צבעי שמלות

שמלת כתום - עבור תמונה בהירה

שמלת כתום - עבור תמונה בהירה

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות צבע
 2. מי מתאים?
 3. אורך
 4. שילובים מרהיבים
 5. מה ללבוש עם: אנחנו בוחרים אביזרים
 6. איזה נעליים מתאימות?
 7. טיפים לאיפור

ברוב המקרים, ארון הבגדים שלנו מורכב ממערכת של דברים בסיסיים. דברים אלה הם לעתים קרובות לא מגוונים מדי ערכת הצבעים שלהם. גישה זו הופכת את ארון הבגדים לנשים משעמם למדי ואפילו משעמם. במצב זה, ההמלצה היחידה של מעצבים מפורסמים היא מיד לדלל את הארון שלך עם צבעים בהירים. ראשית, נסה כמה כדי לשנות את הסטריאוטיפים שלך בחיפוש אחר חידוש נוסף. לדוגמה, כאשר קונים שמלה חדשה לאירוע חגיגי, לבחור צבע כתום עסיסי, ולא את הרגיל שחור או אפור. בנוסף, פסיכולוגים בקול אחד טוענים כי צבע כתום מעלה את ההערכה העצמית נותן אמון.

תכונות צבע

בואו נסתכל מקרוב על מה תכונות צבע כתום יש. על פי מעגל הצבעים של איטן (כל המעצבים משתמשים בו לשילוב הנכון של צבעים) כתום הוא צבע משני, מעין סימביוזה של שני הצבעים העיקריים - צהוב ואדום. מכל אחד הוא סופג משהו מועיל. כתוצאה מכך, אנו מקבלים טיפה של צבע כתום - תשלום של חיוניות ומצב רוח טוב, מן השמלה כתום יפה ונבחר היטב - חלק חזק של נוגדי דיכאון! למטה עם שעמום ואפלולית, ואנרגיה חיה ויצירה ארוכה.

הבחירה שלך היתה על שמלה כתומה, כלומר אתה פעיל, פתוח אופקים, אדם אופטימי. בין היתר, כתום עוזר לשחרר את היצירתיות. אבל אל תשכח את תחושת הפרופורציה. צבע רווי אנרגטי דורש מאמץ מסוים בבחירת אביזרים ובחירת שילובי צבעים.

מי מתאים?

כתום וגוונים שלה הם צבעים חמים. הוא אידיאלי עבור סוגי צבעי האביב והסתיו. בנות ונשים עם עור מנומש יכול לבחור בבטחה שמלה כתומה. כמו כן, צבע זה ידגיש לטובה את כל היתרונות של הבעלים של שיזוף זהוב אפילו.

יש סטריאוטיפ כי נשים עם עור בהיר לא צריך ללבוש כתום. מעצבים דגולים הכחישו זה זמן רב. זה לא השנה הראשונה כי הבעלים היפים של העור עור לבן באלגנטיות ללכת לאורך הדוכן, מדגים את הגוונים המגוונים ביותר של תפוז. באותו זמן הם נראים מדהים.

אורך

ארוך

בחר את אורך השמלה על בסיס התכונות הייחודיות של הדמות שלך. Mistresses של גוף אסתני יכול לקנות בבטחה שמלה כתומה ארוכה. זה יהיה להדגיש את הצללית מעודן אלגנטי. בחירה ללא תחרות עבור חברות ערב הערב גבוה השטיח האדום.

Midi

אם קוד הלבוש בעבודה, למעט אפשרויות שחור ולבן, מאפשר צבעים אחרים, אל תהסס לבחור שמלה כתומה עם צללית מצויד אורך בינוני. במיוחד אפשרות זו נראית על נשים עם דמויות שעון חול. השמלה בשמלת כתום עם כתונת לבנה לבנה או שחורה למראה אגבי. עם זאת, אלה שסביבך מכירים באופן אינטואיטיבי באישיות אופטימית בך, מלאת התלהבות ועליזות.

מיני

שמלה כתומה קצרה מתאים לנשים המבקשות לקבל הכל בבת אחת. בתחילה, הצבע עצמו כבר מבטא את הרצון שלך להיות גלוי. אורך קצר בכוונה שוב מאשרת את זה. תחרה תוסיף נשיות לתמונה.

מיני לחתוך ישר - אופציה נהדרת עבור בנות עם צורה מלבנית.בהצלחה מדגיש רגליים של נשים ולא מאפשרים לתפוס את חוסר המותניים. אבל זה יספק הזדמנות לזרוח במסיבה ולהיות במרכז תשומת הלב האוניברסלית. יתרון, לשלב כתום עם צבעים נוספים, ולאחר מכן הצלחה בשורות של הקהל זכר מובטחת.

שילובים מרהיבים

צבע כתום בהיר מאוד. שילובי צבעים לעזור ליצור braz מרהיב. שקול את האפשרויות הפופולריות ביותר.

עם לבן

כתום, כמו כל צבע משני אחר, הולך טוב עם כל צבע אכרומטי: שחור, לבן ואפור. דוגמה של שיתוף פעולה בצבע מבוססת היטב הוא שמלה כתומה אפונה לבן, עשוי בסגנון רטרו. מטפחת לבנה קטנה או מטפחת קשורה סביב הצוואר או היד תסייע לתמוך בתמונה. הגבול הלבן וכמה אלמנטים דקורטיביים אחרים (למשל, צווארון לבן) נראים בקפידה על השמלה "עסיסית". צבע לבן מסמל טוהר ותמימות, ואפילו במנות קטנות, נותן לדימוי קצת רומנטיקה.

שמלות עם שיפוע כי חלקה לשנות מ כתום לבן נראה מרשים.

אביזרים נוספים בצורת כובע לבן רחב שוליים וכמה צמידים מאותו צבע יוסיפו קסם לכל אישה, את הדופי של הטעם שלה הוא הדגיש שוב.

עם שחור

כתמי שחור על שמלה כתומה בהירה יכול להיות (עם יד קלה של מעצבים) בצורה של צורות גיאומטריות אופנתיות, דפוסי מסובכים שונים, אלמנטים אסימטריים. עם שחור זה כמעט בלתי אפשרי להגזים, והאוניברסליות שלו ידוע לכל אופנה.

שחור הוא אהוב על ידי נשים רבות עבור נותן לו דמות רזה. התכונות המיסטיות של צבע זה ידועות לאנשים מימי קדם. עם כתמים שחורים, מסתורין מסוימים מסתורין מתווספים לתמונה. גוונים של צבע זה נקראים אפור. באנסמבל העליז, הם גם ישולבו בצורה מושלמת עם הטון הכתום הבסיסי.

עם אפור

אפור, אם כי צבע נייטרלי, הוא עדיין טוב יותר אם יש כמות קטנה של אותו על השמלה.

אפור הוא אידיאלי, למשל, בצורה של תחרה אור מסגור צווארון. אלמנטים נפרדים של אנסמבל אופנתי בצורה של מעיל אפור, אפוד או נעלי בית לנטרל מעט ולהרגיע את הגוון הבסיסי צורח. אז, אם אתה חושש להגזים עם בהירות, לדלל את התמונה עם דבר נוסף של אפור. צירוף צבעים כזה מתאים לעבודה ולפרסום.

עם כחול

זה הוכיח כי אחד המוצלחים ביותר והרמוני הוא שילוב של כתום וכחול. נראה שכך, לעתים קרובות, המעצבים משתמשים בתמהיל זה באוספים שלהם: שמלה כתומה עם ריח כחול, חגורה, הדפס, שרוולים, גבול ואלמנטים אחרים של צל זה.

מיזוג כזה הוא win-win אפשרות לשני מעצבים ולקוחות של מוצרים אלה. הפופולריות של שילוב זה נובע מכך ששני הצבעים יצאו זה לזה בחיוב.

שילובי צבעים משולשים

המעצבים והמעצבים האמיצים ביותר רואים שילובים מורכבים של שלושה צבעים או יותר בבגדים. משולש של גוונים, המורכב כתום, "תפוח ירוק" כחול בהיר נועד עבור אישים חסרי פחד ביותר יוצא דופן. שלב נעליים ירוקות בהירות ואביזרים בצבע של "שמיים בקיץ" על רקע השמלה כתום צורח.

תשומת לב, וריאציות כאלה מוצלחות עבור צעירה צעירה, יצירתי, מסוגל טירוף קצת!

משולש דומה, אבל עדיין רגוע יותר מאוזן שילוב רוויית צבע של חום בהיר, "שוקולד כהה" על רקע של מנדרינה עסיסית. זכור איך טעים של מנדרינה נראה שוקולד, ואתה מוזמן לבחור את השילוב המורכב הזה. שים נעליים של צבע שוקולד יקר בשילוב עם מעיל קיץ חום בהיר או קרדיגן, ואתה מוכן לחלוטין לטיולים רומנטיים הערב בחברתו של אדם אהוב.

מה ללבוש עם: אנחנו בוחרים אביזרים

השמלה הכתומה משולבת בצורה מושלמת עם תכשיטי זהב, כמו צבע של זהב יש גם גוון חם דומה. כסף כאן יהיה מיותר. בקיץ ניתן לשלב שעונים מצופים זהב וצמידים לבנים. התמונה מיד הופך ייחודי.

דיווה הוליווד אוהבת לשלב גוונים עסיסיים של תפוז עם אביזרים שיש להם חום, טורקיז או בצבע בז ', הם אוהבים לשחק עם הדפסים נמר. ובצדק, כי אפשרות זו נראית זוהרת מאוד.

איזה נעליים מתאימות?

נעליים שנבחרו כראוי די הגיוני משלים את התמונה. אבל נעליים לא מתאימות בקלות להרוס את כל המאמצים שלך. אחת הדרישות הראשונות לנעל היא הרלוונטיות שלה. במשרד אין טעם ללבוש סנטימטר 12 סנטימטר, ואז לדרוך עליהם בין השולחנות. הליכה צריכה להיות קלה, רגועה, כמו השמלה הכתומה שלך.

אם אתה יודע שאתה צריך לבלות את כל היום "על הרגליים", להרים נעליים נוחות באיכות גבוהה מעור רך עם עקב קטן. הולך למועדון או למסיבה, את הפלטפורמה ואת העקבים גבוהים יהיה, יותר מתמיד, על ידי הדרך. זה לא הגיוני עבור שמלה כתומה להרים נעליים על הטון, אחרת אנחנו מקבלים פירות אכילים, במקום דיווה דאיה. אם קשה לך להחליט על אופציות, לעצור את הבחירה שלך על נעליים של צל גופני אשר מתאימים לכל אירוע. יתרון נוסף של הנעליים האלה הוא שהם מראים את הרגליים באופן ויזואלי, מה שהופך אותם אינסופית.

טיפים לאיפור

התמקדו על השפתיים, ובחרו שפתון של גוון זהה עם הטון הנבחר של השמלה. עיניים לא צריך להיות טעון עם צללים. מספיק כדי לצייר על ריסים עם מסקרה חומה כהה. שתי גישות ישיגו את ההשפעה של ריסים מלאכותיים.

עכשיו, כי התמונה שלך היא 100 אחוז להשלים, הייחודיות שלך לא יעזוב אותך כל היום. וחוץ מזה, שמלה כתומה היא מסוגלת לחלוק עמלה של עליזות ומצב רוח טוב עם אחרים, ואתה כבר לא צריך להציץ לתוך פרצופים קודרים.

הערות
 1. גלינה
  24.12.2015

  שמלה כתום! מרומם מאוד. כמובן, צבע זה מתאים רק בקיץ.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים