שמלות סגנונות ודגמים

מה אני יכול ללבוש שמלה עם midi?

מה אני יכול ללבוש שמלה עם midi?

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. ישיר
 2. התלקחו
 3. שרוול ארוך שרוול
 4. הולם
 5. משורבב
 6. בחו"ל
 7. הלבשה תחתונה
 8. מה נעליים ללבוש?

שמלות Midi עכשיו בשיא הפופולריות שלהם, כפי שהם מושלמים עבור כל דמות, בכל גיל ובכל אירוע. שמלות Midi בסופו של טווח בין הקרסול והברך. זהו אורך מושלם עבור קוד הלבוש המשרד, למסיבה, תאריך רומנטית.

בקיצור, את השמלות אורך midi בארון שלך, יותר טוב. וכדי להרגיש שזה תמיד נוח ונוח, אתה צריך ללמוד איך ללבוש את זה כמו שצריך.

ישיר

אם אתה בחיפוש אחר "השמלה השחורה הקטנה שלך", לתת עדיפות אורך midi.

בחר מודל תמציתי שבו ניתן להתנסות, בשילוב עם חגורות, שקיות ו stoles, כמו גם נעליים (סירות, נעליים מחוספס, נעלי ספורט, סנדלים ומגפיים).

התלקחו

שמלת קו A מושלמת מדגיש את היופי של הרגליים, ונעלי העקב לשפר את זה עוד יותר.

שרוול ארוך שרוול

שמלות סרוגה או צמר עם שרוולים ארוכים נראים טוב עם שני ספורט ונעליים קלאסי. כדי ליצור מראה מזדמנים, ללבוש אותו עם slips או נעלי.

אם אתה בוחר נעליים לפגישה עסקית, לתת עדיפות משאבות על העקב, תוך הדגשת המותניים עם רצועה דקה כדי להתאים את הנעליים.

לקבלת מראה boho, להוסיף מגפיים גבוה עקבים וכובע רחב שוליים אל השמלה. תכשיטים בצורת שרשרות ארוכות, טבעות וצמידים רכים יתקבלו בברכה. על הצוואר, אתה יכול לקשור צעיף נפח.

באשר הלבשה עליונה, את השילוב הטוב ביותר של שמלה סרוגה עם ז 'קט קצוץ או מעיל עור שחור. שימו לב למעיל מפציץ מסוגנן, אשר כעת בשיא הפופולריות. תן עדיפות למודל של צבעים יוצאי דופן, עם הדפס יפה או רקמה.

הולם

השמלה, הדוקים את הצורה, עדיף ללבוש עם נעלי עקב גבוהה, להרים אותו בהתאם לזמן של השנה.

עקב נמוך מקובל על בנות רזה מאוד עם רגליים ארוכות. אבל נשים עם צורות curvaceous צריך להימנע מכך, כדי לא להפוך את הדמות מדי squat.

שמלה צמודה מושלמת לערב בחוץ. זה יכול להיות בתוספת עם מצמד מסודר וצעיף אור או המזרן. כל יום יתאים הן מעיל והן קרדיגן נעים בכל אורך.

משורבב

שמלת התחרה היא התגלמות של נשיות ורכות. במקביל, המגמות הנוכחיות לתת לך את ההזדמנות להתנסות, בחירת נעליים ואביזרים שונים עבור תחרה לצד.

נערות רומנטיות יכולות ללבוש אותו עם משאבות גבוהות עקב, מצמד קטן, תכשיטים אלגנטיים. ואם אתה הולך לאירוע חברתי רוצה להיראות מפואר, לזרוק על המעיל מסוגנן.

רוצה לשחק על ניגודים? ואז נעליים מחוספסות, כמעט של גברים, מקטורן עור ותכשיטים גסים ואכזריים בשבילך. אפשרות זו מתאימה לכל יום, אם אתה באמת רוצה ללבוש שמלה תחרה, אירוע חגיגי לא צפוי עדיין.

בחו"ל

עוד אפשרות טובה עבור כל יום הוא midi השמלה-oversize. היא אידיאלית לנערות דקות, משום שהיא מאפשרת להדגיש את השבריריות והעידון שלהן. עדיף ללבוש אותו בנעליים על סוליה שטוחה: נעלי עבודה, נעלי התעמלות, נעלי התעמלות. מותגים ידועים רבים של בגדים, כולל שוק המוני, לייצר דגמים של נעלי ספורט במיוחד עבור השמלה. זה נראה, משלימים על ידי צעיף תיק גדול, נראה מאוד מסוגנן!

הלבשה תחתונה

האביב מגיע, אז אתה כנראה רוצה להחליף את הג 'ינס מעצבן שלך עם שמלה מסוגננת. וכדי לא להקפיא, אפשר לבחור אופציות כאלה מן הבגדים החיצוניים:

 • מקטורן עור קצוץ;
 • מקטורן או מקטורן חמים;
 • סרוגה סרוגה;
 • מעיל מתאים עם חתך ישר.

מה נעליים ללבוש?

נעליים עבור השמלה MIDI יש לבחור בהתאם לסגנונו ואת החגיגיות של האירוע. שמלת ערב מפוארת דורשת נעליים מתאימות: נעלי עקב גבוהות, משאבות, מגפיים או סנדלים יפים.

קוד הלבוש של המשרד מציע סגנון דיסקרטי, כך נעליים צריך להיות גם תמציתי ככל האפשר. עיטור שופע עם אבני חן, אבני סברובסקי, ועוד חריגות אסורה. החשוב מכל, אם זה יהיה סירות בשחור או בז '.

עבור כל יום, אתה יכול להרים את כל הנעליים שאתה אוהב מבלי לדאוג לגבי הסגנון שלה. בקיץ נוח ללבוש נעלי בלט או סנדלים על סוליה שטוחה, בחורף - מגפיים או מגפיים על הרציף. ב offseason, זה יכול להיות נעליים, oxfords, slipons, brogues, נעלי ספורט או נעלי. הבחירה היא ענקית!

לעתים קרובות בנות לתת עדיפות נעליים נעליים. היזהר, כי הם חזותית "לחתוך" את הרגל, מה שהופך אותו קצר יותר.. כדי למנוע את האפקט הזה, ללבוש אותם עם גרבונים הדוקים כדי להתאים את הנעליים.

Midi - זה אורך אידיאלי, כי אין זה פלא כי זה כל חייה כי המלכה אנגלית אליזבת השנייה מעדיף. שמלה קצרה עשויה להיראות מתריס מדי, שמלה ארוכה תחביא את היופי של הרגליים. וגם בשמלה midi אתה תמיד נראה אלגנטי, מסוגנן וטוב טעם!

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים