שמלות סגנונות ודגמים

שמלות מחומרי גרוטאות - מתמונות פשוטות ביותר

שמלות מחומרי גרוטאות - מתמונות פשוטות ביותר

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. מגוון של חומרי גרוטאות
 2. למה אתה צריך שמלה מקורית
 3. חולצת גברים
 4. חולצות או חולצות טריקו
 5. מצעיף
 6. מקשרים של גברים
 7. מן האוהל
 8. נייר
 9. מתוך מגזין מבריק
 10. אכיל
 11. מכדורים
 12. מן הכלים
 13. מתיק האשפה
 14. מתוך שקיות
 15. של דיסקים
 16. של ברק
 17. סקוטש
 18. סתיו עוזב
 19. מפרחים וצמחים
 20. מחומרים אחרים

זרימת הזמן לא מפסיקה. לא מפסיק ואופנתי. כל יום זה הופך להיות קל יותר לעקוב אחר מגמות האופנה, כי לעתים קרובות יותר ויותר בגדים מחומרי גרוטאות מופיעים על המסלולים.

שמלות, שנעשו במו ידיך, לא רק להראות את המיומנות ואת היצירתיות, אלא גם לעדכן את הארון עם זוג בגדים המקורי החדש. רוב השמלות המוצגות במאמר אינם מתאימים מאוד לחיי היומיום, אבל כמה רעיונות יהיה מושלם הבנתי ולעשות את התמונות שלך יותר מעניין.

מגוון של חומרי גרוטאות

עבור היצירה של בגדים מאולתרים פירושו הכל מלבד חומרים מגושמים וכבדים.

במילה אחת, כמובן כדאי לרוקן את כל מה שהיה מונח על הקומת הביניים, וכבר היה לי רגל אחת בפח האשפה.

למה אתה צריך שמלה מקורית

השמלה מאמצעי מאולתרים תאפשר לך להפגין את היצירתיות שלך, לקחת חלק בתחרות, להתבלט בחגיגה, כמו גם לעדכן בגדים ישנים כי הם מתוך אופנה או כבר עייפים מכם.

יתר על כן, זוהי הדרך המקורית ביותר להשיג זוג שמלות ללא כל עלויות מיוחדות מיוחדות.

חולצת גברים

בשיא הפופולריות היא כעת שמלה מחולצת גברים גדולה. אתה יכול למצוא דרכים רבות להפוך חולצה לתוך שמלה, אבל נתמקד בשני אלה העיקריים.

השיטה הראשונה היא ללא תפירה. אנחנו מהדקים את החולצה על עצמנו כך שהצוואר גבוה מהחזה והצווארון הוא כמו שולי. שרוולים עטופים סביב המותניים וקשורים בחרטום. שמלה יוצאת דופן ומסוגננת הוא מוכן!

קרא עוד במאמר על איך להכין שמלה מחולצת גברים.

האפשרות השנייה, כפי שכבר הבנתם, היא הפיכת חולצה לשמלה בעזרת תפירה. האינטרנט מלא במגוון דרכים של עיבוד מחדש, כך שאתה יכול בקלות למצוא אופציה מתאימה נראה מדהים ובהיר.

חולצות או חולצות טריקו

חומר פופולרי נוסף הוא חולצת טריקו של גברים או חולצת טריקו. יש גם דגמים נפלאים ומעניינים.

אם החולצה היא גדולה ואתה בחורה רזה, אז אתה יכול להפוך את החולצה הזאת לתוך שמלה בעזרת תפירה.

מצעיף

החוף pareo או צעיף גדול באותה קלות הופך שמלה.

לוקחים שני צעיפים זהים, קושרים אותם לפינה אחת. נניח שזוהי הכתף הימנית. אנחנו משליכים מטפחת אחת קדימה, השנייה - גב. אנחנו לוקחים את הצעיף בפינות הצד וקושרים אותו בצד ימין, ואת פינות הצד הקדמי - למעלה ובצד שמאל. הוסף רצועה דקה לחגורה שלך ואתה יפה!

אתה יכול גם לעשות תלבושת מעניינת מצעיף אחד על ידי קשירת אותו בדרכים שונות.

מקשרים של גברים

עוד לפני שבא האופנה הזאת, ועם זה, ועם מעצבים. עניבות, תפר יחד ותואמות אורגנית אחת לשנייה, הופכות שמלת מיני מקסימה מדהימה. אם יש לך הרבה חומר במלאי, אתה יכול ליצור שמלה של אורך מרבי.

שמלה של שני צבעים, לא רק תפור בינם לבין עצמם, אבל בכמה מקומות להרכיב טווה, נראה בלעדי מעולה.

מן האוהל

למה לא? תאר לעצמך שמלה עם פתח פתוח מצויד, רוכסן הקדמי, חצאית ארוכה, זנב נמתח על הגב. המופע במספר צבעים, שמלה זו נראית מרהיבה בפני עצמה. ואם תסיר את כל מה שמציין את המטרה הקודמת ואת השימוש של בד, אז מעט מאוד אנשים היה מניח כי שמלה זו נוצרה על ידי לך מאולתר אמצעים.

קריאייטיבים הלך עוד יותר בשילוב תיירות עם אופנה, יצירת שמלות אוהלים.

נייר

לכל בית היה תיקון, שאחריו היו חלקים, ואפילו גלילי טפט ונייר. במשך הזמן, הם הפכו מאובקים בעליית הגג או בקומת הביניים. הגיע הזמן לקבל אותם ולנשום חיים שניים לתוך אותם, יצירת שמלת נייר עם הידיים שלך.

התאימו את החלק העליון עם כמה גליונות נייר סביב פלג גוף עליון. מאחורי או בצד אנחנו דבק את הנייר עם סרט דבק. בדרך זו, אתה יכול גם לעשות חצאית ישר, אשר אנו משלבים עם המחוך. אם אתה לא אוהב את האפשרות הזו, אתה יכול לקחת חצאית ישנה, ​​שאליו אתה מצרף את הטבעות חרוט עשוי נייר בכמה שכבות. קח חצאית עבה וחצאית. בדרך זו, אתה יכול לתפור רכבת או שכבות נוספות.

הדבר המדהים ביותר הוא כי כל סדנאות נוצרות כדי ליצור תלבושות המקורי.

כדי ליצור תלבושת נייר, אתה יכול לקחת: טפט, עיתונים, מגזינים, מפיות, עטיפות סוכריות, קופסאות, אריזה, קרטון, נייר גלי, ואפילו נייר טואלט.

אבל לא כולם יחשבו לתפור שמלה מתוך ספר ילדים.

שמלות נייר יכול להיות משוחק כמה פעמים אם הם חתכו בקפידה "לאורך התפר", אשר אטום אז עם קלטת. פשוט חופשי כמעט. והכי חשוב - יפה. אין פלא שהם אומרים את כל זה גאוני בפשטות.

מתוך מגזין מבריק

בהחלט את כל הבתים יש ערימה של מגזינים מבריק מיותר שבו אתה אוהב אחד או שני מאמרים. אנחנו חותכים או קורעים מאמרים ומקפלים אותם לאבא, ומאפשרים למגזינים ללכת אל השמלה. אחרי הכל, לא היה לך שמלה מן המגזינים?

מחט חוט, מהדק, מספריים, מגזינים, סרט דביק בסיס השמלה הם כל מה שאתה צריך.

אכיל

של סוכריות

כן, כן, לא שמעת. אם אתה לא שן מתוקה, ואז לנסות ליצור שמלה של שוקולדים. מגוון של עטיפות יעזור לך ליצור טווח צבע מסוים, סוכריות בצורת שונים יעזור לך לקשט את האלמנטים השונים של התלבושת.

כל מה שאתה צריך זה לקנות ממתקים לצייד את עצמך עם מחט חוט. לתפור על ממתק שמלה הישן, הצבת אותם כפי שאתה פנטזיה מכתיב - ואתה מובטחת הצלחה. אתה תהיה מלכת הכדור, והכי חשוב, מן השן המתוקה כדי להתרחק.

משוקולד

מן הקינוח היפה הזה ליצור אוספים שלמים של שמלות להשלים את פסטיבלי שוקולד.

מפירות וירקות

עבור צמחונים מובילים אורח חיים בריא, אמן מקוריאה יוצר שמלות עשוי כרוב, בצל, ירקות, קליפת בננה וירקות טעים ובריאים אחרים.

אפייה

מעצבי אופנה הראו כיצד להחליף שרוולים נפוחים עם כיכרות לחם טעימות. עגלות רגילות מצאו גם מקום בעולם אופנה ראוותני. הם שימשו כקישוט.

מבשר

אכיל, אבל לא שמלה טעימה מאוד של בשר נא. זה גם נראה לא אסתטי, אבל זה לא מנע ליידי גאגא מלהשתמש בו עבור מטרות מזעזע שלה.

מכדורים

עבור הניסויים האמיצים, הרעיון של שמלה עשוי בלונים יעשה. שני כדורים מלבנים עבור דוגמנות כדורים רגילים לקשט את הפנים יהיה מתאים הבריאה.

אתה יכול לחבר אותם בכל מיני טווה דפוסי - הכל בידיים שלך תלוי הדמיון שלך. שמלה קלה עשוי כדורים ביעילות ו unimgettably shimmers ומשחק עם אור, מתאים לבחורות מכריעות שאינם חוששים להיות במרכז תשומת הלב.

נוסטלגי בעדינות לבוש ילדות עשוי כדורים ללול הילדים. אם הצללית מגושם קצת מטריד, אז אתה יכול להחליף אותם עם כדורים מ דאודורנטים או עם אלה טניס, לאחר לקשט אותם.

מן הכלים

מזלגות מצטבר וכפות, כמו גם שוטים, יכול לשמש גם למטרות אחרות. שמלה עשוי פלסטיק נגיש יותר נראה בעדינות, בעוד שמלת נירוסטה ייתן את החדות הרצויה לתמונה.

אין צורך להניח כי מנות שבורות - זה לצערי. למרבה המזל - בצורת שמלה חדשה. אז עם עזרה של חרסינה פורצלן, אתה יכול ליצור יצירת מופת.

מתיק האשפה

שמלות מצויינות ומדהימות ניתן ליצור מתוך שקיות אשפה. חבילות מנופחים תיצור תלבושת נסיכה שופעת. ואת החבילות, לחתוך לשוליים, ולאחר מכן תפורים עם cuffs עבותי יעזור ליצור תמונה של לוחם האמזונס.

שמלות מן החבילות השחורות נראה יעיל. תמונה זו מושלמת לחגוג את ליל כל הקדושים.

זה שווה גם לשים לב פלסטיק ביתיים אחרים. מתוך תחתיות של בקבוקים לקבל שמלה גדולה. ומתוך כלי שולחן חד פעמיים - תלבושת נסיכה משולבת מתוך אגדה.

מתוך שקיות

משובץ או בשווקים העממיים העממיים הם לא החומר הגרוע ביותר עבור יצירת בגדים יוצאי דופן. בנוסף, התא הוא תמיד באופנה.

של דיסקים

על חולצת טריקו מונוכרומטית ישנה, ​​חולצת טריקו או שמלה, אתה יכול לתפור דיסקים או חתיכות של דיסקים - תלבושת עבור הולך למועדון או דיסקו.

השמלה מהדיסקים נראית מעניינת ובלתי רגילה, ובזכות התכונות הרעיוניות, היא גם מרהיבה.

של ברק

שמלה של ברק, שהוצגה על ידי מעצב צעיר אחד, נראית מדהימה ומפוארת. ומה אנחנו, לא מעצבים? אנחנו תופרים את הרוכסנים אחד על השני על הדפוס ובלי החצים. גודל התאמה אישית.

אתה יכול ליצור שמלה משולבת, שם את המחוך או חצאית עשוי רוכסנים, ואת האלמנט השני נלקח מתוך תלבושת אחרת. זה יהיה מאוד מסוגנן ומעניין.

סקוטש

באופן מפתיע, את הדבקה בצבע רב הדבקה מסייע ליצור שמלות צד, חומצי יוצא דופן.

סתיו עוזב

בסתיו שמלת עלים יהיה מאוד נוח התקציב אפשרות. כדי ליצור את זה, עלים נקיים שלם נדרשים, אשר נתפרו על ידי הזנב על ידי אותו עיקרון כמו הדיסקים. נראה טעים ורענן. אבל עדיין יש כמה חסרונות משמעותיים שאתה צריך לשים לב.

 1. עלי השמלה יש ליצור מיד לפני האירוע, שבו אתה הולך ללבוש את זה. העלים מתייבשים מהר מאוד, וזה לא יכול להתברר בדיוק מה שאתה רוצה.
 2. כמו כן, עלים הם חומר שביר מאוד. הזנבות נשברים, והעלים נופלים, יוצרים פערים בקווי המתאר של הלבוש. לכן, יש ללבוש את התלבושת בזהירות.

מפרחים וצמחים

אהבה לפרחים לעולם לא תיעלם. הם אמצעי מצוין עבור ביטוי של רגשות, עיצוב הבית לאחרונה חומר עבור השמלה.

פריטי פרחים טבעיים נשארים רלוונטיים לא רק לפסטיבלים שונים, אלא גם לקונצרטים.

מחומרים אחרים

החומרים של העוזרים כל כך רבים, כי קשה להתאים אותם במאמר אחד.

שמלות עשויות נוצות של טווסים, אבל אף אחד לא אוסר להתנסות עם נוצה של ציפורים.

דשא יבש וקש יהיה גם מתאים שמלת כדור ארוגים.

בקיצור, חלק מהחומרים הנ"ל, כמו גם כפפות, מטריות ישנות, דובים מיותרים, כובעי בירה, פחיות בירה, נורות, שיער - לא לזרוק אותו. ומה אם מתישהו לבוא שימושי.

ואם אתה מפעיל מתוך פנטזיה, ולאחר מכן להשתמש בפרסום של יצרנים של מוצרים שונים.

אנו מקווים שהמאמר יהיה שימושי עבורך ויהיה שימושי. זכור כי הכל בידיים שלך - העיקר הוא להיות סבלני הזרוע עצמך עם פנטזיה, והשאר יבואו בעקבותיו. בהצלחה במאמצים שלך.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים