שמלות ערב

שמלות ערב ירוקות

שמלות ערב ירוקות

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. תכונות צבע
 2. כיצד לבחור צבע וגוונים?
 3. לפצות
 4. סגנונות
 5. תפאורה

צבע השמלה יכול להיות כל כך יוצא דופן שגם אביזרים יהיה מיותר ומיותר. אחד הצבעים האלה הוא ירוק, אפילו בשמלת הערב הוא מוצא ביצועים מוצלחים.

תכונות צבע

ישנם צבעים אשר נופלים תחת ההגדרה של מסתורי, מקסים ומיוחד. למעשה, הם מעטים, אחד מהם ירוק. זה לא מספיק להגיד שזה אטרקטיבי ואלגנטי. הירוק הוא הצבע המסמל את טוהר, התחדשות, נוער ורעננות של הדשא מאי אחרי הגשם. גם עבור העין האנושית, את הצבע הירוק הוא הכי נעים, המאפיינים שלה הם חיוביים ביותר. זהו הצבע השלווה והמאוזנת ביותר, המתאימה ביותר למערכת העצבים.

צבע ירוק בבגדים עדיף לבנות פתוחות, בטוחות, המאופיינות במזג חזק ובהתנהגות מאוזנת. כל זה ניתן להבין רק על ידי התבוננות הנערה בשמלת הערב הירוקה. כדי לחוות נוחות בלבוש ירוק אפשרי לאדם עם עוצמה פנימית חזקה מאוד ונכונות לקבל שינויים אישיים.

כיצד לבחור צבע וגוונים?

זה יהיה קשה לקבוע את סוג הבנות עם שמלה ירוקה יהיה התווית. אנו עוסקים צדדיות של צבע זה יכול להיות משולב עם כל גוונים אחרים. עם זאת, היא מאופיינת על ידי נוכחות של גוונים רבים, הבחירה של אשר מושפע השיער. כן, כן, זה מן הצבע של השיער שאתה צריך להתחיל, לבחור בעצמך תלבושת בירוק.

 1. שיער כהה וברונטות, ששערותיהן בעלות צבע עמוק ועשיר, ייראו טוב בשמלה ירוקה בהירה. זה יהיה לגוון את השיער שלהם ולא להתמזג איתם.
 2. עבור בלונדיניות, ירוק בהיר או אפילו כהה יהיה בחירה טובה.
 3. צבע העור כהה כהה יהיה להדגיש את כל הצל הירוק, כולל גל הים.
 4. אבל עבור נשים בהירות העור שמלה בהירה בצבע של ירוק באביב ירוק יכול רק להדגיש את הקלילות ואת החיוורון של העור.

לפצות

כאשר יוצרים תמונה שבה האלמנט העיקרי הוא שמלה ירוקה, איפור לא צריך להתעלם ולטפל בו בביטול. צבע ירוק ידגיש את חוסר המראה.

אם הערב מתוכנן, אז לא יכול להיות רק ברור מאוד בהירים איפור. אחרת, הפנים ירכשו גוון ארצי ואתה יכול אפילו לחשוב שאתה חולה. גוונים חמים, מוטיבים הים גוונים קרים הם אפשרות טובה. בנוכחות הפחד הקל ביותר של צבעים עמום, אתה חייב לסרב באופן מיידי וללא תנאי.

סגנונות

בגד נבחר כראוי בירוק ישמש אפשרות טובה לכל אירוע: סיום הלימודים, ביקור במסעדה, תאריך ראשון, כל אירוע חברתי. גוונים ירוקים כהים יתקבלו בברכה בעסקים ללבוש עבודה.

השמלה על הרצפה

בכל שמלת ערב ירוקה יש אפשרויות קצרות וארוכות. בקיץ - שמלה קצרה, עבור קבלת פנים רשמית, מסיבה או חגיגה - שמלה ירוקה ארוכה.

בחצאיות ארוכות יש לעתים קרובות שיפון מפואר, סאטן חלק, אורגנזה קסומה. כל אפשרות תהיה יפה ויוצאת דופן:

 • את הצללית של "נסיכה" יגרום לך גיבורה פנטסטי;
 • את השמלה בתולת ים יהיה לכבוש את כל אלה מסביב עם חלקות זה נשמר בכל שורה;
 • קומה גבוהה המותניים חתכים גדולים - הבחירה המלכותית;
 • שמלה ארוכה, זורמת עם גב פתוח, תיצור תמונה מדהימה ביופיה.

כדי לא לקלקל שמלה מתאימה לחלוטין על הרצפה, בצע כמה כללים ואז אתה בהחלט תהיה בלתי נשלט.

היצמד לכלל של שלושה צבעים. בפועל ניתן להחיל את הכלל הזה בגרסה הבאה: שמלה ירוקה ישרה, חגורה שחורה צרה, נעליים דיסקרטיות ותכשיטים צהובים או כסופים.

שמלת ערב ירוקה עם חתך על הגב שחור תחרה לקצץ נראה לא פחות מרשים.

אתה יכול לעשות עם צבע אחד, באמצעות גוונים שונים שלה, אבל, אתה צריך לבחור גוונים קרים או חמים. ערבוב הוא מאוד discouraged. השילוב של שמלת ערב ירוקה עם בולרו מותר רק אם הפרטים האלה משולבים בצבעים.

תלבושת תחרה

יישומי תחרה ו - openwork הם חומר רב ערך עבור מעצבים. זה במיוחד כי זה נראה טוב כמו בד שלם, כמו מוסיף נפרד. יחד עם זאת, סוגים שונים של דפוסי העמודים גם הם התאספו היטב. ו rhinestones רק לתת אצילות חומר עדין.

מאז התחרה עצמה היא קישוט, שמלה כזו, ואפילו בירוק, לא צריך שום קישוטים בכלל. קח מצמד שחור ובחר חתיכים מסודר.

כמה מעצבים הולכים על צעדים נועזים, שילוב לא תואם, וליצור תלבושות המקורי, כגון שמלת ערב, המורכב חצאי דגמים שונים של שמלות. תחרה עדינה ומרקם עבה מגלמים צניעות וכנות.

כל שמלה ברצפה, שנעשתה בצבע ירוק עמוק, תהיה אופציה אלגנטית, נשית ואלגנטית להפליא עבור שמלת הערב. כן, ואם יש צורך, להסתיר את החסרונות של הרגליים, אם בכלל. כאן, אפילו נוכחות של עקבים אינו הכרחי - צללית וכך יוארך.

מודלים מיני ו midi

גרסאות קצרות של שמלה ירוקה יאפשרו להפגין רגליים, תוך שימת דגש על שיזוף, רזון ומצב עור מושלם. ההבדל בין המודלים יכול להיות מוסתרים בתוך הפאר או לחתוך ישר של החצאית הקצרה, את צורת המחוך ואת וריאציות בביצועים של הרצועות.

סאטן ירוק קצר לחתוך יהיה רלוונטי עבור bridesmaid או הולך למסיבת קוקטייל.

ההזמנה נמאס עם שמלה במקרה במקרה שחור, אפור או לבן גוונים. בצבע ירוק כגון שמלה ייראה חדש, יוצא דופן ובהיר.

כל גוני המנטה, אשר יכולים ללכת אפילו בצבעי טורקיז בצבעי אזמרגד, הינם מושלמים למזוודה, וניתן להוסיף אותם לבאסקים.

כתפיים פתוחות בשילוב עם רקמות אור וזרימה יש השפעה מרתקת על אחרים. מודלים אלה מדגישים גוון עור חם, אשר יוצר ניגוד עם רעננות מגניב של בד של השמלה עצמה.

מבחר שמלות קוקטייל ירוקות אינו מפתיע ומבולבל, שכן הם מתאימים מאוד לפגישות לא רשמיות. בבחירת בדים יש מעט הגבלות: משי, שיפון בהיר, מעוטר עשיר עם אלמנטים תחרה. עבור אלמנטים דקורטיביים, ההגבלה יכולה להיות רק הדמיון של המעצבים, כמו גם את הצורה, הצוואר, שרוולים ואורך.

צבע ירוק הוא לא כל כך פשוט, זה יכול להיראות מרהיב ו advantageous רק עם צללית מחושב היטב.

דגמי קיץ

למרות האוניברסליות של צבע ירוק, אנשים רבים רואים את זה רשמי ולא מתייחסים רק פרטים הטיסה. דפוסי פרחים, הדפסים מופשטים מורכבים, נושאים לאומיים, משחק צבעים וריאציות מעניינות של שילוב ירוק עם צבעים אחרים רלוונטיים כאן.

בבחירת בגדי הקיץ, אוהבי הירוק אינם מוגבלים ל: שמלת שמלה, שמלת מיני הולמת, טוניקה חופשית.

אין צורך לבחור צבע ירוק טהור עבור גרסת הקיץ. אמרלד, כל גוון של מנטה, תפוח ירוק ואפילו סלדון רלוונטיים בכל עונות השנה.כולם נמצאים בהרמוניה עם תכשיטים.

העמימות של התמונה ואת הצבע הירוק הם בשום אופן לא קשורים זה לזה, המעצבים כאן עשו כמיטב יכולתם, הוספת חתכים יפים, גימורים המקורי קיצוצים יוצאי דופן מודלים שלהם.

כפי שאתה יודע, גוונים קרים הם רזה, אבל בגלל הארון של ילדה מלאה פשוט לא יכול להתקיים ללא ירוק.

תפאורה

אם השמלה נעשית בצבע ירוק, אז זה כבר אלגנטי, מאופק ואלגנטי. לפחות זה בדיוק מה שמלות ערב על ידי אלי סאאב, מעצב שהצליח לתת צבע ירוק לחיים חדשים, נראה. והאוסף שלה יש אפשרויות מוצלחות רבות, אבל מעט מאוד אנשים מסוגלים לקרוע מבט מכושף שלהם מן התלבושת הירוקה עם עיצוב מבריק מפוזרים בכל החומר.

אבן דרך המאה של הפופולריות של רקמה בגדים לקשט, שבו נוצר בניגוד בעזרת חוטי כחול ואדום, כבר חלף. אם הצבע העיקרי הוא ירוק, אז האפשרות הטובה ביותר ליצירת רקמה יהיה הנושאים מבריק.

בנוסף, אבני חן, חרוזים, סדינים, תחרה ופרחים appliqué נראים טוב על רקע ירוק. העונה, החצוצרות, האבנים הצבעוניות ורצועת הכתף, שהושלכו על כתף אחת, זכו לפופולאריות לא-מתפשרת. ובכן, היכן ללא מקוריות? במקרה שלנו, אתה יכול לשחק עם אורך שונה, אשר משולב במודל אחד: שמלה קצרה עם רכבת ארוכה.

אתה יכול לשחק בהצלחה על שילוב של צבעים: שחור ירוק, לבן ירוק ושאר שילובים מודגש באותה מידה.

מאז השמלה הירוק הערב כבר קישוט של אישה, זה לא צריך הרבה תוספות בצורה של אביזרים. אחרת, בעת בחירת התכשיטים, יש צורך לבצע השוואה עם הטבע: אם שילוב כזה של צבעים קיים בסביבה הטבעית, אז זה יכול להיות בתמונה שלך.

הערות
 1. לנה
  17.08.2015

  ירוק אמרלד הוא היפה ביותר. יש לי כל כך הרבה דברים של צבע זה, אבל הוא עדיין לא יכול להשתעמם!

 2. סופיה
  31.07.2015

  השמלה הראשונה ואת השמלה עם גוונים שיפוע הם מרהיב ביותר. לא הייתי מסרב לכך.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים