שמלות סגנונות ודגמים

שמלות מתלקחות - למבט רומנטי

שמלות מתלקחות - למבט רומנטי

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. מי מתאים?
 2. סגנונות
 3. סרוגה
 4. זנים של חצאיות מתרחבות
 5. שרוולים מתרחבים
 6. בעונה
 7. אורך
 8. מה ללבוש?
 9. חגורה או חגורה
 10. נעליים
 11. אביזרים

צללית לא תמיד מתאים מתאים וזה מתאים בעיקר בנות עם דמות מושלמת. אם אתה רוצה להסתיר כמה פגמים של הדמות שלך, נראה נשי ורומנטי ולהרגיש נוח, אז השמלה מתרחבים יהיה הפתרון המושלם.

מעצבים מובילים בעולם עובדים כל הזמן על אוספים כאלה, כי אפשרות זו רלוונטית בזמננו.

מי מתאים?

 • עבור בנות עם ירכיים צרות, השמלה מתרחבת הוא ממש למצוא. התלקחות צורות גלים לזרום סביב הדמות ולהוסיף קצת נפח הירכיים, מה שהופך את הדמות יותר אטרקטיבי.
 • הבעלים של גוף מסוג A צריך להתעכב על השמלה מתרחבים מתחת אורך הברך. ב התגלמות זו, את מלאות הירכיים יהיה מותאם, ואת הרגליים מוצגים באור הטוב ביותר.
 • נשים עם דמות T- סוג צריך לבחור שמלות מתרחבים עשוי בדים עבים כי לשמור על צורתם. השמלה תסייע לך חזותית להוסיף נפח הירכיים וליצור דמות דמויית שעון חול.
 • בנות נמוך צריך להיזהר בבחירת שמלה כזו, כי הסגנון יכול להיות מעט מלא ולהפוך את הצללית כבדה.
 • נשים עם דמות מסוג O לא צריך לבחור שמלות עם מתלקח מן המותניים, שכן העדר המותניים יהיה רק ​​להדגיש. בחר שמלות, התלקחו מהחזה.

סגנונות

מותניים גבוהים

סגנון זה הוא ביקוש גדול בקרב בנות שיש להם דמות לא אידיאלי, כי זה מסיח את תשומת הלב מאזורי בעיה, וגם עוזר להסתיר את הבטן.

מודלים מחומרים יקרים נראים יפה מאוד, הם נותנים את התמונה חגיגות, תחכום וקסם. מתחת לקו החזה אתה יכול להצמיד סיכה או לקצץ אותם עם סרטים, גישה זו תאפשר לך לשים לב לאזור החזה.

מתלקחת מן המותניים

השמלה מתרחבים מן המותניים היא גרסה קלאסית, אשר היה פופולרי בשנות ה -50 וה -60 של המאה הקודמת. המוקד העיקרי הוא על המותניים. כדי להדגיש את זה אפילו יותר, אתה יכול גם להשתמש בחגורה אלגנטית. לבוש בסגנון זה יכול להיות אורכים שונים: מתחת לברך, מיני או מקסי. מודלים קומה משמשים בסגנון רטרו.

אם אתה הבעלים של מותניים צרים או בינוניים וירכיים צרות, סגנון זה נוצר עבורך. הודות לחתך הקלאסי, השמלה מונחת על הדמות.

אבל כדאי לזכור כי את המחולק הדוקה ב טנדם עם חצאית מלאה יכול חזותית להפוך את הירכיים שלך רחב יותר. אבל עם רקמת אוויר זה יעזור להתמודד, זה יוצר אפקט ניפוח קטן יותר.

מהבהב

סגנון זה משמש לעתים קרובות כדי ליצור תמונה בסגנון האימפריה. שמלות ארוכות על הרצפה מדגישות את היופי של הידיים והכתפיים, ומודלים עם אורך מיני ימשכו תשומת לב לרגליים יפות ודקות. כדי למשוך תשומת לב לחזה, דגמים רבים יש העליון של צבעים מנוגדים.

A-line שמלות הן אחת האפשרויות טרפז. החלק העליון של השמלה מדגיש את החזה השופע, ולאחר מכן את הבד מן בתי השחי חלקה מתרחב כלפי מטה, כך הבנות יכול לצבוע את כל הפגמים בדמות. שמלות עם חזה בחזה יש התאמה רופפת, ולכן הם תפורים לעתים קרובות בד שיפון.

התלקחות מן המותניים

הודות לחתך זה, אתה יכול להדגיש בטן שטוחה ואת הישבן המושלם, אז רק נשים עם דמות מושלמת יכולה להרשות לעצמה את הסגנון הזה.

מצויד

כדי ליצור סגנון עסק, אתה יכול לבחור שמלה מצויד עם חצאית מתרחבים כתפיים סגורות. לבוש מתאים לא מומלץ לנשים עם סוג של "תפוח".

סגנון זה מתאים באופן מושלם לסגנון המשרד או לכל יום. שמלות מצויד עשוי סריגים הדוקים של מיני או אורך midi הם מאוד פופולרי. צבע אפור דיסקרטי מתאים ליצירת תמונה עסקית, אבל אם אתה רוצה להיראות מסוגנן ובהיר, ולאחר מכן הדפס פרחי תיצור תחושה אמיתית.

סרוגה

חצאית סרוגה סרוגה גם יעזור להסתיר פגמים דמות, להפוך את הצללית slimmer. שמלות עם ניקוב או גיבור עם ההשפעה של דבר סרוג נראה מקורי. מודל זה משלב בהצלחה נוחות ויופי.

סרוגה מתרחבים השמלה הוא נרכש לעתים קרובות ללבוש כל יום בסוף הסתיו והחורף, כי זה עוזר להתחמם בימים קרים. שמלות סרוגות משמשים גם עבור עונת הקיץ, הם מאופיינים על ידי רכות נראה מאוד מקורי. פתרון מרהיב - שילוב של אלמנטים סרוגים ושמלת קאנו.

שמלות מתרחבים לעיתים קרובות עם שרוולים, אורך וסגנון אשר יכול להיות כל. שרוולים ארוכים עשויים בד עבה לחלוטין משלימים את שמלות החורף החמים, ודגמי הקיץ יש שרוולים עשויים מחומרים קלים או נעדרים לחלוטין.

זנים של חצאיות מתרחבות

בחירת הסגנון של החלק התחתון של השמלה מתרחבת הוא גדול מספיק: ארוך הרצפה, MIDI, קצר של צורות שונות ביותר. בכל מקרה, ההתלקחות מוסיפה כמות ניכרת של קלילות ונשיות לתמונה.

 • Sun חצאיות וחצי שמש, לאחר לחתוך את הפשוטה, הם מושלמים עבור בנות עם מותניים דקים ירכיים עבות.
 • בנות רזות גם להתאים את החצאית עם הרכבה או קפלים על המותניים.
 • חצאית טרפז הוא אוניברסלי, מתאים סוגים שונים של צורות. בנות רזות ייתן את הכרכים הדרושים ועושה אותה נשית יותר. וגברות עם ירכיים עבותות צריכות להעדיף חצאית, קצת רופפת בחלק של הירכיים. רווחי יותר ייראה חומר מט עם דפוס קטן.
 • חצאית השנה, שהיא שילוב של חצאית עיפרון חצאית מתרחבים, מכסה את הירכיים ואת התלקחו בתחתית. היא תמיד נראית מפתה לכל אורך הדרך. אופציה יוקרתית ללבוש ערב.
 • בשמלות דו שכבתיות, חצאית עיפרון מאחיזה צפופה יותר, בצורת בד יכולה להיות משלימה בחצאית עליזה מתרחבת.
 • מגוון החצאיות המתלקחות כולל חצאית קפלים, חצאית מקסימה דמוית פעמון, נטייה פלרטטנית וסלסילה בתחתית החצאית, שתמיד מעודכנת בערב ובבגדי יום.

שרוולים מתרחבים

בהתאם לשרוולים בסגנון flared יכול להיות באורכים שונים. הם אחד החלקים העיקריים של השמלה.

שרוולים ארוכים נמצאים בדרך כלל בשמלות עשוי שיפון בהיר, הם יכולים להיות עשויים תחרה, גיפור או בד שקוף אחר.

מעצבים מסוימים מציעים מודלים מקוריים של שמלות, שם שרוולים הם אסימטריים: על זרוע אחת יש שרוול, והשני הוא חשוף לחלוטין.

שרוול "בת" הוא מאוד פופולרי, כפי שהוא נותן קלילות וקלילות יחד עם זה. אפשרות נוספת של סוג התלקחות היא "רפרוף", אשר נופל למטה יוצר שיאים יוקרתיים. תלבושת זו תיראה אלגנטית יותר.

בעונה

קיץ

במשך הקיץ, בנות רבות מעדיפות שמלות קצרות, כפי שהן מאפשרות לך להראות את היופי של הרגליים שזוף. השמלה עשוי כותנה או chintz מאפשר לך לסבול חום. מודל פופולרי מאוד הוא שמלה עם גב פתוח על הרצועות או בלעדיהם.

השמלה יכולה להיות מעוטרת עם הדפס בצורת רצועה או כלוב, אבל כדאי לזכור כי מודלים קלאסיים מאופיינים באלגנטיות ופשטות.

אביב וסתיו

שמלות האביב התלקחו תפור מבדים טבעיים דקים, ועל סתיו קר האפשרות הטובה ביותר תהיה סריגים צפופים. כדאי לשים לב לתוכנית הצבעים. אתה לא צריך להשתמש רק צבעים דיסקרטיים, כי צבעים בהירים יעזור לקשט יום גשום ולהרים את הרוחות שלך.

חורף

מודלים עבור העונה הקרה עשויים בדרך כלל סריגים עבים, אם כי לעתים קרובות אתה יכול למצוא בגדים סרוגים.

בחורף אתה יכול ללבוש לא רק שמלות אורך אורך, אבל גם אלה ארוכים. העדפה יש לתת אפשרויות עם שרוולים ארוכים וללא צוואר פתוח. זכור כי השמלה צריכה להיות עשוי בד טבעי, כי רק זה יעזור להתחמם בקור.

אורך

ארוך

שמלות עם אורך מקסי הוא תמיד פופולרי באירועים מיוחדים.

אם אתה רוצה להיראות מפואר ועשיר, אז אתה צריך לשים לב השמלה מתרחבים על הרצפה. זה יעזור להאריך את הצללית, למקם את המבטא העיקרי ביצירת התמונה ויזואלי לתקן את הדמות.

Midi

MIDI אורך התלקחו שמלות חצאית הם פתרון נהדר למסיבה או אירוע רשמי למחצה. אטלס, שיפון או משי מושלם עבור התלבושת הזאת.

שמלות אורך MIDI מתאימים לחיי היומיום. הם עוזרים להדגיש את היופי של הרגליים, כמו גם להסתיר פגמים דמות, כך תרגיש נוח.

קצר

אם המלתחה שלך יש שמלה קצרה שחור עם חצאית רחבה, אז אתה יכול להיות בטוח כי בכל צד אתה תמיד תהיה במרכז תשומת הלב. שמלה קצרה אלגנטית הוא נהדר ליצירת מראה קלאסי או רטרו.

עבור בנות דקות, חליפה באורך קצר עם סוודר מצויד או גב פתוח וחצאית מלאה מתאים.

מה ללבוש?

דגמים מתלקחים שמלות בשילוב מושלם עם מעילים, בולרוס, מעילים או אפודות. תלבושות עם שרוולים ארוכים משולבים להפליא עם אפודים פרווה. היופי של שמלה מצויד עם חצאית מתרחבים מודגש היטב על ידי מקטורן קצר. בבחירת outwear כדאי לשקול סגנון של שמלה ופגישה.

אם אתה רוצה ליצור תמונה בסגנון רטרו, ולאחר מכן את השמלה צללית ניתן להשלים עם תסרוקת מקורית עם קשת, נעליים עם עקבים קבועים שקית בסגנון של אותם זמנים.

חגורה או חגורה

חגורה, חגורה הוא פרט פופולרי השמלה מתרחבים, במיוחד עבור מודלים רזה. זה מאפשר לך להדגיש את המותניים מושלם ופועל כאחד המבטאים ביצירת תמונה מתחרות.

נעליים

הבחירה של מודל הנעל תלוי לא רק על הסגנון של השמלה, אלא גם על אורכו. אז, עבור שמלה קצרה אתה יכול לבחור סנדלים אופנתיים או נעליים עם עקב נמוך, אם כי עקב גבוה יהפוך את התמונה slimmer.

לעתים קרובות, סנדלים נוחים או נעליים אלגנטיות עם עקבים נבחרים עבור שמלות מתרחבים, אבל דירות בלט יכול גם להיות משוחק בחיי היומיום.

צעיף בהיר על הצוואר, אשר יביא צבעים חדשים, יהפוך תוספת מסוגנן לתמונה. אם התלבושת יש שרוול מקוצר, ואז מתחת לתחתית אתה יכול ללבוש חולצה או חולצת גולף.

אביזרים

אביזרים חינני יעזור לקשט את התמונה, לעשות את זה בהיר יותר אלגנטי, אבל אתה צריך להיות זהיר בבחירת אותם, כפי שהם שונים בהתאם לסגנון של שמלות מתלקחות:

 • עבור שמלה, התלקחו מן הכתף, כדאי לאסוף תכשיטים שיסייעו להפוך את הצללית שלך יותר. לדוגמה, עגילים ארוכים או שרשרת עם תליון מעניין של צורת האורך.
 • השמלה, מתלקחת מהחזה, אשר נבחר לעתים קרובות כדי ליצור תמונה בסגנון האימפריה, ניתן ללבוש עם שרשראות קצר או ארוך או שרשראות. עגילים מסיביים למשוך תשומת לב הצוואר. בעת בחירת הנעליים כדאי לקנות רק אור אלגנטי.לדוגמה, כדי ליצור סגנון יווני, אתה יכול ללבוש סנדלים של זהב או כסף צבע. אל תשכח כי שמלות קצרות תמיד צריך נעליים אלגנטיות, כי הרגליים שלך בגד רחב יהיה במרכז תשומת הלב.

האביזרים הפופולריים ביותר עבור מודלים מתרחבים הם צעיפים או צעיפים, אבל אתה יכול להחליף אותם עם צווארון על הגב. מושלמת להשלים את התמונה של כפפות מאורכות.

גברת אמיתית, לאחר שהאזינה למגמות אופנה, יכולה לבחור סגנונות המדגישים את מעלותיה ומתאימים לסגנונה. וגם, משלימים את התמונה של אביזרים, אתה תמיד יכול להוכיח טעם נהדר!

הערות
 1. אלכסנדרה
  19.02.2016

  זה הסגנון האהוב עלי! עבור סוג מלבן, שמלות אלה הם פשוט מושלמת.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים