שמלות סגנונות ודגמים

השמלה עם חור זרוע אמריקאי - מושלם כתפיים יפות

השמלה עם חור זרוע אמריקאי - מושלם כתפיים יפות

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. תכונות
 2. מי הולך?
 3. קצת היסטוריה
 4. מינים
 5. טיפים לבחירה
 6. מה ללבוש?
 7. אביזרים

דוגמניות של שמלות בעלות זרוע אמריקאית, הן נשיות, חגיגיות ורומנטיות מאוד. העליון הזה הוא לרוב נוכח שמלות ערב וחולצות אלגנטיות.

תכונות

אמריקאי הנקרא זרוע, שהיא חתך באלכסון, שמתחיל בבתי השחי ומסתיים בצוואר הילדה. זה לחתוך לחתוך מאפשר לך להשאיר את הכתפיים פתוח.

מי הולך?

מודל עם חור כזה הוא מושלם עבור בנות דקים שיש להם כתפיים קטנות.

כמה גרסאות של שמלות להיראות טוב על יפהפיות לבנות בינוני עם חזה קטן, מותניים צרים וירכיים מעוגלות. נערות זרועות סגורות עדיפות על ידי נשים מבוגרות, דוגמניות לבוש עם גב פתוח הן נערות צעירות.

השמלה, שראשיתה מיוצגת על ידי זרוע אמריקאית, נראית נשית ויפה, אך לא מתאימה לכולם.

שמלה כזו צריך להיות נטוש עבור נשים הכתפיים שלהם רחב או משופע. אם ילדה עם דמות כזו עדיין רוצה ללבוש שמלה אמריקנית, זה צריך להיות משלים עם מעיל מצויד או צעיף בהיר.

שמלות חתונה עם זרוע אמריקאית נראית אלגנטית מאוד ולתת את הדימוי של נשיות לא קל דעת, במיוחד אם צוואר הוא גזוז תחרה או גיפור.

קצת היסטוריה

בפעם הראשונה, שמלות עם זרוע אמריקאית הפך פופולרי בשנות החמישים של המאה ה -20, כאשר סרט עם מונרו שוחרר. השמלה הלבנה של השחקנית האגדית הזאת נראתה אהובה על ידי הציבור, שהכניס זרוע כזאת לארון הבגדים הנשי.

עד 90, עניין זה חתיכת לבוש דהה, אבל מ 2011-2012, את הזרוע האמריקנית הופיע שוב על המסלולים. למרות שזה השתנה תלבושות מודרניות, כזה אלמנט סקסי וחושני יכול עכשיו להיקרא פופולרי למדי בקרב מעצבי אופנה ידועים אופנה.

מינים

הזרוע האמריקאית בתלבושות יכולה להיות מיוצגת על ידי האפשרויות הבאות:

 1. הדגם של השמלה נעשה בגב פתוח, אבל הזרוע על החזה עצמו סגורה. זהו הסוג השכיח ביותר של השמלה עם זרוע אמריקאית. בגדים כאלה נראים מרהיב וסקסי, אבל באותו זמן מעולה. בהם את הזרוע ניתן להדגיש עם תחרה, לקצץ הזהב, רשת ותפאורה אחרים. לרוב, שמלות אלה עשויים שיפון ובדים זורמים אחרים.
 2. המסגרת מסוג זה משולבת עם צווארון סטנד-אפ. מודל זה הוא אפשרות פשרה עבור בנות שלא רוצה לחשוף את גבם. בשמלה עם הדף כזה, הכתפיים יהיו פתוחים. שמלה זו נבחרה לחגיגה, ולמשרד.
 3. בשמלה יש צוואר V. הצלב במוצר כזה מיוצג על ידי לולאה "חובקת" את הצוואר. לולאה כזו יכולה להיות חתך בודד, אבל יכול להיות גם הידוק או הידוק.

טיפים לבחירה

 • לפני קניית שמלה של סגנון זה הקפד לארגן את הולם. אתה חייב להיות בטוח כי המודל מתאים באופן מושלם על הדמות שלך, וכל הקשרים או מחברים הם מאוד נוח.
 • אל תקנו שמלה כבדה עם זרוע אמריקאית, שכן היא תפעיל לחץ על הצוואר ותגרום לאי-נוחות.
 • זכור כי הסגנון הוא מסוגל ויזואלית להרחיב ולהדגיש את הכתפיים. וכך התלבושת תהיה הבחירה המושלמת עבור בנות עם כתפיים צרות.
 • אם הצוואר שלך קצר, הבחירה הטובה ביותר תהיה שמלה עם זרוע שנעשו עם צוואר V כמו. להרים מודל עם צווארון סטנד-אפ, אתה עושה את הצוואר חזותית אפילו קצר יותר. אם יש לך צוואר ארוך, שמלה אמריקאית עם עמדה יתאים לך לחלוטין.

מה ללבוש?

עבור קוקטייל ושמלת ערב, מעוטר עם זרוע אמריקאית, מומלץ לאסוף כפפות ארוכות. תלבושת זו גם נראה טוב עם palatine או עם שכמיית פרווה. גם להוסיף שמלה כזו עם שקית המצמד ונעליים עם עקבים או טריזים.

אביזרים

עם שמלות בסגנון זה, תליונים על שרשראות ארוכות, עגילים ארוכים, צמידים קטנים משולבים היטב.

עם זאת, אם השמלה האמריקאית יש צוואר V כמו, עדיף לוותר תכשיטים שרשרת.

הערות
 1. סבטלנה
  18.02.2016

  יציבה, יציבה, לשמור ללבוש שמלות כל כך יפה!

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים