שמלות ערב

שמלות ערב לבנות

שמלות ערב לבנות

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. ארוך על הרצפה
 2. קצר
 3. גוונים של לבן
 4. שמלת ערב לבנה ושחורה
 5. לבן וכחול
 6. שמלת ערב לבנה ואדומה
 7. עם שרוולים
 8. עם תחרה
 9. להריון ומלא
 10. למסיבה במועדון

צבע לבן אופנה הערב רלוונטי מאוד. זה חגיגי ורלוונטי. אם אתה משלב אותו עם חתך slinky ומשלימים גימור מרשים, אז יהיה לך מראה מרהיב. בנוסף, שמלת ערב לבנה מתאים כמעט לכולם.

ארוך על הרצפה

הסיבה לשים שמלה מדהימה על הרצפה צריך להיות מיוחד. ואת הצבע הלבן בתלבושת זו הוא מתאים מאוד, גם אם הוא משמש מוסיף שקוף, או שזה המרכיב העיקרי של התמונה כולה.

ברגע הרגליים מוסתרים מאחורי הבד, ואז תשומת הלב צריכה להיות מנותב לחלק העליון של התלבושת. ניתן להשתמש באסימטריה בשרוולים או בצוואר עם צורה יוצאת דופן. לאן אתה צריך ללכת, שמלה זו תיראה נהדר.

אם אתה מוזמן לאירוע קפדני, אז אתה צריך לוודא כי התמונה שלך תואמת את קוד הלבוש. שמלה לבנה על הרצפה כאן תהיה ראויה מאוד. תלבושת זו מציעה שני סגנונות שונים:

 • שמלת נדן קפדנית, מדולל על ידי הסיום המקורי;
 • שמלה מפתה שיש לה חתכים עמוקים על החזה והרגליים.

כאשר אתה צריך להופיע באירוע חגיגי בצורה מענגת, אתה צריך לעצור את הבחירה על שמלות יוונית לבנה, אשר יש שרוולים. ואם הבד נבחר גם בגרסה שקוף, עם אפקט מעופף, אז המחירים לאורך שורות כאלה פשוט לא. באשר צבעים, המונוטוניות היא לא תנאי מוקדם, דפוס פולשני יכול להיות נוכח.

השמלה בסגנון היווני ניתן לתפור מן בד עבה. זהב נראה טוב בתמונה זו. וזה לא צריך להיות תכשיטי זהב, כל תפאורה בצבע זהב מקובל. בגדים כאלה יכולים להיות שחוקים בבטחה יפהפיות שיער שחור. אבל נציגי צבע האביב והקיץ סוג יהיה גם בשמלה פנינה או שמנת.

בחצאית רב שכבתית, שילוב של כמה צבעים נראה טוב, שאחד מהם יהיה לבן.

מושך תשומת לב מודלים הרצפה, מעצבים רבים הראו את מופעים. איפוקם ונוקשותם היו מדולדלים בקיצוצים גבוהים שחשפו את הירכיים. עם אורך כזה נראה neckline עמוק טוב.

חצאית ארוכה מציעה אפשרויות רבות עבור הגמר. הבד עצמו יכול להיות מובחן על ידי מרקם עשיר (למשל, עם אלמנטים תחרה) או יש פיזור של אבני חן גדולות.

אבני החן נראות טוב מאוד בלבן, כי הרקע של השמלה עצמה מתחיל לזרוח, ולא רק לשמש רקע, כמו במקרה של גוונים אחרים.

קצר

עבור נשים צעירות, עם תמונה נקייה ותמימה, צללית דק ורגליים יפות, אתה יכול בבטחה לבחור שמלה לבנה קצרה למבט הערב שלך. ישנן אפשרויות רבות והם כולם יפה בדרכם שלהם:

 • שמלת ערב;
 • הלבשה עתיקה;
 • שמלות עם צורות שונות של חצאיות (שמש, טרפז).

בעונה זו אופנתי, קישוטים הם לא רק מגוונים, אלא גם יוצא דופן. ואת השילוב שלהם יכול להפוך את התמונה רומנטית או, להיפך, נלהב ומתריס. אפילו עבור הנשף, נערות צעירות לבחור שמלות עם מודולים כי הם נוכחים על קישוטים ובדים.

גוונים של לבן

לא משנה כמה מפתיע זה אולי נשמע, אבל יש צורך לבחור שמלה לבנה מן הצל שלה, אשר יש רבים.מומלץ לעצור רק בצל אחד, אשר לא יהיה שזור עם וריאציות אחרות של צבע לבן. אף אחד לא יכול להתווכח עם זה.

אם צבע קרם עצמו הוא יפה, ואז ליד לבן זה ייראה מלוכלך. ובכלל, איך שילוב של שני גוונים של לבן יהיה נתפס יושפעו על ידי תאורה. זה לא שווה את הסיכון ולבחור שמלה מורכבת על בסיס של לא צל אחד, אבל כמה. גם בבחירה של אביזרים, מומחים מעדיפים לבחור מודלים צבע כדי לא להסתכן.

לא משנה כמה מסנוור את הצבע הלבן יכול להיות ולא משנה עד כמה זה מרשים, טנדם יפה באמת תיצור כזה שמלה רק עם עור כהה. אם העור של הגוף שלך יש לפחות רמז קל של גוון אפור מליחות, ואז תלבושת לבנה יהיה להדגיש את החסרון.

אחד הצבעים הפופולריים ביותר האהוב הוא קרם או שמנת לבן. הוא מאופיין בנוכחות של נימה מעט צהבהבה בצבע בז '. אם העור שלך מאופיין בגוון חם, אז צבע זה יתאים לך. גוון הקרם עצמו רך ועדין, כך שתמונת הנערה זהה. קרם הולך טוב עם זהב אם אתה רוצה להיות מפואר. ממתקים יוסיף אלמנטים חום חום על השמלה.

וריאציה נוספת של לבן הוא גוון לבן חלבי. הוא מאופיין על ידי מעט blueness מעט. עבור בלונדיניות עם שיזוף טוב, צל זה מושלם.

גוון פנינה לבן להפליא. זה מדגיש את הסומק ורוד על הפנים היטב, אבל זה יכול לעשות עור כהה אפור. בעלי שיער בלונדיני פלטינה צריך להיות זהיר עם שמלות כאלה, כי כל התמונה תתמזג.

אתה לא יכול לבלבל את הצבע של שמפניה עם גוון שונה של לבן, שכן רק כאן עשוי את yellowness עם גוון ירוק עדין להיות נוכחים. אריסטוקרטיה ואלגנטיות נושאת בגד כזה, אבל זה לא מתאים לכל בחורה. עור צריך להיות מושלם ולא חיוור.

שמלת ערב לבנה ושחורה

אתה לא יכול לקרוא שמלת ערב עם שילוב של אלגנטי שחור ולבן, אבל המקוריות זה לא שווה. החלטה מאוד פופולרי על ידי מעצבים היא:

 • עיצוב שחור או מוסיף על בד לבן;
 • החידושים האחרונים הם שמלות מפוספסות בשחור ולבן;
 • ראש לבן עדיין רלוונטי, למשל, בצורת מחוך ותחתון שחור. צורת החצאית לא תהיה מכשלה, כה שופעת ומתאימה, אפשרויות קצרות וארוכות נמצאות לעתים קרובות באוספי אופנה.

אתה לא יכול להתעלם בגדים בשחור לבן נוצר נוצות. נוצות גדולות תלויות בבסיס אלטרנטיבה של צבעים לבנים ושחורים. הניגוד נוצר על ידי קצוות לא אחידים. במודלים רבים יש חגורה מבריקה - מרכיב של חגיגה.

לבן וכחול

השילוב של לבן וכחול הוא בסגנון ימיים שנקרא. ישנן וריאציות רבות של החלטה כזו - שמלה לבנה לחלוטין עם שוליים כחולים, תלבושת מפוספסת או חלוקה שווה לכחול ולבן. דפוסי ים נושאים נראים טוב מאוד: שרשראות, עוגנים או גלים.

באשר סגנונות, יש כמעט שום הגבלות. השמלה בסגנון של בתולת ים, כל עוד אפשרי ישר או קצר ושופע.

שמלת ערב לבנה ואדומה

הבא לקוטביות הקוטביות של הצבע הלבן הוא אדום. נוכחות על רקע לבן יכול להיות שונה מאוד: בצורה של פרח, פסים או תפאורה.

עם שרוולים

לפני שמלות עם תחרה שקוף ארוך או שרוולים guipure, כל שאר בגדים להתפוגג. שרוול יתאים את הידיים או להרחיב - את הזכות על פי בחירתך.

אם אתה עדיין לבחור שרוולים ארוכים, השמלה ניתן להשאיר ישר. אל תשכח את התכונות של חריץ בצורת V, כאן הם עובדים כמו שמעולם לא לפני. שרוול ארוך אינו כלל חובה.שלושה רבעים גם יש את הזכות להתקיים, נראה כמו אלמנט נוח ופונקציונלי של התלבושת שלך.

עם תחרה

את רוצה להיות רומנטית היום? אז תחרה לבנה הולך למועדפים בשל הקווים מפתה שלה ו wavingwork טווה.

שמלה זו שחוקה רק לאירועים מיוחדים. לדוגמה, ליל הנשף. אתה לא יכול ללבוש שמלת תחרה בחורף, כי זה בד יכול להביא קרירות. יופי, אם כי זה דורש להקריב, אבל כנראה לא כולם בקבלה בחורף יבין אותך.

להריון ומלא

יש משהו יפה, יפה ומכרז בהריון. צבע לבן על אמא בעתיד עם צורות מעוגלות יהיה מתאים מאוד אטרקטיבי. זה לא מצב שבו אתה צריך להתבייש בשינויים בגוף שלך, להיפך, אתה צריך להיות גאה בהם להדגיש בכל דרך. אז כל הרה - לבחור בעצמך את הצבע הלבן בבגדים.

ביגוד לא צריך ליצור אי נוחות, במיוחד באזור הבטן. לכן, מותניים גבוהה - זוהי האפשרות המושלמת, בחיפוש של כל אשר בהריון. החזה כאן מודגש, הבטן אינה מכווצת, והתנועות אינן מוגבלות. אם אתה רוצה תפאורה, אז את החגורה היא המקום המושלם עבור זה.

אתה יכול גם לדלל את הארון שלך עם שמלת טרפזיום עם הבהקה על שולי. הם לא צריכים להיות ארוכים ופשוטים. תחרה בצורת מוסיף מוזמן.

למסיבה במועדון

בין שמלות המועדון יש הרבה דגמים לבנים. על רחבת הריקודים תחת קרני אולטרה סגול תהפוך כוכב אמיתי בשמלה הלבנה שלך. ואם המפלגה מוחזקת מחוץ לחדר, התלבושת בצבע לבן לא רק לקשט את הגוף שלך, אבל לא ימשוך את החום של השמש, כמו בדים כהים יכול לעשות.

לסיכום, הרבגוניות אופיינית לשמלת ערב לבנה. וזה היכולת ללבוש שמלה לבנה עבור כל סוג של צבע.

הערות
 1. ורוניקה
  18.09.2015

  שמלות ערב לבן יפה, אבל התמונה היא יותר כמו חתונה. אני מעדיף במקרים כאלה שילוב של לבן עם צבעים אחרים או שמלות לבנות עם הדפס בהיר.

 2. סבטלנה
  06.09.2015

  ואני אוהב שמלות לבנות! בעזרת אביזרים אתה יכול ליצור תמונה בהירה מאוד ואפילו מודגש. צבע לבן הוא ללא תחרות עבור צבעים אחרים. זה כמו דף נייר ריק)

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים