שמלות סגנונות ודגמים

איך לבחור שמלת כלה?

איך לבחור שמלת כלה?

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. כללי בחירה
 2. אורך
 3. סגנונות
 4. לנשים בהריון
 5. במלואו
 6. צבע
 7. אביזרים
 8. תסרוקת
 9. לפצות

בחיים של כל נערה יש אותו אדם איתו היא מוכנה לקשור את הקשר. זה קורה לעתים קרובות כי הזוג הצעיר מחליט לקחת שבועה לפני הכוחות הגבוהים וללכת לכנסייה כדי להתחתן. מה צריך להיות שמלת כלה ואיך לבחור את זה נכון?

כללי בחירה

אם תחליט על חתונה, אז אתה צריך לשים לב לכללים מסוימים לבחירת שמלת כלה:

 • לקבלת טקס החתונה לא מתאים התלבושת, זרועות חשופות מדי, הכתפיים, הגב, הרגליים והחזה. השמלה חייבת להיות סגורה או בתוספת של בולרו.
 • כנ"ל לגבי אורך - זה צריך להיות מתחת לברכיים. אתה לא יכול ללבוש שמלת חתונה קצר הדוק.
 • אין צורך לבחור שמלה עם קישוט מפואר. רקמה עדינה, חרוזים פנינים או וילונות יהיה בדיוק.
 • סאטן, שיפון, גיפור או כל בד אחר מתאים בד, אבל אתה צריך לשים לב לתלבושת להיראות טבעי ופשוט.
 • מודל ארגונומי לחתונה יהיה שמלה עם חתך ישר או מתלקח מעט.
 • הרכבת היא מרכיב של הלבוש החתונה של הקתולים, ולכן זה לא לגמרי מתאים כנסיות אורתודוקסיות.
 • ראש מכוסה בהכרח עם כובע.
 • המתנהלות בבגדים נמשכת באיפור בולט ובנעליים צנועות אך נוחות.

אורך

רבים רגילים להניח כי האפשרות הטובה ביותר לחתונה הוא אורך של maxi. יפה, חגיגית, צנועה. אורך הרצפה, כמובן, רלוונטי בכל עת, אבל הכנסייה אינה אוסרת על שמלות באורך בינוני, כל עוד הברכיים סגורות.

שמלה ארוכה של תחרה או סאטן ייראה חינני, אלגנטי פשוט מעולה. אתה יכול להוסיף לזה צעיף עדין או צעיף תחרה על הראש והכתפיים.

פופולריים במיוחד הם להפוך שמלות, שבו החצאית יכולה לשנות צורה או unfasten. ביניהם ניתן למצוא דגם של סגנון מתאים לחתונה, ועל האירוע החגיגי. חצאית נשלפת יפתור את הבעיה של אורך, אם אתה מאהב של שמלות קצרות.

סגנונות

שמלות בסגנון של הנסיכה ואת השנה הוא נבחר לעתים רחוקות מאוד עבור החתונה. הוא האמין כי היא לא חצאית רכה המאפשר לך להפגין את הצניעות של הכלה. עם זאת, מגמות האופנה השפיעו על דפוסי השמלה. מותר לבחור שמלה עם שרוולים ו neckline של בד שקוף.

עם שרוולים

שמלת כלה יכול להתבצע עם צורות שונות של שרוולים: פנס, ישר, slinky, ארוך או קצר.

רכות ונשיות נושפות משמלות בעלות שרוולים ארוכים. האפשרות הטובה ביותר תהיה שמלה עם תחרה שרוול ושרוולים, כמו גם מודלים של סאטן.

אם הבחירה שלך היא על מודל עם שרוול קצר, ולאחר מכן לצד אתה צריך להוסיף כפפות התואמות את צבע וחומר.

סגור

על פי הקנונים של הכנסייה, שמלה המכסה את הזרועות, הכתפיים, החזה והרגליים תהיה אידיאלית לחתונה. שמלות בסגנון סגור יהיה מתאים לבחורות צנועות ורציניות שרוצים להיראות מושלמת. ואת השרוולים ואת המחוך של guipure לדלל את החומרה.

משורבב

שמלות חתונה עשויות תחרה וגיפורה מדגישות את השבריריות והרוך של הנערה. כזה שמלת כלה יהיה מעודן ועשיר.

יתרון נוסף הוא כי בשל מותרות של החומר, התלבושת לא צריך שום קישוטים מיוחדים ותוספות. השמלה יכולה להיות תפורה של בדים פתוח או מעוטר על ידי אותם.

פשוט

הפשטות והיופי של שמלות ללא סלסולים מיותרים מדגישות את תמימותה של הכלה, מעניקות לה רוך ונשיות. בגד זה יהיה האופטימלי ביותר עבור טקס החתונה. שמלת סאטן פשוטה עם צעיף תחרה תהיה האופציה המנצח ביותר.

לנשים בהריון

אם החתונה תתרחש במהלך ההריון, אתה צריך לבחור בקפידה את הצללית. בחודשים הראשונים של ההריון, האפשרות הטובה ביותר תהיה בגד A-line או שמלה יוונית עם המותניים גבוהה, אשר יסתיר את הבטן.

מאז השמלה הלבנה, על פי הדוגמה הדתית, יכול רק להיות משוחק על ידי בתולה, בנות במיקום צריך לבחור שמלה של צבעים בהירים אחרים.

במלואו

יש צורך לגשת לבחירה של המודל בזהירות, תוך התחשבות במאפיינים של חוקה. צללית יוונית אוניברסלית יסתיר כמעט את כל הפגמים בבטן, ואת A- צללית התלבושת יהיה לתקן חזותית ליקויים הירכיים.

אם יש לך מותניים מוגדר היטב, נסה שמלת צללית בתולת ים.

טרפז השמלה להסתיר ירכיים רחב חזותית להפוך הכתפיים רחב.

צבע

בנוסף לצבע הלבן המסורתי, בגדי כל גוונים עדינים וקלים הם גם מושלמים לחתונה: ורוד, קרם בז ', חלבי, ירוק, כחול.

לא חוקי עבור שמלות כלה של צבעים כהים.

השמלה הלבנה היא הפתרון המסורתי לחתונה, כך התלבושת הזאת לעולם לא תאבד. בנוסף לסמליות של לבן, זה גם הולך טוב עם הכלה של שיזוף. אז אם תצליח ללכת לים או בסולריום לפני החתונה, תלבושת לבנה תיראה טוב מאוד על עור ברונזה.

אביזרים

נעליים

הקפד לשים לב לנעליים שבו אתה עומד כל טקס החתונה. היא צריכה להיות צנועה ונוחה עקב נמוך, כי מעל הראש שלך יחזיק כתר.

אין צורך לנקוט בבחירת הנעליים עם פרטים בהירים ומושכים את העין, שכן הם אינם מתאימים לתמונה פשוטה.

כיסוי ראש

אתה יכול להשתמש רעלה, צעיף שקוף או שכמייה על הראש שלך, כמו גם כובע כמו כיסוי ראש בחתונה. גם הפתרון המודרני יהיה ברדס צעיף של תחרה או גנב.

אתה יכול להשלים את התמונה בעזרת אביזרים אחרים, למשל, באמצעות כפפות של כל אורך, צמידים של פרחים טבעיים או שכמייה על הכתפיים.

חומרת ופשטות של שמלת הכלה מרמז הכתפיים והזרועות מכוסה, אבל זה לא אומר כי השמלה צריכה להיות סגורה סגור. בחר בולרו תחרה, צעיף או צעיף מאורך לשמלה שלך ואתה לא צריך לנטוש דגמים פתוחים.

תסרוקת

התספורת צריכה להיות גם פשוטה, כך שהיא לא מקלקלת הרבה מתחת לכובע הראש שבו אתה יכסה את הראש. אם התסרוקת היא השלימה עם רעלה, אז אתה לא צריך לכסות את הראש בנוסף - העיקר הוא צעיף מכסה את החלק העליון של הראש.

יפה מאוד להיראות פרחים טריים בשיער כמו קישוטים.

לפצות

בעולם המודרני, אתה לא יכול לעשות בלי איפור, ולכן אתה צריך ללכת לכנסייה עם איפור מתון ופשוט. אור טבעי איפור הוא הטוב ביותר, אבל אתה לא צריך לצייר את השפתיים שלך, כמו שאתה צריך לנשק את הסמל ואת הצלב.

ואת האפשרות הטובה ביותר יהיה להבהיר את הבעיה עם הכומר.

חתונה היא אירוע אחראי מאוד ואת ההחלטה החשובה ביותר בחיי הצעירים. לכן כדאי לקחת את זה עם כל הרצינות ועל כל הדברים - איפור, אורך הלבוש, אביזרים, כובעים, וכו '- להתייעץ עם האב הקדוש שינהל את הטקס.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים