שמלות סגנונות ודגמים

השמלה הסימטרי - נמשך על ידי צללית יוצאת דופן

השמלה הסימטרי - נמשך על ידי צללית יוצאת דופן

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות של חיתוך
 2. סגנונות
 3. סוגי אסימטריה
 4. צבעים פופולריים
 5. מגמות אופנה
 6. מה ללבוש?
 7. אביזרים
 8. נעליים

שמלות עם אלמנטים אסימטריים פופולריים עם נשים אופנה לא לעונה הראשונה. הם נמשכים על ידי בלבול מכוון רמז על נוחות וחופש. בנוסף, בשל חוסר הסימטריה של החתך, הנערה יכולה לחשוף חלק מסוים של הגוף למשוך תשומת לב אליו, אבל זה לא נראה וולגרי ו גלוי מדי.

תכונות של חיתוך

שמלות, לחתוך אשר ניתן לקרוא אסימטרי, יש יתרונות כאלה:

 • התלבושת עושה את הנערה מפתה יותר.
 • חזותית, שמלה זו משפר את הצללית.
 • עם הבחירה הנכונה של פרטים אסימטריים, בחורה בשמלה כזו יכולה להסתיר פגמים מסוימים דמות.

סגנונות

השמלה אסימטרית היא בחירה תכופה כאשר אתה צריך תלבושת עבור ערב חשוב או החוף. הסגנונות העיקריים שבהם מוצגות שמלות כאלה הן צללית בצורת A וצללית, כמו גם טרפז.

סגנון נוסף המשמש לעתים קרובות שמלות אסימטריות הוא בסגנון עתיק טוגה השמלה. הדמות בשמלה כזו מושכת בצורה אטרקטיבית ונראית מפתה במיוחד.

סוגי אסימטריה

בשמלה בסגנון זה יכולים להיות פרטים לא-סימטריים כאלה:

 1. שרוולים. שמלות עם שרוול אחד נראה מקורי נבחרים לעתים קרובות למסיבה או לאירוע מיוחד אחר. לעתים קרובות שמלות כאלה, אסימטריה של הדף הוא השלימה על ידי חתך אחיד של החצאית.
 2. חצאית. מודלים שיש להם שולי לא אחיד הם הפופולריים ביותר בין שמלות אסימטריות. הם למשוך את תשומת הלב של הבנות שרוצות להראות את הרגליים הדקות שלהם, אבל באותו זמן הם רואים את אורך המיני מדי מאתגר. ישנן לא מעט אפשרויות עבור שמלות עם שולי א-סימטרי. זה יכול להיות רב שכבתי תלבושות, אשר מורכב חצאיות עם אורכים שונים. את שולי יכול להיות sloped לצד או בחזרה. יש גם דגמים עם וילונות מקוריים.
 3. רכבת גולת הכותרת של תלבושות א-סימטריות כאלה היא החלק הקדמי המקוצר של החצאית והגב שמאורך עד כדי כך שהיא יוצרת רכבת. שמלות כאלה נבחרים לעתים קרובות שמלה ערב מרהיב. הם נראים הכי טוב על בנות גבוהות שיש להם רגליים דקות.
 4. ניתוק. שמלות עם צוואר לא סימטרי נבחרים לעתים קרובות על ידי בנות עם כתפיים יפות. גרסה זו של השמלה מסייעת לתקן חזותית את הסימטריה של השד, עם זאת, יש צורך לבחור את המודל בזהירות רבה, כך פגם מוחלק ולא מסומן. אחת הווריאציות הנפוצות ביותר של סוג זה של אסימטריה היא נוכחות של כתף על כתף אחת.

צבעים פופולריים

לבן

צבעים כאלה של שמלות אסימטריות במיוחד בביקושים כאשר הם מחפשים גרסה קיץ קל.

לרוב שמלות כאלה יש שולי א-סימטרי ו הצוואר פתוח. שמלות לבנות לבנות על כתף אחת עם שרוול פתוח מצד אחד גם ביקוש.

שחור

שמלה עם תחתית שחורה גסה יכול לשמש שמלה תמציתית ואלגנטית לכל אירוע.

משלימים אותו עם חגורה בהירה, עקבים ותכשיטי זהב, אתה מקבל מראה ערב מפואר. שמלות שחורות על כתף אחת נפוצים גם הם.

אדום

בתלבושת סימטרית אדומה בהירה כל בחורה תיראה מדהימה, ולכן היא שחוקה בעיקר כמו קוקטייל או שמלת ערב.

לרוב, שמלות אדומות בסגנון זה הן דגמים עם כתף אחת, עם שרוול אחד או עם רכבת. לא פחות מוצרים מרהיבים עם שולי מעוקל.

צבע אסימטריה

בנפרד, ראוי לציין שמלות של חתך פשוט, אשר, בשל צבעים מיוחדים, נראה אסימטרי.

בגדים כאלה הם אופציה טובה עבור המשרד, שכן לחתוך יפגשו את קוד הלבוש, ואת הצבעים יעזור להתבלט בין עובדי המשרד אחרים.

מגמות אופנה

בין הבגדים של סגנון זה, הפופולרי ביותר כרגע הם מודלים עם חצאית א-סימטרית. מצד אחד, את שולי יכול לגעת ברצפה או אפילו לעבור לרכבת, ומצד שני, רגליים יחפות למעלה או למטה.

מודלים עם אסימטריה של הדף נפוצים פחות. הם מיוצגים בעיקר על ידי שמלות עם שרוול אחד או עם אסימטריה של הצוואר.

מה ללבוש?

שמלה אלגנטית לא סימטרית ניתן ללבוש עם בולרו, פרווה, מעיל או מעיל. בערבי קיץ קרירים, חליפות מזדמנים עם שולי לא אחידה ניתן להשלים עם ז 'קט רך, ז'קט דנים או raglan.

באשר לשק, ואז הערב אסימטרי ליד להרים מצמד קטן כדי להתאים את השמלה. קיץ שמלות מזדמנים עם אסימטריה משלימים את המעטפה התיק או תיק קטן עם רצועה דקה. דגמי Office משולבים היטב עם אור בגודל בינוני או שקיות עור שחורות.

אביזרים

מודלים א-סימטריים של שמלות הם כה בהירים ואקספרסיביים, שבמקרים רבים הם אינם משלבים איתם תכשיטים כלל. אם החלק העליון של שמלה כזו מיוצג על ידי מחוך, נוכחות של שרשרת או שרשרת מותר. שמלה ארוכה א-סימטרית יש להוסיף רק עם טבעות או צמידים.

כתף אחת תלבושות גם דורשים מינימום של אביזרים. זה יהיה מספיק כדי לשים על עגילים בהירים, ולמצוא צמיד אטרקטיבי על יד פתוחה.

נעליים

בחירת נעליים עבור תלבושות אסימטריות, אתה צריך לשים לב הצבעים הקלאסיים (שחור, אפור, לבן) או להרים נעליים כדי להתאים את השמלה. נעליים בהירות רבגוניות עם עיצוב אקספרסיבי ניתן לקרוא אופציה לא הולמת, עומס יתר על המידה התחתונה.

עקב בנעליים עבור שמלה אסימטרית עדיף לבחור גבוה או להחליף אותו עם טריז. נעליים ללא עקב משולבים היטב רק עם בגדים א-סימטריים קצרים.

הערות
 1. ליאנה
  20.02.2016

  אני אוהב שמלות עם שולי א-סימטריים או על כתף אחת)

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים