שמלות סגנונות ודגמים

השמלה עם חצאית- sun צריך להיות בארון של כל אופנה

השמלה עם חצאית- sun צריך להיות בארון של כל אופנה

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות התלקחו חצאיות הבהקה
 2. מי מתאים?
 3. עם שרוול
 4. אורך
 5. קיץ
 6. צבעים והדפסים
 7. האם זה שלם?
 8. מה ללבוש?

סגנונות של שמלות מודרניות מגוונים מאוד. ובתוכם מקום מיוחד הוא תפוס על ידי תלבושת נשית כזו, כמו שמלה עם חצאית השמש. שמלות כאלה אופנה היא לא המאה הראשונה.

תכונות התלקחו חצאיות הבהקה

הפופולריות הגדולה של שמלות עם סגנון חצאית כזה נגרמת על ידי העובדה כי קל מאוד לתפור אותם, ועל כל דמות שמלה כזה נראה מאוד אטרקטיבי. חצאיות יכול להיות אחד או שניים תפרים, אבל יש גם אפשרויות ללא תפרים. אורך שלהם יכול להשתנות במידה רבה - הוא מיוצג על ידי מוצרים מן האורך המרבי מודלים קצר מאוד.

מי מתאים?

שמלות עם חצאית השמש יתאים לכל אישה, שכן הקפלים הטבעיים שנוצרו בהם להוסיף הדמות עידון וחן. במקביל, חצאית כזו תסייע להוסיף נפח במקומות החסרים, ואם יש צורך, להסתיר סנטימטרים נוספים.

 • בנות רזות, שדמותן דומה למלבן, מומלץ ללבוש שמלה זו קצת יותר מהברכיים. בשמלה כזאת, הירכיים שלהם ייראו יותר ויותר, והמותניים יהפכו ליותר דקים. טוב מאוד על דמות כזו ייראה שמלה של חומר צפוף, כמו גם שמלה עם חצאית רב שכבת השמש.
 • אם הדמות של הנערה נראית כמו משולש, היא צריכה לחפש שמלה שבה החצאית תתחיל להתרחב לא מן המותניים, אלא מקו הירכיים. זה יסתיר את מלוא ולהוסיף קלילות לתמונה.
 • עם דמות הדומה "משולש הפוך", שמלות של סגנון כזה יהיה בחירה טובה. הודות לקפלים מרובים, החל מן המותניים, את הירכיים יהיה חזותית להגדיל, אשר יהיה איזון הצללית כולה.

עם שרוול

עבור שמלות עם חצאית, שרוולי השמש עשוי להיות נעדר לחלוטין, אבל אם חתיכת כזה לחתוך זמין, אורך השרוולים עשויים להשתנות. בחר מוצר מומלץ על פי העונה. לדוגמה, מודלים עם שרוולים נרכשים לעתים קרובות עבור המשרד עבור מזג האוויר מגניב, ואת השמלות של סגנון זה עם רצועות הם ביקוש בקיץ.

אורך

קצר

שמלות כאלה במיוחד כמו יפהפיות עם רגליים דקות דקות. שמלות קיץ עם אורכי קצר עשויים בד כותנה, מודלים עבור קטיפה, צמר או קטיפה הם ביקוש העונה מגניב.

Midi

האורך הממוצע של השמלות, שבו החצאית של סגנון "השמש", הפך פופולרי מאז שנות ה -70 של המאה הקודמת. עכשיו מודלים כאלה הם גם ביקוש מאוד. שמלות MIDI אלגנטיות לתפור סאטן, שיפון או תחרה. אם הם מכסים את הברכיים קצת, אז הם נראים מאוד נשית.

ארוך על הרצפה

מודלים כאלה של שמלות עם חצאית השמש היה פופולרי במיוחד בשנות השישים של המאה ה -20. עכשיו הם מיוצגים לעתים קרובות על ידי שמלות ערב ללא שרוולים עם סנדלים, תיקים גדולים, משקפיים וכובע. שמלות כאלה נבחרים לעתים קרובות על ידי בנות שרגליהן אינן דקות במיוחד.

קיץ

מודלים של שמלות עם חצאית, השמש לתקופת הקיץ הוא תפור בעיקר מן בדים רזים, למשל, כותנה, סאטן או משי. בגדים כאלה לעתים קרובות ניתן לציין צבעים בהירים וחוסר שרוולים. ישנם דגמים עם חתך גלוי למדי על הגב או הצוואר. שמלות מאוד אטרקטיבי עם חצאית שקוף שיפון השמש.

צבעים והדפסים

שחור

שמלה שחורה קצרה עם חצאית השמש בהצלחה מחליף את השמלה נדן. זה די מרוסן לאירועים רשמיים. אם תוסיף אביזרים בהירים זה, השמלה הזאת תהיה בחירה טובה לאירועים מיוחדים.בשמלה שחורה ארוכה בסגנון זה, הנערה נראית אלגנטית להפליא.

לבן

בשמלות לבנות כשלג עם חצאית נערת השמש מגלמת נשיות ורכות. מודלים קצר יכול להיות V- כמו צוואר, כתפיות straps, סירה neckline, או אחר הדף. לעתים קרובות יש שמלות לבנה בסגנון זה, משלימה בחגורה בהירה.

אדום

השמלה עם חצאית השמש בגוונים אדומים חליפות נערות נועזות וחסרות מעצורים. אורך השמלה הזאת שונה מאוד. מודלים קצרים עם שרוולים ארוכים נראה מרשים, שמלות לברכיים הם מאוד אטרקטיבי, אבל מוצרים על הרצפה נראה חגיגי במיוחד. שמלות אדומות הם לעתים קרובות שחוקים עם חגורה שחורה או לבנה כדי להדגיש את המותניים.

בכלוב

בגדים משובץ עם חצאית השמש יכול להיות קצר, על הברכיים או על הרצפה. צירופי הצבעים הנפוצים ביותר של הדפס זה הם אדומים ושחורים, כמו גם בשחור-לבן.

נקודות פולקה

חצאית יום ראשון פולקה נראה חמוד ועליז. החלק העליון בשמלה זו יכול להיות מאותו דפוס או מונו. בהתאם הצורה, את גודל אפונה הוא נבחר שונה. הצבעים הפופולריים ביותר של שמלת אפונה עם חצאית הם השמש - שחור ולבן, לבן ושחור, אדום ולבן, אדום ושחור וכחול ולבן.

פרוח

מוטיבים פרחוניים בשמלות עם חצאית השמש נמצא לרוב דגמי הקיץ. שמלות כאלה הן בהירות ומושכות. הדפוס פרחוני נבחר לעתים קרובות עבור מודלים בסגנון רטרו, כמו גם על שמלות על הרצועות.

האם זה שלם?

השמלה, החצאית שלה יש את "השמש" סגנון, מומלץ לבנות עם ירכיים מלא, שכן חלק זה של הדמות יהיה מוסתר מן העין. בנוסף, חצאית כה שופעת ידגיש את המותניים.

מה ללבוש?

 • נעליים שמלה קצרה עם חצאית השמש צריך להיות עם עקבים גבוהים, ועל דגמים ארוכים אתה יכול ללבוש סנדלים או בדירות בלט.
 • השמלה של סגנון זה יכול להיות משוחק עם חגורה בצבע אחד או בניגוד, רוחב אשר יהיה שונה בהתאם לדגם של השמלה ואת הדמות של בעליה.
 • מלמעלה על שמלה עם חצאית השמש אפשר ללבוש מקטורן קצר או בולרו.
 • מוצרים של סגנון זה ללא שרוולים ניתן להשלים עם כפפות קצרות.
 • תכשיטים, בהתאמה עם השמש יחד עם החצאית, צריך להיות אלגנטי. עם זאת, כמה דגמים של שמלות כאלה משולבים היטב עם צמידים גדולים חרוזים ארוכים.
 • בחר מצמד קטן, תיק- reticule או שקית לשאת עבור השמלה הזאת.
 • משלימים שמלה עם חצאית רכה של סגנון זה עם משקפי שמש וכובע, תוכלו ליצור מראה וינטאג '.
כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים