שמלות ערב

שמלות ערב חומות

שמלות ערב חומות

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות צבע
 2. סגנונות
 3. מה ללבוש
 4. בחירה של אביזרים

אתה יכול להדגיש את האומץ שלך עם בגדים באמצעות צבע "בורדו". זה השם המקורי הוא נפוץ כמו בורגונדי או דובדבן. למעשה, כל הצבעים האלה הם גוונים שונים של אדום, אם כי יש להם הבדלים מאוד מתוחכם כמעט בלתי מורגש כי לא יכול להיות מורגש לכולם. צבע אופנתי יותר, אשר משמש ליצירת בגדי נשים מאשר בורדו, יהיה קשה למצוא. הוא גם מסוגל להעשיר את התמונה, להוסיף צבע והבעה.

אין שמלות ערב בורדו פשוט, בדיוק כמו אין סיבות מתאימות ללבוש שמלה כה מבריקה.

תכונות צבע

יציבות, ביטחון ושמרנות, יציבות ויציבות - כל זה משתקף בצבע בורדו. לפיכך, אוהבי דברים בורגונדי בביטחון לעבור את החיים, לא מראים רגשות מיותרים יש אופי חזק.

צבע בורדו יש תחכום, זה מביא חיים לחיים, ועושה אדם עליז יותר. אף פעם נערה בשמלת ערב בורגונדי לא תרגיש כמו עכבר אפור ולהתמזג עם המסה הכללית של האורחים.

סגנונות

זה לא יהיה אפשרי להגביל את עצמך בבחירת הסגנון של שמלת ערב בורדו, כמו החנויות לנסות לספק את כל הטעם ולהציג את אורחיהם עם וריאציות הפשוטה ביותר יוצא דופן ונועז של לחתוך. ממנו ניתן ליצור את כל התמונה או רק אלמנטים בודדים. הבחירה צריכה להיות מבוססת על לאן אתה הולך ללכת בשמלה הזאת. התמונה היעילה ביותר תופיע בשמלת ערב של צבע קלארט בקומה.

עבור מסיבת הנוער תהיה בחירה טובה השמלה של צבע יין אדום. שמלת משי בצבע עמוק בצבע בורדו יהפכו אותך לבלתי נשלט. אפשרויות טובות הן שמלות עשויות ברוקדה או שיפון.

יש לנו כבר הזכיר את צדדיות של צבע בורדו, אבל יש עדיין סגנונות מסוימים כי יהיה יתרון יותר להיראות טוב בצבע זה:

 1. הסוג הראשון של השמלה יש אלמנטים דומים עם הסגנון היווני, למשל, מותניים גבוהים.
 2. האפשרות השנייה מצוינת עבור ההתגלמות של בורדו יהיה שמלה עם צוואר V, אבל לא עמוק וחושף מדי. תן לזה רק יוצר מעט תככים, ואת הפיתוי של התמונה יהיה על הצבע.
 3. השלישי - המודל עם וילונות.

אם התלבושת נבחרה לעבודה, אז יהיה ללא ספק להיות בכושר קלאסי בעיקר. כל שאר האלמנטים של התמונה ניתן לבצע זית או אפור. אם צבע זה אינו מתאים לך הרבה, אבל הרצון להחזיק overpowers השמלה בורגונדי לך, ואז לשים לב גוונים אחרים.

מה ללבוש

זה לא כל כך פשוט בעצם הופך שמלה בורגונדי כאשר אתה מתחיל לאסוף אביזרים ופריטים אחרים של בגדים. ולא רק את הסגנון כאן משחק את התפקיד הגדול ביותר, כלומר צבע.

תמיד אפשרות טובה וזוכה הוא שילוב של אלמנטים שחורים עם צבע בורדו. זה יביא ריסון וקשיחות.

ובכן, אם אפשרות זו אינה מתאימה לך, ולאחר מכן ערבוב גוונים שונים בורגונדי בתמונה אחת הוא אופנתי מאוד עכשיו. כחול כהה סגול, בז 'ורוד, סגול כהה אפור - כל זה יכול להיבחר כדי להשלים את השמלה בורגונדי.

עבור היציאה הערב, אתה יכול להשתמש בשכבה קל מצמד בצבע כסף.

בחירה של אביזרים

מאז צבע בורדו עצמו עשיר ובהיר, את הקישוטים לא צריך להיות מסיבי, צועק ומאתגר.

הדבר העיקרי בבחירת אביזרים הוא איפוק ו conciseness. צמיד או שרשרת של זהב או כסף, סיכה קטנה עם אבן טבעית. זה הגיוני להתנסות עם חגורת הזהב או צעיף.

צבעי שחור ולבן צריכים להיות נוכחים באיפור. עבור השפתיים, לבחור צבע בורדו, אשר ניתן להחליף בגוונים נייטרלי.

הערות
 1. מרגריטה
  16.09.2015

  שמלת ערב חרמנית היא לא נוצצת כמו אדום, אבל באותו הזמן מושך תשומת לב. השמלה על התמונה 3m נראה פשוט מדהים עם עלי כותרת של ורדים.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים