שמלות סגנונות ודגמים

מה זה יוצא דופן רוסית רוסית?

מה זה יוצא דופן רוסית רוסית?

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות
 2. קצת היסטוריה
 3. מי הולך?
 4. זנים
 5. צבעים פופולריים
 6. מגמות עכשוויות
 7. מה ללבוש?
 8. נעליים
 9. אביזרים

לבגדים עממיים מסורתיים יש אנשים. עבור נשים רוסיות, שמלה כזו היא חולצה עם שמלת קיץ. באותו הזמן עם העניין הגובר בסגנון האתנו והיסטוריה של ארצם, היום היו הרוסים הרוסים מושא תשומת הלב של מעצבי האופנה. בואו ללמוד עוד על בגדים כאלה והשימוש שלהם בעבר בארון המודרני.

תכונות

השמלה המסורתית מובחנת על ידי חיתוך ישיר ישיר. חופש תנועה גדול יותר בבגדים מסוג זה סיפק בין פרטי המוצר. קווי המתאר של השמלה הרוסית ניתן לקרוא חלקה רכה מאוד. זה היה בולט במיוחד בתנועה.

בנוסף, המאפיינים האופייניים של שמלת הקיץ הם:

 • אורך חצאית ניכר.
 • שרוולים ארוכים.
 • תלבושת שכבתית.
 • עיצוב מקורי בצורת קישוטים בהירים מורכבים.
 • משקל גדול attire.

קצת היסטוריה

עד המאה ה -16, שמלה ארוכה לגברים נקראה "שמלת קיץ", ורק אחר כך הועבר השם הזה לבגדי נשים, שהיו שחוקים מעל הראש או מכופתרים מלפנים.

מאז המאה ה -18, שמלת הקיץ הרוסית השתנתה, אשר קשורה הרפורמות של פיטר אני, מציגה את התלבושת בסגנון אירופי לתוך החברה הרוסית. הסנדרוסים המשיכו ללבוש רק בורגים, סוחרים ואיכרים.

בגדים מסורתיים כאלה נמשכו זמן רב בין האיכרים במשך הזמן הארוך ביותר, ולכן היתה זו גירסת האיכרים של שמלת-השמש שמרכזה את כל המאפיינים הטיפוסיים של האלמנט הזה של התלבושת הרוסית.

מי הולך?

בשמלת ים רוסית, אישה בכל גודל גוף ובכל גיל ייראה אטרקטיבי ומקורי. בשל החתך החופשי, בגדים כאלה אינם מגבילים תנועות ומסתירים לחלוטין כל פגמים בדמות.

זנים

סנדריסים בתלבושת עממית רוסית היו מיוצגים על ידי הסוגים הבאים:

 1. חולצת טוניקה, שאין לה תפר באמצע. תלבושת זו נקראה גם חירש, כי זה היה תפירה מתוך פיסת בד אחת ואת לוחות הצד. סוג זה של שמלת קיץ הוא העתיק ביותר. החתך הקדמי היה בדרך כלל קטן, מלבני או עגול. כמו כן היה לעתים קרובות חתך קטן, שבו היו מחרוזות או מהדק על כפתור. עבור תפירת חליפות חרשים בשימוש בד, בד ומפות ביתיות אחרות. על הקשת, חורי הידיים על הידיים ועל הצוואר, הפריטים היו trimmed עם דלי, צבוע בד, applique או רקמה בצורת רצועות צרות.
 2. מודל Kosoklinnaya. לתפירה שמלת-שמש כזאת השתמשו בלוח אחורי מוצק אחד, שני קווים קדמיים ישרים ופסים בצדדים אלכסוניים. את הבדים הקדמיים ניתן לתפור או להדק בעזרת לולאות תחרה או כפתורי מתכת. עבור אלה surresses המשמשים כמו בדים homespun, וכן בדים מתוצרת המפעל. הם היו תפורים מ brockade, taffeta, סינית, קטיפה, בדים פשתן, משי, בד, צמר וחומרים אחרים. לכמה מכנסי-השמלות האלה היתה בטנה הדוקה, לפעמים מרופדת. כדי לקשט כל יום וריאציות של שמלת קיץ kosoklinnaya, סרטים טקסטיל או רצועות דלי שימשו, הלבוש החגיגי היה גזוז עם צמות, צמות, סרטי משי, פרינג 'או תחרה מתכתי.
 3. מודל ישיר זו שמלת קיץ, אשר נקרא גם מוסקבה או עגול, הפך את הדגם הנפוץ ביותר במאה ה -19. בייצור של שמלת כל כך בשימוש לוחות ישרים, אשר נאספו בקפלים קטנים בחלק העליון. תלבש סוודרים ישרים בעיקר מבדים במפעל.עבור הרצועות השתמשו באותו בד כמו חצאית, או החליף אותו עם הצמה. שולי השמלה היו מעוטרים בסרטים או תחרה.
 4. דגם עם גוף. שמלת-שמש כזאת היתה בעלת גוף תואם, שאליו התפוררו לוחות ישרים כדי ליצור חצאית עבה. בגדים כאלה היו נפוצים בחלק המרכזי של המדינה. גם שמלות מכובדות בנפרד, אשר היה על צווארה עול.

את הסוגים העיקריים נגזר של sarafans הרוסית מוצגים באיור הבא.

צבעים פופולריים

המאפיינים האופייניים של תלבושת הנשים הרוסיות הם קישוט רבגוני ומסור. הצבע האהוב על שמלות הערב היה אדום. זה היה הצבע של שמלות כלה.

שמלות לבנות עם דפוסי זהב נראו נפלאים.

גם בצבע השמלה היו גוונים של כחול, חום, שחור, כתום, חום וצהוב. נשים מבוגרות לבשו לעתים קרובות יותר שמלת קיץ כחולה או שחורה.

מגמות עכשוויות

מעצבים עכשיו די לעתים קרובות להשתמש בתלבושת העם הרוסי כבסיס יצירתי עבור האוספים שלהם. הם מוסיפים אלמנטים של השמלה הרוסית בגדים מודרניים.

שמלות מסורתיות גם צובר פופולריות, הם קנו עבור אירועים נושאיים, matinees ילדים או פסטיבלים.

כיום, sarafans הרוסית להגיב צורות בונה ששימשו לתפירת בגדים כאלה בעבר. תלבושות מודרניות מעוטרות רקמה עממית, שהוצגו בכמויות שונות. זה יכול לשמש רק מבטא עיצוב מעניין, והוא יכול לקשט עשירים מוצר.

מה ללבוש?

בעבר, השמלה היתה בלויה בחולצה ארוכה, שהיתה לרוב לבנה. עכשיו, תחת שמלת הים, הם גם לובשים בעיקר חולצה עם שרוולים ארוכים, מעוטר רקמה, אבל לפעמים זה מוחלף עם חולצה לבנה. בחורף, שמלה רוסית לובשת עם מעיל פרווה או ז 'קט חם.

נעליים

דגמי קיץ של השמלה רוסית הם שחוקים עם סנדלים נצרים. במזג אוויר קריר, המגפיים הם אידיאליים עבור זה.

אביזרים

כל התכשיטים ואביזרי העזר נבחרים תוך התחשבות באירוע שבגינו מתלבשת השמלה הרוסית.

הן חרוזים קצר וארוך, מתכת בהירה או צמידי פלסטיק ועגילים, סרטים, כמו גם תיקים סרוגים שנעשו בסגנון אתני מתאימים בגדים כאלה. תוספת אופנתית לסאראפן הרוסי היא קוקושניק תחרה.

הערות
 1. גלינה
  21.02.2016

  אני רוצה שמלה רוסית אדומה לצילום. יש כאלה דגמים יפים!

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים