שמלות סגנונות ודגמים

שמלה עם basky - תמונה מרהיבה

שמלה עם basky - תמונה מרהיבה

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. מי מתאים?
 2. הבאסקים
 3. אפשרויות באסקים
 4. השמלה נדן
 5. עם שרוולים
 6. ברכבת
 7. בדים
 8. אורך
 9. צבעים פופולריים
 10. ערב
 11. חתונה
 12. אני צריך ללבוש מלא?
 13. מה ללבוש?
 14. אביזרים
 15. נעליים

מה זה באסקי, מכיר כל בחורה שרוצה לעקוב אחר האופנה. אם לא פגשתם את פריט הלבוש הזה לפני כן, הבה נבהיר: הבאסק הוא רצועה רחבה במותניה של שמלה או חצאית.

הוא נקרא על שמו של הבאסקים לכבוד האומה המאכלסת את אחד האזורים בספרד - הבאסקים, שכן היה זה חלק מסורתי בתחפושתם הלאומית. באמצע המאה הקודמת, הבסקים הפך אופנתי להפליא, אבל שימש השמלה של גלימות ומעילים.

אז פריט הלבוש הזה נשכח במשך זמן רב, והם נזכרו בו לאחרונה. היום שמלות עם הבאסקים פופולריים מאוד.

מי מתאים?

Baska הוא לא רק דקורטיבי, אלא גם פרט פונקציונלי של שמלה. מטרתו היא לתקן חזותית את הפגמים דמות. הבאסקים ממוקם בדרך כלל מתחת לקו המותניים, ובכך להגדיל את ההבדל בין המותניים ואת המותניים. עבור בנות עם "מלבן" סוג של דמות, זה נכס הבאסקים יהיה שימושי מאוד.

בנוסף, הבאסקים יסייע לאזן את הכתפיים הרחבות - תכונה של הדמות, אשר לעתים קרובות ספורטאים רק בנות גבוהות. אם אתה צריך להסיט את תשומת הלב מן הבטן בולטת, ואז השמלה מן הבאסקים יעזור לך עם זה.

הבאסקים

 • הנוכחות של הבאסקים עוזרת להסוות חלק מהליקויים בדמות - איכות חשובה מאוד לכל שמלה. בנוסף, שמלה זו מתאימה לבנות בגבהים שונים ולבנות. היוצא מן הכלל היחיד הוא הבעלים של דמות בצורת אגס. במקרה שלהם, הבאסק עושה את החלק התחתון של הגוף עוד יותר כבד.
 • Baska הוא מסוגל לקשט אפילו את השמלה הפשוטה ביותר. במשך זמן רב, היא נשארה על פריפריה של אופנה, אבל עכשיו, כי באותה עונה ברציפות היא מופיעה באוספים של שמלות על ידי מעצבים מפורסמים. אז, אתה יכול לסמוך על העובדה שמלות עם הבאסקים יהיה פופולרי במשך זמן רב.

אפשרויות באסקים

ארוך basca בדומה לחצאית, שחוקה מעל השמלה. הרושם הזה משופר אם הבסקים עשויים מארג של צבע או מרקם שונה.

באסקה כפולה - אלמנט עשוי משתי שכבות של בד. זה באסקי הוא בדרך כלל קצר יותר מפואר יותר הגרסה הקלאסית.

בטן לא שלמה, שלא כמו מוצק, לא לכבוש את כל החגורה של השמלה. ככלל, זה "כנפיים" בולטות על הצדדים של הלבוש.

בסימטריה אסימטרית - וריאציה המודרנית ביותר של פרט זה השמלה. מצד אחד, הוא קצר יותר, אבל מצד שני - יותר. סוג זה כולל גם את הבאסקים, ויצרו מעין זאפה.

השמלה נדן

באסקי יכול לקשט שמלה של כמעט כל סגנון, אבל בצורה היעילה ביותר היא נראית על שמלות עם צללית צרה.

שמלת נדן עם הבאסקים הפכה לקלאסיקה אמיתית בשנים האחרונות. תלבושת זה נראה נשי ואלגנטי להפליא. אחרי הכל, המקרה הוא כשלעצמו win-win, ואת תוספת של הבאסקים עושה את זה מאוד מתוחכם. שמלת נדן עם הבאסקים היא טובה לאירועים שונים: מעבודה לריקודים, ולכן בנות בכל רחבי העולם אוהב את זה כל כך הרבה.

עם שרוולים

אנו זוכרים כי באסקי שימש במקור כקישוט בגדי נשים העליון. אולי בגלל זה היא נראית כל כך טוב על שמלות עם שרוולים ארוכים. העיקר - שהחצאית לא היתה שופעת מדי. עדיף אם הוא צמצם, למשל, "עיפרון". שרוולים ארוכים מוסיפים חומרת לשמלה, אבל הבאסקי המזויף מפצה על הרצינות המוגזמת של הדימוי.

יש גם דגמים של שמלות עם basky, שיש שרוול קצר. במקרה זה, השרוולים הם לעתים קרובות צורה מקורית, מה שהופך את התמונה קצת ראוותני.

ברכבת

שמלות עם רכבת היא, ככלל, אופציה לאירועים החגיגיים ביותר. לעתים קרובות, שמלות כאלה נבחרים על ידי הכלה, משלמים מחווה למסורת החתונה האירופית. לאחרונה, Basca יש חנק לתוך אופנה החתונה, כך בסלונים אתה יכול למצוא דגמים של שמלות עם הבאסקים, חלקלק הופך לרכבת. תראו את התמונות - שמלות אלה נראים ממש יפה יוצא דופן. עם זאת, יש לציין כי מספר כזה של קווים אופקיים "לשטח" את הדמות, ולכן אפשרות זו מתאימה רק עבור בנות גבוה למדי.

בדים

כדי שהבסק ישמור על צורתו, יש לתפור אותו מבד עבה או מחומר דו שכבתי. לפי השמלה אותו מאוד אין דרישות לגבי הבד שם.

השמלה עם הבסק יכול להיות עשוי בד טבעי או סינטטי, דק או צפוף, גמיש או לא. אתה רק צריך לבחור, בהתבסס על הרעיונות שלך על היופי, תכונות של הדמות, הזמן של השנה ואת הפורמט של האירוע. ניתן לשלב מספר סוגים של בד במודל אחד. לדוגמה, שמלה peplum ניתן לתפור מ סריגים, שרוולים יכול להיות עשוי מ gipure.

אורך

Baska יכול להיות נוכח על שמלה עם חצאית בכל אורך - מ מיני ל מקסי. אבל הבסקים עצמו חייב להיות קצר יותר מאשר השמלה, אחרת כל האפקט ייעלם.

ארוך על הרצפה

השמלה עם הבאסקים תמיד נראית אלגנטית, אבל לאירועים מיוחדים יש לבחור שמלות ערב עם חצאית על הרצפה. Baska נראה מרשים להפליא על חצאית ארוכה הצרה. אלמנט זה מעוטר לעתים קרובות עם שמלות צללית עם חצאית, ירכיים צמודות ומתרחב באופן דרמטי כלפי מטה. המיטב של כל הסגנון הזה מתאים לנערות גבוהות עם סוג של דמות שעון חול.

Midi

שמלות עם חצאית באורך בינוני הם הפופולריים ביותר, שכן הם מתאימים למגוון של מצבים; הם נוחים ואלגנטיים. השמלה עם סגנון basky "midi" נראה טוב במיוחד בנוכחות חצאית עיפרון.

אם שמלה כזו נעשית ערכת צבעים מאופק וזה סגור למדי, זה בהחלט אפשרי להופיע במשרד זה. בגדים בהירים מתאימים לפגישות לא רשמיות.

קצר

שמלות קצרות - האפשרות הטובה ביותר עבור הצדדים, כי בהם זה כל כך נוח לרקוד! ילדה בשמלת קוקטייל עם הבאסק תמיד מושך תשומת לב, כי זה גורם מביא קסם ייחודי השמלה. Baska עושה את השמלה יותר פלרטטנית שובבה, כך בשמלה כזו תוכלו לתפוס מבטים הערצה כל הערב.

צבעים פופולריים

שחור

שמלה שחורה עם בסק יכול להיות גם קלאסי של ארון עבודה ושמלה לפרסום. הכל תלוי בתכונות של המודל.

לדוגמה, חצאית קצרה צוואר יהיה מתאים בסביבה לא פורמלית, ועל אירועים עסקיים או תרבותיים עדיף להעדיף משהו יותר קפדני. צבע שחור בשילוב עם basky יש את היכולת מודל דמות, שמירת אותו כמה חסרונות.

לבן

צבע לבן מקיף את הילדה עם הילה של טוהר ותמימות, לא משנה באיזה גיל היא. הבנות בלבוש לבן לגרום רק רגשות חיוביים אצל אחרים, כי צבע זה קשור עם התחלה טובה.

שמלה לבנה היא לא בהכרח תלבושת כלה. בנוסף לחתונה יש מצבים רבים אחרים בהם שמלה לבנה עם הבאסקים יהיה מתאים בהחלט, למשל, מסיבת סיום, בכורה תיאטרון, וכו '

אדום

בלי שמלה אחרת, אישה מרגישה מושכת ומפתה כמו באדום. השמלה האדומה היא מציאה אמיתית עבור בחורה שרוצה לשחק את התפקיד של יופי קטלני.

מאז אדום הוא צבע מאוד אקספרסיבי, השמלה צריכה להיות פשוטה ככל האפשר. תנו את הבאסקים להיות רק אלמנט דקורטיבי של התלבושת שלך.

כחול

הצבע הכחול הוא מאוד אקספרסיבי, אבל באותו זמן רגוע, ולכן הוא אחד האהוב ביותר של כל כך הרבה בנות.

שמלה כחולה לעולם לא תהיה וולגרית (למעט דגמים מאוד מאוד גלויים) - בו אתה תמיד נראה אלגנטי. Baska היא דרך מצוינת להחיות את האיפוק של שמלה כחולה.

ירוק

ירוק מבטיח להיות אחד הצבעים האופנתיים ביותר במהלך העונות הבאות. לפחות שמלה ירוקה אחת צריכה להופיע בארון הבגדים של כל אחד, במיוחד משום שבגוונים רבים של צבע זה, כל אחד מאיתנו ימצא את זה שמתאים לה ביותר.

אמרלד, טורקיז, תפוח - שמלות עם הבאסקים נראה אטרקטיבי להפליא בכל טווח צבע.

ערב

שמלות ערב נשים ללבוש את האירועים החגיגיים ביותר כאשר אתה צריך להופיע בכל נצנצים. אם אתה לא מוביל חיים חברתיים פעילים, אז את ההזדמנות להופיע לפני אחרים בכל התהילה שלה לא בא לך לעתים קרובות. זו הסיבה לבחירת הערב שמלות הבנות הם בזהירות רבה. שמלת הערב עם basky צריך להיות ארוך ולא מפואר. הקפד להעיף מבט על סגנון בתולת הים עם צמר למעלה חצאית צרה מתלקחת בתחתית. אם השמלה היא צללית ישר, לשים לב הדגמים מן הבסקים של צורה לא סדירה.

חתונה

אופנה חתונה גם לא לעקוף שמלות עם הצד הבאסקי. לאחרונה, יותר ויותר כלות בוחרים בדיוק את אותו סגנון עבור האירוע החשוב ביותר בחייהם. הבנות מונחות על ידי מגוון של סיבות: כמה רוצה לעקוב אחר האופנה, אחרים - כדי להראות דמות יפה, ועדיין אחרים - כדי להסתיר את הבטן נוטה. בכל המקרים, שמלה עם basky ייראה יפה מאוד יעזור להציג את כל התכונות של המראה באור חיובי.

כלות רבות מסרבות מסורות ומעדיפות שמלות קצרות. במקרה זה, שמלת הבאסקים היא דרך מצוינת ליצור מראה חתונה מודרני ואלגנטי.

אני צריך ללבוש מלא?

בנות שמנות, כמובן, יכולות ללבוש שמלות בסגנון הבאסק. אם התלבושת נבחרת כראוי, הוא מסוגל לתקן כמה רגעים, לעתים קרובות להיות הגורם להפרעה של נשים צעירות שמנמנות. הכלל העיקרי הוא כי הבאסקים צריך להיות ממוקם מתחת או מעל האזור שאתה רואה בעייתי.

לדוגמה, עם הבטן בולטת אתה צריך שמלה עם הבאסק, אשר מתחיל כמעט מתחת לשד והוא נשאב על קו הירך. יופייה שופעת צריך לשים לב הדגמים שבהם המעבורת מגיע מן המותניים. בכל מקרה, אלה שיש להם צורות מפוארות צריך לבחור שמלות עם רחב basque, שכן אלמנטים קטנים רק להדגיש כרכים.

מה ללבוש?

ניתן לשלב שמלה עם basky עם מגוון רחב של דברים מן הארון שלך. הבגדים הרגילים ביותר זה יכול לעשות משחק בצורה חדשה. כדי ליצור מראה עסקי, ללבוש מקטורן על השמלה (אבל זה לא צריך להיות קצר מדי). שמלה יפה מאוד עם מראה הבסקים עם תעלה קלאסית ונעליים קפדניות. רזה טייט גרבונים או גרביים תמיד יהיה מתאים, אבל בעונה הקרה אתה יכול להסתדר עם גרביים כהים הדוקים. דגמי הקיץ משתלבים היטב עם כובעים רחבי שוליים בסגנון רומנטי. רצועה רזה תיק קטן, אלגנטי יעזור להשלים את המראה.

אביזרים

השמלה עם הבאסקים אינה שייכת לכל סגנון בבגדים, כך שזה מתאים היטב עם כל האביזרים. לדוגמה, שמלת עור שחור עם מעיל עור ותכשיטים גדולים עשויים עור ומתכת הוא תלבושת הרמונית לחלוטין בסגנון נדנדה. אותה השמלה עם ז 'קט קל ונעליים נעליים היא תמונה מושלמת לאישה עסקית. תוריד את המעיל שלך, לשים על תכשיטים בהירים וסנדלים עם עקבים גבוהים - בצורה זו אתה יכול ללכת בבטחה למסיבה.

בחיפוש אחר התמונה המושלמת, ניתן להתנסות במגוון אביזרים: תכשיטים מפוארים, תכשיטים מקוריים, שעונים, משקפיים וצעיפים. כתוצאה מכך, תוכל בהחלט להיות מסוגל למצוא כמה פתרונות סגנוניים מעניינים.

נעליים

השמלה עם הבסקים אינו דורש נעליים מיוחדות. כמובן, כמו כל שמלה אחרת, זה נראה הכי טוב עם עקבים גבוהים. אחרי הכל, בנעליים עם עקבים, הבנות נראה אטרקטיבי במיוחד, ואת ההליכה שלהם הוא פשוט מרתק. יש לבחור נעליים, בהתאם לאירוע שבו אתה לובש שמלה. עבור עבודה זה יהיה נעלי המשרד קפדנית, עבור הליכה ברחבי העיר - אלגנטי המגפיים, ועל החג - סנדלים מרהיבים. צבע הנעליים עשוי להיות קרוב השמלה או, להפך, בניגוד הטון.

הערות
 1. לנה
  26.02.2016

  השמלה עם הגדול בבסקים עבור מסיבות חברות. זה גם קפדני וגם באותו זמן מאוד נשי. יש לי שמלה שחורה לאירוע הזה, עכשיו אני רוצה עוד אחת כחולה.

 2. מאשה
  23.02.2016

  אני גם קשת למי שהמציא את הבאסקים. רק ישועה לדמות שלי!

 3. ויקה
  21.02.2016

  אני אוהב שמלות עם basky! באסק לתת נפח שלי ירכיים unexpressed.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים