שמלות ערב

שמלות ערב אדומות

שמלות ערב אדומות

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות צבע
 2. על הרצפה
 3. Midi
 4. קצר
 5. עם תחרה
 6. שמלה אדומה עם גב פתוח
 7. שמלת ערב אדומה ולבנה
 8. שמלת ערב אדומה ושחורה
 9. במלואו
 10. איפור ערב תחת שמלה אדומה

נראה כי העונה אופנה חדשה ממש מפר את כל הכללים שנקבעו. מעצבים ובתי אופנה משתמשים בגוונים בהירים ונקיים. הם הקדישו תשומת לב מיוחדת לצבע אדום, אשר היה ממש בכל מקום - בגדים מזדמנים, סגנון המשרד, שמלות ערב. שמלת ערב אדומה היא פתרון מרהיב שיוצר תמונה אטרקטיבית.

תכונות צבע

אדום הוא צבע של להבה, תשוקה ורדים ריחני. הוא מזוהה עם אנרגיה ומיניות בלתי מרוסנת.

בגלל זה נשים ללבוש בגדים כאלה לשים לב לעצמם, להראות את הנועזות של הדימוי שלהם, למשוך את הדעות של גברים. הם רואים אותך כמו פרח יפה, אבל באותו זמן הם חוששים קוצים.

מיד, נציין כי לא כל בחורה יכולה להרשות לעצמה אדום. היא חייבת להיות בטוחה בעצמה, יש לה צוואה. ככלל, אלה הן נשים תכליתיות שיודעים מה הם רוצים מהחיים והם נעים בביטחון לקראת המטרה שלהם. הם בקלות להשיג את המיקום של גברים, ליצור קשרים עסקיים.

נשים באדום הן מנהיגות, אנשים חזקים, בטוחים בעצמם.

כמו כן אל תשכח כי אדום הוא צבע אגרסיבי זה יכול לשקף את היופי של אישה יפה. אל תנסה אפילו להתווכח עם אישה בשמלה אדומה, כי זה תרגיל חסר תועלת לחלוטין. הם תמיד יודעים שהם צודקים ולא ינוחו עד שיוכיחו זאת לאלה שאינם מסכימים איתם.

על הרצפה

הזמן הוכיח כי שמלה אדומה על הרצפה מתאים בכל עת ובכל מקום שאתה רוצה להיות במרכז תשומת הלב. העונה הזאת מראה נטייה לסגנון כדור קל.

מחוך עם מחוך, חצאית ארוכה, חוסר מוחלט של עיצוב, הדגשת הדימוי האריסטוקרטי. מצד אחד, זה פשוט, אבל מצד שני - מפואר להפליא.

אדום מושלם הוא מושלם:

 • עטיפה דקה;
 • שכבות;
 • חתך מקורי;
 • חומרים יקרים. זה נכון במיוחד עבור משי טבעי מט.

חפשו שמלות סאטן אדומות שמפגינות נשיות ורומנטיקה. כמו כן חשוב להשתמש באלמנט כזה כמו צווארון לשמלת ערב. נוכחות החתך תיתן דגש על רגליים דקות.

אל תשכח את הרכבת, אשר בהחלט מדגיש את התמונה המלכותית מלכותית. זה יכול להיות עשוי שיפון, בדים שקופים, בתוספת חצאית מלאה או גימור המקורי. באשר השרוולים, אורך תלוי בהעדפות.

Midi

כבר בפני עצמה, השמלה האדומה היא עצמאית, כי אפילו הדגמים הפשוטים ביותר נראים נהדר.

לכן, אתה לא צריך להיות מופתע סגנונות שהוצגו במסגרת מופעי אופנה על ידי מעצבים הטוב ביותר מרחבי העולם. המהות של התלבושות האדומות שלהם היתה להשתמש בצללית צבועה למחצה או ישר, מתחת לברך או לאמצע הקרסול, עם שרוול של שלושה רבעים. על בסיס הסגנון הבסיסי הזה, כל אחד מהם הוסיף צימוקים וניואנסים משלו. נראה נהדר ומעשי למדי.

קצר

אל תפחדו כי זו החלטה נועזת מדי. בעונה זו אתה יכול וצריך ללבוש בגדים דומים. אורך הפרובוקטיבי של המיני יתאים גם לאלה שעקבו אחר אופנה שמרנית כל חייהם. וכל זה בגלל השמלה משחק עם גוונים בהירים, מפר את הכללים שנקבעו ומסורות.

אם אתה רוצה לפתות, לפתות אחרים, הפתרון הטוב ביותר שלך הוא שמלה אדומה קצרה.זה מתאים למועדוני לילה, כי זה לא לעכב תנועה, מאפשר לך לרקוד כמו שאתה אוהב. בנוסף תוכלו להדגיש את היופי של הרגליים שלהם.

באשר השרוולים, יש מקום לניסויים. אחד יתאים שרוול מרשים, השני - הכתפיים הפתוחות, הגב ואפילו decollete. אתה יכול להוסיף אותם rhinestones, נצנצים, להשתמש סאטן או guipure כבסיס. הדבר החשוב ביותר הוא כי השמלה מדגישה את התכונות החזקות שלך, ולא להדגים את הפגמים של הדמות או העור.

אבל מה צריך להיות מושלך הוא חזה פתוח מדי, קיצוצים פרובוקטיביים. זה לא אופנתי ו גלוי מדי.

עם תחרה

תחרה יוצרת תמונות מפתה להפליא, ולכן במקרה של שמלה אדומה זה יהיה מבורך ביותר. במיוחד אם אין בטנה בשמלה. אורך יכול להיות מתחת לברכיים, על הרצפה או מיני, צללית של מצויד או חצי מצויד. בכל מקרה, השמלה האדומה של תחרה נותנת נשיות, עושה את הילדה עול אמיתי.

זה לא יהיה מיותר להשתמש אטלס כמו בטנה, לקשט חצאית או סוודר.

המגמה האמיתית של העונה היא שמלה אדומה ארוכה על הרצפה עם ראש תחרה. גם לנשף בחירה מצוינת יהיה כזה שמלה, אבל עם אורך למרכז העגל, יחד עם בטנה בניגוד. רק לוודא כי תחת זה יש לך עקבים stiletto, שקית המצמד ותכשיטים מסודרים. אין לשים יותר מדי דגש על אביזרים, כדי לא להסיט את תשומת הלב מן התלבושת עצמה.

גם במגמה נשאר אשליה של הגוף העירום ושרוולים תחרה.

שמלה אדומה עם גב פתוח

אם אתה רוצה להפוך את התמונה הנשית שלך מפתה, לבחור גרסה זו של השמלה האדומה. אבל זכור, יש לו חסרון מסוים - המודל יהיה להדגיש את החסרונות של הדמות שלך, ולכן, אם יש עודף משקל או רזה מוגזם, עדיף לוותר על השמלה.

לובש שמלה אדומה עם גב פתוח, להרים את התחתונים המתאימים. אין בראס מסורתיים, רק סטרפלס או כמוצא אחרון על רצועות סיליקון. בעת בחירת אורך הרצפה, cutout יכול לבחור כל לטעמך. האמיצים ביותר לבחור צוואר עד המותניים או אפילו נמוך יותר, ורק הכתפיים ואת השכמות חשוף את האישה ביישן.

שמלת ערב אדומה ולבנה

צבע אדום הולך טוב עם גוונים רבים. אבל בן הלוויה הטוב ביותר הוא צבע לבן צדדי. הוא משמש כתוספות או underlays עבור תחרה אדומה. דפוסי לבן על בד אדום נראה מעניין מאוד.

שמלת ערב אדומה ושחורה

החידוש האופנתי האחרון היה עיצוב שחור בצורה של appliqués ותחרה, בגדים אדום אדום.

במלואו

חשוב להבין כמה אטרקטיבי צבע אדום, וכל כך הרבה זה חתרני. זה נכון במיוחד עבור בנות מלאות. כדי לחפש באדום בצורה מרהיבה ומוצלחת ככל האפשר, בצע כמה כללים פשוטים:

 1. גוונים ימשוך תשומת לב, כי השמלה האדומה רצוי לבחור פרוסטד. כל מיני sparkles, עיצוב בהיר, sequins רק יגרום לך חזותית יותר.
 2. התלבושת האדומה לא צריכה להיעשות מתוך בד בודד של צבע אדום. מבטא בהיר אחד יכול להספיק, למשל, באזור המחוך, ולהפוך את החצאית כהה. אם אתם מתמקדים שדיים גדולים ויפים, זה יהיה להסיט את תשומת הלב מן המותניים או הרגליים מושלמים.
 3. ציורים אנכיים בשילוב עם רקע אדום מונוכרומטי - זה הפתרון המושלם עבור יפהפיות מלאות.
 4. הסגנון צריך להיות מאופק, תמציתית. לדוגמה, במקרה. כזה שמלה אדומה, משלימה עם מעיל מעולה, תיצור מראה אלגנטי ייחודי.
 5. ללא שם: לא לקחת אורך קטן. האפשרות הטובה ביותר - עד אמצע הברך. במקרה זה, נעליים צריכות להיות עקבים גבוהים.

איפור ערב תחת שמלה אדומה

אם תחליט ללבוש אירוע חגיגי, מפגש חשוב או אירוע אחר של בגד אדום, בשום מקרה לא לשלב את זה עם איפור בהיר, עשיר.

צבעים כהים של קוסמטיקה לא מומלץ בלונדיניות, כפי שהם עושים את התמונה כבדה. מעדיפים אייליינר על בסיס נוזלי או אפילו חצים דקים שנעשו עם עיפרון שחור. הצללים הם קלים מאוד, רצוי עם אפקט מנצנץ. עבור ריסים צריך לבחור מסקרה בתפזורת.

ברונטיות מתאים איפור עשן, צללים נוצצים, אבל הצבע עשוי להיות שחור או אפור כהה. איזה צליל טבעי מאוד. על העפעפיים העליונים, לעשות חץ מסודר אשר ייתן את התמונה של coquettishness. ריסים או מורחבת ריסים מותר, כפי שהם עושים את המראה יותר אקספרסיבי.

שפתון אדום יכול להשלים באופן מושלם את התמונה שלך. שבלעדיו בנות שעושות איפור מתחת לשמלה אדומה מדהימה לא יכולות להסתדר בלי להסמיק. גוונים טבעיים בלבד, המדגישים את הפינות הבולטות של עצמות הלחיים. ומהגוני הוורוד והאדום של סומק מסרב: בשילוב עם שמלה אדומה, הם יהיו בלתי הולמים לחלוטין.

הערות
 1. קטיה
  21.09.2015

  אין דבר יפה יותר מאשר שמלות אדומות! הלב שלי מפסיק, אבל מה קורה עם גברים ... אנחנו יכולים רק לנחש.

 2. ליובה
  07.09.2015

  השמלה האדומה היא לא הכל. אתה צריך להיות מסוגל להציג את עצמך בשמלה כזו, התמונה חייבת להיות בטוחה. אחרת, הבחורה בשמלה כזאת עשויה להיראות מגוחכת.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים