שמלות סגנונות ודגמים

שמלות הדמות "אגס" (משולש)

שמלות לדמות אגס (משולש)

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. תכונות של הדמות
 2. כוכבים עם משולש צורה
 3. סגנונות השמלה המתאימים
 4. טיפים לבחירה

כל אישה שרוצה להיראות מדהים צריך לקחת בחשבון את סוג הגוף שלה בעת בחירת שמלה. לדוגמה, אם הדמות שלה דומה אגס בקווי המתאר שלה, אז חשוב לדעת אילו סגנונות ייראה הכי טוב על דמות כזו, ואילו מהם יש להימנע.

תכונות של הדמות

הדמות, הנקראת "אגס" או "משולש", מאופיינת בנוכחות:

 • כתפיים צרות;
 • צוואר דק;
 • חזה קטן;
 • ידיים דקות;
 • מותניים בולטים;
 • אגן רחב;
 • רגליים מלאות.

כוכבים עם משולש צורה

סוג זה של צורה צוין ב:

 • ג 'ניפר לופז;
 • שאקירה;
 • ביונסה;
 • קריסטין דייוויס;
 • כריסטינה אגילרה.

סגנונות השמלה המתאימים

בנות אשר החלק התחתון של הדמות הוא גדול יותר מומלץ לבחור סגנונות למשוך תשומת לב החזה, הגב והזרועות.

אלה כוללים:

 1. שמלות שיש להן כתפיים חשופות. אלה עשויים להיות שמלות עם צוואר או עם רצועות דקות. בשמלות אלה אתה יכול להדגיש את החזה של גודל קטן ויזואלית להפוך את הכתפיים גדול יותר. חצאית שמלות כאלה עדיף רחב, בינוני או באמצע השוק.
 2. חולצות בגדים כאלה צריך להיות חתך חינם להיות בטוח להיות בתוספת חגורה.
 3. שמלות בסגנון האימפריה. במיוחד ביקוש הן שמלות יוונית עם אורך של עד הרצפה או על הברכיים, אשר יש צוואר עמוק קו המותניים overestimated.
 4. השמלה A- שורה. במקרה של גוף בצורת אגס, מומלץ לבחור שמלות כאלה עם אורך ממוצע המותניים גבוהה, כמו גם עם הדחוס דחוס.
 5. השמלה עם צללית. האפשרות הטובה ביותר תהיה שמלה שחורה. בשמלה כזו, הירכיים יהיו צרות מבחינה ויזואלית, החזה והכתפיים יהיו בולטים יותר, והדמות כולה תיראה סקסית יותר. שמלה זו ניתן ללבוש עם מעיל מצויד, נעליים עם עקבים גבוהים צעיף דק.
 6. השמלה בסגנון של שנות החמישים. בנות "אגסים" מומלץ לחפש מודל עם מחוך הדוק, חצאית רחבה רצועה על המותניים.
 7. השמלה עם חצאית פעמון. האפשרות הטובה ביותר תהיה מודל הברך, כמו גם שמלה עם קו המותניים גבוהה.

יופי עם דמות דמוי אגס מומלץ להימנע שמלות עם חצאית עיפרון שמלות עם מיני חצאיות. עם גוף כזה גם לא צריך ללבוש כל התלבושת הדוקה מדי או שמלה רחבת.

טיפים לבחירה

מאחר שראש הדמות "משולש" הוא פחות נפוץ, בנות עם מבנה דומה יכולות לבחור בעצמן בעצמן דגמים של שמלות ערב ושמלות, שבהן יש פרטים גדולים על קו החזה. הם יתאימו שמלות עם jabot, שרוולים בשכבות, כיסים גדולים על החזה, ruffles על הצוואר, שרוולים כנפיים אלמנטים דומים. החלק התחתון בעת ​​ובעונה אחת נבחר יותר צנוע ופשוט, למשל, חצאית ישר לחתוך.

בנות עם דמות כמו A מומלץ גם להדגיש את המותניים, כך מודלים עם הפרטים המושכים את העין יתאים להם. לדוגמה, על חגורת השמלות עשוי להיות קשת גדולה, מוסיף תחרה או מכלולים. זה יסיח את הדעת מהתחתית בתפזורת.

כדי להדגיש את הצוואר, נשים עם צורת משולש צריך לשים לב לקו הצוואר. עדיף להסתכל על מודל דמות דומה עם סגלגל, מרובע ו- V הצוואר. גם בחירה טובה תהיה שמלה על כתף אחת.

בעת בחירת בד, בנות עם דמות אגס צריך להעדיף אור זורם חומרים שיכול להחליק על הירכיים. הבחירה הטובה ביותר היא בדים כותנה, צמר ופשתן.על הדמות של צללית A, שמלות עשויות משי, אורגנזה וחומרים דומים נראים טוב, ובלבד החצאית אינה רב שכבתית.

באשר הצבעים, הבנות עם דמות "אגס" מתאימים יותר עבור בגדים פשוטים, כמו גם בגדים עם חלק תחתון כהה יותר. אם התלבושת עשויה מבד כהה אחד, מומלץ ללבוש שמלה כזו עם צעיף או צעיף בהיר.

הערות
 1. כריסטי
  30.08.2017

  לג'ו ולכוכבים האחרים המוזכרים כאן יש שדיים ענקיים, איזה מין אגס זה? אגסים יש שדיים קטנים, אז יש לי אגס טיפוסי - שדיים קטנים, מותניים דקים וירכיים רחב התחת. קשה לבחור חצאיות ושמלות, כי הכל תלוי על המותניים, וצרות בירכיים. ואני לא מסכים על סגנונות המוצעים כאן: חצאיות עיפרון הם בכושר מאוד, הם נותנים את מותניים דקות להדגיש את הירכיים. ואת פעמוני להיפך להפוך את החלק התחתון של הגוף אפילו מסיבית יותר.

 2. ימית
  08.08.2017

  יש לי דמות כזאת! המותניים 67, הירכיים 104, החזה 86!

 3. ורוניקה
  26.02.2016

  דמות שעון החול נחשבת לאידיאלית, ואני מאמין שהפתון ביותר הוא אגס. תסתכל על ג 'ניפר לופז, זה האידיאל!

 4. לארה
  24.02.2016

  ורוניקה, אני, למשל, להיפך, אני מסובכת בגלל דמותו של לופז. האם להסיר את אלה קילוגרמים מיותרים, אבל משהו לא הולך לשום מקום.

 5. ויקה
  23.02.2016

  אני רואה שרוב הכוכבים לא מטרידים את הדמויות הפגומות שלהם. הם לבשו מה שהם רוצים. נכון, זה נראה לעתים מגוחך. לפחות לקחת את ג 'ניפר לופז אותו.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים