שמלות סגנונות ודגמים

השמלה ישר צללית - עבור אוהדים של קלאסי מינימליזם

השמלה ישר צללית - עבור אוהדים של קלאסי מינימליזם

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. תכונות
 2. מי מתאים?
 3. סגנונות ודגמים
 4. אורך
 5. האם זה שלם?
 6. מה ללבוש?

השמלה, בצורת מלבן, היא אחת השמלות המבוקשות ביותר בארון האופנה. שמלות דומות לחבב ואוהבי בגדים קלאסיים, ומאווררים של מינימליזם. אבל, לפני שאתה קונה כזה שמלה על עצמך, כדאי לדעת מה מושך את הבגדים של סגנון כזה, למי הם הולכים ומה הם בדרך כלל ללבוש.

תכונות

שמלה ישרה היא נושא אוניברסלי לארון בגדים לנשים, משום שהיא מדגישה את הנשיות של הדמות ומתאימה לכל אירוע. כזה מודל אטרקטיבי ואלגנטי ניתן לרכוש במקום השמלה נדן קלאסי.

לייצור שמלות ישרות בשימוש במגוון של בדים. לדוגמה, עבור מודלים קיץ תפירה לבחור אוויר וחומרים אור, עבור בגדי החורף - בד תלבושת, צמר, גברידין או סריגים. שיפון, תחרה, ברוקד, סאטן, משי ובדים יקרים דומים נבחרים ליצור שמלות ערב בסגנון זה.

וריאציות צבע של שמלות ישרות הם גם מגוונים מאוד. מודלים מעוטרים עם שרטוטים, אלמנטים רקומים, פרידות, חרוזים, מוסיף תחרה ועיצוב אחרים. בין שמלות קיץ, שמלות ישירות עם מוטיבים בעלי חיים או הדפס פרחוני מאוד פופולרי.

מי מתאים?

סגנון כזה יתאים לאישה בכל גובה - גבוה (במקרה זה הוא ידגיש דמות רזה) ונמוך (שמלה כזו תוסיף ויזואלית כמה סנטימטרים). אבל לגבי סוג של דמות בשמלה ישר יש דרישות משלו. החשוב מכל, זה סוג של השמלה נראה על בנות שדמותן נראה כמו שעון חול או מלבן. במקרה השני, המותניים הוא הדגיש בדרך כלל עם רצועה רזה.

בנות עם דמות דומה משולש הפוך, תפוח או אגס, זה לא שווה ללבוש שמלה צללית ישר. סגנון זה ידגיש עוד יותר את הכתפיים הרחבות, הירכיים המלאות או את נוכחות הבטן. אם אתה באמת רוצה לבחור שמלה ישרה, אתה צריך לחפש מודל עם מוסיף צד אנכי כהה.

סגנונות ודגמים

באופן מסורתי, שמלה של חתך זה יש צוואר מרובע או עגול ויש לו שרוול באורכים שונים. במקביל, מודלים מודרניים הם מגוונים יותר. שמלות סרוגות ישר שייכים לסגנון ספורטיבי, מודלים מתאימים של צבעים מושתק - למשרד. שמלות כמה יש ישר צללית א-סימטרית שולי או לקצץ עם פליטות. וריאציה מעניינת של השמלה ישר לחתוך ניתן לקרוא כתפיים חדה.

עם שרוולים

הרבה שמלות ישרות יש שרוול זה יכול להיות ארוך או קצר. במקביל, צבע השרוול יכול להיות בהרמוניה עם השמלה עצמה או בניגוד. מעניין להסתכל מודלים עם שרוול אחד.

ללא שרוולים

אתה יכול לפגוש שמלות ישרות על הרצועות וכתף אחת. בנוסף, ישנם מודלים של "צינור", שבו הרצועות חסרים. שמלות ארוכות ישרות יכול להיות גם זרוע אמריקאית.

אורך

ארוך על הרצפה

שמלות כאלה של חתך ישיר נבחרים לרוב לאירוע חגיגי, שכן סגנון זה יש את היכולת למתוח חזותית את הצללית, להוסיף את החן האשה ואת רזה.

Midi

השמלה ישר עם אורך הברך נבחר לעתים קרובות כדי ליצור קשת עסקים. בשמלה כזאת, אישה נראית אלגנטית ומאופקת, כך שמלה זו מתאימה היטב לקוד הלבוש. במקרה זה, שמלות שחורות, חיל הים, חום או אפור הם המבוקשים ביותר.העיצוב עבור מודלים כאלה משמש למינימום, למשל, זה יכול להיות רק צווארון תחרה לבן.

קצר

שמלת מיני ישר יהיה בחירה טובה עבור יום נישואין, מסיבה או אירוע החברה. עם שמלה כזאת, תכשיטים בהירים, סיכת ראש ותיק קטן נראה טוב.

האם זה שלם?

בנות עם ירכיים גדולות מאוד או בטן גדולה שמלות יפות מומלץ להימנע. אבל עם שלמות קטנה, בגדים כאלה הם די מתאים בארון, במיוחד אם תבחר מודל עם הדפס אנכי או עם הוספת צבע כהה על הצדדים.

בנוסף, בעזרת הדגשים צבע אתה יכול להסיט את תשומת הלב מאזורים בעיה, למשל, לבחור מודל עם צבעים בהירים באזור החזה או לקנות שמלה שבה שילובי צבעים ליצור את האפקט של המותניים נמוך.

מה ללבוש?

 • לאחר הוספת שמלה של צללית ישירה עם מעיל, אתה מקבל אנסמבל אלגנטי ואלגנטי. במיוחד לעתים קרובות שילוב זה נבחר עבור מודלים שחוקים במשרד.
 • תחת שמלה קצרה ישרה, אתה יכול ללבוש שחור חזק או גופיות גרביים כי אין דפוס.
 • תוספת טובה ללבוש ישיר יכולה להיקרא צעיף.

אביזרים

חשוב לבחור אביזרים שייראו הרמוניה באנסמבל כללי עבור שמלה של חתך ישר. הגרסה הנפוצה ביותר של תכשיטים כדי שילוב כזה נקרא עגילי תליון שרשרת volumetric. קישוט מענין מעניין של שמלה צנועה ישירה יהיה פרח על כתף או ענק שרשרת. אם שרוולי השמלה מקוצרים, צמיד יהיה עיטור המתאים.

באשר התיק המתאים, ואז להרים תיק מצמד קטן עבור הערב לצד לחתוך ישר, ואת מזוודה שקית כדי להתאים את המוצר יתאים שמלה בסגנון המשרד. גם עם שמלה קצרה קצרה אתה יכול ללבוש תיק מלבני מלבני.

נעליים

 • הנעליים הטובות ביותר עבור שמלת ערב ישר הם חתיכים.
 • המשרד קפדנית השמלה ישר לחתוך עם סירות.
 • שמלה קצרה קצרה עשוי בד עבה נראה טוב עם מגפיים גבוהים, אשר עקבים עבים או פלטפורמה.
 • סנדלים או מגפיים הקרסול ניתן ללבוש שמלה ישרה עם הדפסה בהירה.
כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים