שמלות סגנונות ודגמים

השמלה עם חצאית פעמון - רומנטיקה בכל דבר

השמלה עם חצאית פעמון - רומנטיקה בכל דבר

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות
 2. קצת היסטוריה
 3. מי מתאים?
 4. עם שרוולים
 5. אורך
 6. טיפים לבחירה
 7. מה ללבוש?

הארון של נשים בהחלט כולל שמלות, הציג סגנונות שונים. אחת הנקודות הכי אטרקטיביות, רומנטיות ונשיות יכולה להיקרא שמלה, שהחצאית שלה דומה לפעמון. נשים ללבוש בגדים כאלה במשך יותר ממאה שנים, ואנו כעת לגלות מדוע הם ביקוש של נשים האופנה היום.

תכונות

שמלות, גולת הכותרת של חצאית הפעמון, הם מאוד נוח ומעשי. יש להם באופן מסורתי העליון slinky ו התלקח החצאית למטה. בסגנון זה, ניתן לראות שמלות עסקיות וערב.

דגמי הקיץ הנפוצים ביותר עם חצאית פעמון. השימוש בהם מספק נוחות בחום, שכן החלק התחתון של שמלות כאלה לא לגעת ברגליים. עם זאת, גרסאות החורף של שמלות בסגנון זה הם גם לא נדיר.

עבור תפירה תלבושות של סוג זה להשתמש בחומרים שיש להם מרקם נוקשה למדי. זה עשוי להיות צמר, פשתן, עור, כותנה או בדים דומים אחרים. תכונה של החלק התחתון של השמלות עם חצאית פעמון הוא הרחבת ללא וילונות וקפלים, כך כל ההדפסים על בגדים כאלה נראים אטרקטיביים לא להשתלח.

קצת היסטוריה

השמלות הראשונות, החצאית שדמתה לפעמון הפוך, החלו להישחק במאה ה -17. מתחתם היו חצאיות נוצצות, כך שהתלבושת היתה גדולה ומושכת. שמלות כאלה עבור מקרים חגיגיים נוצרו עם רכבות ארוכות.

עם הזמן, אורך השמלות עם חצאית פעמון החלו לרדת, ואת הצמיד הדוק מחוך הדוק הם נחלת העבר. בגדי היום של סגנון זה מרוסנים בצורה שלהם, ואת החתך שלהם הוא לקוני מאוד. בנוסף, שמלות אלה הם מאוד פופולרי עם בנות שרוצים ליצור תמונה רומנטית ונשית.

מי מתאים?

היתרון העיקרי של סגנון זה של שמלות הוא היכולת להסתיר את הירכיים של הנערה, כך התלבושות האלה נראים טוב על יפהפיות עם ירכיים צרות מדי, ועל נשים שלהם ירכיים יש כמות משמעותית.

 • אם הדמות של הנערה דומה לאגס, בעזרת חצאית פעמון, חלקו הגדול ביותר יהיה מוסתר.
 • עבור אותן נשים הכתפיים רחבות למדי (הדמות דומה האות T), את התלבושת של סגנון זה יוסיף נפח בתחתית, אשר יהפכו את הצללית פרופורציונלית יותר.
 • באשר לבנות עם "שעון חול" דמות, הם לא מומלץ ללבוש שמלת פעמון עם חצאית, כי בשמלה כזאת הפרופורציות היפות שלהם יהיה מוסתר.

עם שרוולים

שמלות, חצאית אשר דומה פעמון, יכול להיות עם רצועות, כמו גם עם שרוולים ארוכים או קצרים. אם דגם השמלה הוא חגיגי ואלגנטי, החלק העליון שלו יכול להיות מיוצג על ידי מחוך, ואת השרוולים חסרים.

אורך

קצר

תלבושות של סגנון זה עם חצאית מיני נרכשים בדרך כלל עבור עונת הקיץ. הכי טוב של כל שמלה קצרה עם חצאית פעמון נראה בנות רזות שיש להם רגליים דקות. עם זאת, שמלות ultrashort יש להימנע, כפי שהם מסוגלים חזותית להרחיב את הירכיים.

Midi

שמלות בסגנון זה עם אורך הברך מומלץ עבור שתי בנות רזה ויפה עם נשים ירכיים. מודלים עם אורך ממוצע הם מאוד פופולרי, שבו המותניים הוא overestimated קצת.

ארוך

שמלות עם חצאית פעמון על הרצפה הם מעשיים ונוחים. בדרך כלל זה תלבושות הקיץ עשוי בדים קל משקל טבעי. לרוב הם מוצגים בטווח בהיר. מעניין לראות ותלבושות, שבהן החלק העליון הוא מונוטוני, והחצאית הארוכה צבעונית (ולהיפך).

טיפים לבחירה

בחירת אורך השמלה עם חצאית פעמון, כדאי לשקול את המראה של הרגליים של הילדה. רזה יותר אטרקטיבי הם יהיו, קצר השמלה אתה יכול לקנות. באשר לחתוך, ראשית להעריך את החלק העליון של הגוף. אם הצוואר שלך יכול להיות מסודר, הידיים שלך יפה, אתה יכול בבטחה לבחור תלבושת עם עגול עמוק, משולש או מרובע neckline. אם החזה שלך הוא קטן, להסתכל על דגמים בעלי העליון בהיר יש קישוט דקורטיבי בצוואר.

הגוון והצבע של השמלה הזו נבחרים על פי העדפות אישיות. עבור שמלות קיץ הפופולרי ביותר הם צבעים בהירים או בהירים. בשמלה לבנה עם חצאית פעמון, נערה תיראה צעירה וצעירה. שמלות אדומות לחבב של יפהפיות נועזות ומפוארות, ובשמלה שחורה בסגנון זה הילדה תיראה מסתורית וקפדנית.

מה ללבוש?

עבור שמלה עם פעמון חצאית, אתה יכול ללבוש מקטורנים וז'קטים קצוצים, כמו גם blazers מצויד. עם דוגמנית הערב של השמלה הזאת נראה בולרו טוב עם שרוולים ארוכים. יחד עם זאת, אם הצבעים של השמלה הם מגוונים, התוספת צריכה להיות monophonic.

התיק של הסגנון הזה נבחר כדי להתאים את המטרה - אם זה שמלה עסקית, תיק מזדמנים מרווח מתאים אליו, ואת המצמד אלגנטי צריך להיות נבחר עבור השמלה האלגנטית.

אביזרים

כמות מופרזת של תכשיטים השמלה עם חצאית פעמון הוא מיותר. התלבושת נראית כל כך חגיגית ובהירה. שרשרת קטנה או חרוזים ארוכים, כמו גם עגילים בינוניים, מספיק.

עם שמלות דומות אתה יכול ללבוש חגורת עור בצבע של השמלה. אם החגורה יש גוון מנוגד, זה יעזור להדגיש את המותניים.

נעליים

בעת בחירת הנעליים כדי להתאים את הסגנון הזה, גם לשקול את מטרת השמלה:

 • אם זה מודל של סגנון העסק, נעליים עם עקבים בינוניים ילך טוב עם זה.
 • אם יש לך שמלת ערב עם חצאית פעמון, אתה יכול ללבוש stiletto.
 • מותר ללבוש סנדלים או בלט דירות עבור סוג זה של השמלה שבה אתה הולך ללכת על תאריך או הליכה.
 • עבור דגמים חמים, מגפיים גבוהים של סגנון קלאסי יתאים היטב.
כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים