שמלות ערב

שמלות ערב צהובות

שמלות ערב צהובות

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. סגולות
 2. סגנונות
 3. שמלה צהובה להריון מלא
 4. שילוב עם צבעים אחרים
 5. הערב נראה

אין זה סוד כי צבעים מסוימים מתאימים לכל נערה. הבחירה של צבע מסוים תלוי בגורמים רבים. לרוב, נשים מונחות על ידי צבע שיער, צבע עור, צבע עיניים. להרים את התלבושת המתאימה, הם נראים הכי אטרקטיבי ומעניין. שמלות ערב צהוב פופולריים מאוד, כי הם מאפשרים לך ליצור תמונה שמש בהיר. עם הבחירה הנכונה של צבע זה צבע, אתה יכול להסיט את תשומת הלב מאותם אזורים כי הנערה לא מחשיב את נקודות החוזק שלה.

סגולות

הבחירה לטובת שמלת ערב צהובה יכולה לעתים קרובות להיות מוסבר על ידי היתרונות העיקריים של צבע זה:

 1. צהוב מדגיש יפה את העיניים הכחולות של בלונדיניות, מתאים שיער אפור עיניים חומות, וגם ממקד את תשומת הלב לעיניים חומות של ברונטית חמה.
 2. צהוב הוא מגוון של גוונים, מחיוור ועמום עד בהיר רווי. ניתן למצוא אפשרות לכל אירוע, מצב רוח ושעה בשנה.
 3. תלבושת זו מחייבת באנרגיה, יוצרת תמונה חיובית, חיובית. גם אם יש עננים וגשם ברחוב, אתה תהיה כמו השמש.
 4. צהוב - אחד הצבעים הטובים ביותר מבחינת תאימות עם גוונים אחרים. זה נראה נהדר עם צבעים קרים, צבעים חמים.
 5. השמלה הצהובה מתאימה לאירועים מיוחדים ולחיי היומיום. כמובן, אתה צריך לשים לב אביזרים, תפאורה ועוד מספר נקודות אחרות שנותנות למסיבה תחושה של חגיגה.
 6. נראה נהדר בכלל, ללא קשר לגיל. לכן, השמלה הצהובה מתאימה לסיום הלימודים בבית הספר, אבל באותו צבע גברת של בלזק גיל יכול להתלבש ליום השנה שלה, את החתונה של ילדים וכן הלאה. הגבלות גיל לא קיים, וזה נעים.

סגנונות

בחירת תלבושת צהוב, אתה ובכך להסתמך על האטרקטיביות ומקוריות של צבע זה. שמלות ליצור את התמונה של אישה יפה באותו זמן מסתורי. זה תלוי ישירות את הטון הנבחר.

אורך, למעשה, אתה יכול לבחור כל. חשיבות מהותית, גורם זה לא משנה. בנות יפות נראות הן במודלים קצרים והן בשמלות על הרצפה.

מפותלת

גברות צעירות ודקות הן מאוד כדי להתמודד עם שמלות צהובות בסגנון של נסיכה. המוזרות שלהם מורכבת בחצאית רכה, בכתפיים פתוחות ובכובע של כנופיה. החתך צריך להיות בהיר, אלגנטי.

בעונה זו הציגו המעצבים דגמים של חתך מורכב עם חצאיות מופשטות שיתאימו לבחורות יצירתיות ולאלו שרוצים להתבלט מהקהל.

סגנון המראה החדש גם מצא את עצמו בגוונים צהובים. מכיוון שהוא אוניברסלי, הוא יתאים לכל הבנות ללא יוצא מן הכלל.

רק אם יש בעיה כזו כמו עודף משקל, אתה צריך לבחור את הצבע הצהוב בזהירות. העובדה היא כי בעיקר כל גוונים של צהוב בהירים, רוויים ובהירים. בהקשר זה, צבע מוסיף נפח לדמות. אבל אנשים רזים יכולים אפילו להמליץ ​​על זה, שכן תוכל להוסיף ויזואלית את הצורות curvaceous חסר לדמות שלך.

בסגנון יווני ואימפריה

חגיגות ערב הן סיבה מצוינת להרגיש את עצמך, אם לא במשך זמן רב, אלא אלילה יוונית. תלבושת בצבע שמש עם וילונות, סוודרים בצורת סימטריה וקיצוצים - תמונה עתיקה כזו תמלא את הקהל במשך זמן רב.

סגנון האימפריה יש גם שורשים עתיקים, אבל זה צנוע יותר.מאופיין על ידי שרוולים פנסים המותניים גבוהה.

קווים ישרים

שמלה סטרייט נותן צללית של תחכום ותחכום. זה יכול להיות בתוספת בסקים, וילונות, חתכים ונקבים. ההגבלות הן רק בדמות.

שים לב כי שמלת ערב צהוב בשום מקרה לא יכול ללכת בעגמומיות. להקרין חיובי, זה יהיה עוד לחשוף את הפוטנציאל של ההרכב צבע השמש שלך. בנוסף, הוכח כי להיות סביב אנשים לבושים צהוב נותן לאחרים מצב רוח טוב.

בת הים

אולי סגנון בתולת הים אינו קשור צהוב, אבל יותר עם גלים כחולים קצף הים הלבן, אבל המעצבים היו מסוגלים לעזוב מן הסטנדרטים כאן ויצרו דגמים נפלאים בגוונים שונים של צהוב.

חליפות

מודלים שמלת ערב צהוב הם תכליתי. כמה מהם ייראה טוב עבור חגיגה, ועל הולך למשרד. פשוט להשתמש תכשיטים המתאימים, נעליים, איפור, ואל תשכח על התספורת.

בעת בחירת שמלת ערב צהוב, כדי להיות בטוח להביא את הבד על הפנים שלך. אל תשכח, צהוב קצת משנה את גוון העור, מה שהופך אותו ארצי. לכן, אם יש בעיות על העור של הפנים, השמלה רק להדגיש אותם. לתקן את המצב יעזור האיפור המוסמכת. אבל זה רק אמצעי זמני. מוטב לטפל מיד בשיקום. פלוס שיזוף בהיר לא יזיק.

קצר

שמלות צהובות עם אורך מעל הברך - זוהי אפשרות טובה לכל אירוע כמעט ואירוע. עם זאת, אם אתה צריך להשתתף חגיגה, מסיבה, ולאחר מכן לבחור חיתוך מתוחכם, רקמה, rhinestones או וילונות כתוספת לתמונה.

בגדים מיני צהוב שמלות נדן הם פופולריים. אלמנטים דקורטיביים, עם זאת, הם לא צריכים להיות הרבה. אבל אתה יכול לבחור אביזרים שונים, בהתאם לטעם הדמיון.

שמלות נדן הפכו לגילוי אמיתי עבור בנות שלא רוצה להיראות כמו עכברים אפורים במשרד שלהם, אבל באותו זמן לציית לדרישות המחמירות של קוד הלבוש בעבודה.

עבור הצדדים נושאים בסגנון של סגנון רק צריך תלבושת "בובה".

שמלה קצרה צהובה עם חצאית מלאה בסגנון של מראה חדש עם תחרה העליון חצאית טול רב שכבתית שנראה כמו מראה גנדרני יהיה הכי טוב בשבילך.

עבור סגנון רטרו, שמלה מהודרת עם שוליים תהיה אפשרות טובה.

אם אנחנו מדברים על חגיגות הסתיו, אתה לא צריך לכתוב את השמלות הצהובות קצרות. בחירת בד סרוג או תחרה, אתה לדלל את התלבושת הבהירה שלך עמום סתיו ימים כהים.

אל תשכח, עם הגעתו של הסתיו, הרבה להתלבש בבגדים כהים, כלומר את התמונה הבהירה שלך בהיר יכול בהחלט להתבלט על רקע של מסה אפורה.

שמלת קיץ צהובה

גרסת הקיץ של השמלה הצהובה צריכה להיות מבד בהיר, אוורירי טבעי, כך הגוף יכול לנשום. בקיץ הזה, תסתכל על הדגמים הקצרים, הצהובים, עם המותניים הנמוכים או הגבוהים.

שמלות ערב צהובות פופולריות מאוד בקרב כוכבי העולם.

צבע זה הוא מאוד יעיל, בשמלה זו אתה בהחלט יהיה במרכז תשומת הלב.

וחוץ מזה, בשום מקרה לא חולפים על ידי החולצות. עכשיו הם פשוט לצוד בקרב fashionistas.

אפשרויות שמלות ערב קצרות מושלמות לקיץ.

שמלה צהובה להריון מלא

אם הפרופורציות שלך רחוקות מלהיות מושלם, יש לך קילו עוד קילוגרמים, או שאתה לובש מישהו בטן שלך, אז אתה צריך לשים לב שמלות צהובות. הם מתאימים לך בצורה מושלמת.

נראה נהדר עמוק V- הצוואר ואת צלליות ישר. האהוב כמובן הוא בסגנון היווני. השמלה נדן גם מתאים pyshechkam. אז אתה מסתיר כמה פגמים, אבל למקד את תשומת הלב של אחרים על היתרונות שלהם ברור. שרוולים עדיפים לבחור מוארך.

באשר בדים, כאן בדרך יהיו חומרים אור, אוורירי.לא לעבור על ידי מודלים עם הדפסים. לבישת תלבושת דומה, תוכלו להיפטר ביישנות מוגזמת. אבל להימנע תמונות של בעלי חיים.

מה לא מומלץ שמנמן נשים הרות, אז אלה הם תלבושות צהובות עם חתכים. למרבה הצער, הם להגדיל באופן חזותי את הדמות. החתך צריך להיות מוצק, ותוספות חייב להיות אנכי. כמו כן תוספת טובה היא אבזם ארוך דפוס גיאומטרי.

שילוב עם צבעים אחרים

צהוב כשלעצמו הוא צבע מצוין. ומסיבה כלשהי, אנשים רבים מאמינים שאם השמלה היא צהובה, אז זה בהכרח מונוכרומטי. זה לא. אל תהסס לדלל אותו עם דפוסים, הדפסים, מוסיף בהיר של גוונים מנוגדים וצבעים.

דוגמה חיה של שמלה מעודנת היא נקודות פולקה, פסים, עיגולים רחבים, אשר משלימים את הצבע הצהוב של הבסיס. לכן, בשל הרבגוניות של וריאציות, אישה בכל גיל תמצא את האפשרות האידיאלית שלה.

עם דפוסי פרחים, אתה צריך להיות זהיר יותר, כי כאן רק שרטוטים מונוכרום נראה מועיל. אחרת, אתה תהפוך הדמות של המאפיין הפסחא הראשי.

הבסיס של שמלת הערב לא בהכרח צריך להיות צהוב. אתה יכול לבחור למשל בסיס בז 'ודפוסי מעניינים של גוון צהוב על זה. השפעה זו תיצור את האשליה של הגוף העירום.

שמלה צהובה ולבנה

לבן יש תכונות דומות ומאפיינים עם צהוב. כי שילוב כזה יהיה רווחי מאוד עבור עונת הקיץ. אבל זכרו, לבן וצהוב אינם מנוגדים. בהקשר זה, התלבושת תצטרך לאסוף אביזרים כהים. אז אתה תיראה הכי מעניין.

אל תדאג שיזוף. בגדים צהוב ולבן מתאימים באותה מידה בלונדינית עם עור בהיר וגברת צעירה עם עור כהה. אם אתה ברונטית כהה שיער, להמציא בהיר לעשות בלונדינית להיראות טוב יותר עם איפור בסגנון רטרו עם שפתון אדום בוהק חייב להיות.

צהוב שחור

למעשה, זהו שילוב קלאסי, כי סביר להניח לצאת אי פעם בסגנון. אנחנו מקבלים ניגוד בהיר מאוד, ואתה בהחלט לא הולך מעיניהם.

צבע שחור יכול להיות נוכח גם על השמלה עצמה וגם אביזרים המשלימים את התמונה. פתרון מצוין יהיה תלבושת צהובה פשוטה עם מצמד שחור, נעליים שחורות ובובת שחורה. אל תשכח את החגורה השחורה ואת הכפתורים, אשר מסוגלים incredibly בהצלחה להשלים את השמלה שטופת שמש.

שמלה כחולה צהובה

צבע השמש וצבע השמים. מה יכול להיות טוב יותר? במיוחד, אם אתם משלבים את שני הצבעים האלה באנסמבל אחד. האפקט נוצר אפילו טוב יותר מאשר בשילוב של שחור וצהוב.

עבור צהוב כחול לאורך מתאים לחלוטין מגוון של אביזרים. אבל הכי מעניין הם כתום, ירוק ואדום.

מציאת שמלה כי יהיה לתפור באותו זמן באמצעות בדים צהובים וכחולים לא כל כך קל. כי אתה יכול ללכת לכיוון השני, לעצור את האביזרים המתאימים. לדוגמה, אתה יכול לנסות מצמד כחול, נעלי זמש, סרט שיער או חגורה.

הערב נראה

אורח החיים של כמה נערות מרמז על הצורך להשתתף באירועים שונים. לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות בכל פעם תלבושת חדשה, ולכן אנו מייעצים לך לעצור את האנסמבל הצהוב עם אלמנטים בהירים דקורטיביים.

לדוגמה, לאחר replenished הארון שלך עם שמלה רכה, אתה לא צריך לקנות נעליים בהירות מאוד או לחפש איזה תכשיטים צבעוניים.

השמלה הצהובה לייסי על הרצפה גם לא צריך אביזרים בהירים, כי דפוס התחרה עצמה מרהיב.

תחת השמלה של צבע שטוף השמש מומלץ לבחור בולרו, אבל לא ז 'קט. המצמד המתאים ו stilettos או סנדלים ייתן את הנשיות הדרושה, חידוד התמונה שלך.

מתכת צהובה נבחרת כתכשיטים, אבל זהב הוא אפילו טוב יותר.

זכור כלל אחד חשוב מאוד - בשמלה הצהובה התפקיד הראשי הוא נתן את השמלה, צבעו.כל השאר רק משלים, מעטר ומעשיר אותו.

מתנהג בזהירות, תוכלו ליצור תמונה ייחודית, בהירה ועליזה. תחת כל סוג של דמות, משקל וגובה אתה בהחלט למצוא שמלת השמש שלך. אל תפחד להתנסות, להתבלט מן המסה אפור, להדגיש את היתרונות העיקריים שלהם. בנוסף גוונים צהוב בכך שהם מסכה נכונה את האזורים בעיה.

כמובן, תצטרך להרוויח קצת אומץ ללבוש שמלה כזו לאירוע חגיגי. תמיד לזרוח ביטחון, לחייך, להיות חיובי ולא להיות עצוב. התפיסה של דימוי הנערה בתלבושת שמש תלויה במידה רבה במצב רוחה.

הערות
 1. Alla
  25.07.2015

  איך אני אוהב צהוב! צבע בהיר, חיובי מאוד בהיר. תחת עור שזוף שמלה צהובה - לעוף!

 2. נטליה
  20.07.2015

  תחת השמלה הצהובה הבהירה אתה צריך להחיל איפור מספיק מבריק, במיוחד עבור בלונדיניות, כדי לא ללכת לאיבוד על רקע של בהירות כזו. אבל הצבע הוא האהוב עלי, בהחלט.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים