שמלות סגנונות ודגמים

השמלה עם ריח לקשט כל צורה!

השמלה עם ריח לקשט כל צורה!

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. תכונות
 2. קצת היסטוריה
 3. מי מתאים?
 4. סגנונות
 5. סרוגה
 6. סרוגה
 7. עם שרוולים
 8. עם וילונות
 9. אורך
 10. צבעים פופולריים
 11. עונה
 12. מה ללבוש?
 13. אביזרים
 14. נעליים

כל אישה יכולה להיראות מדהים בשמלה אם הסגנון נבחר בהצלחה. אבל בין מגוון הדגמים ניתן להבחין בגד כי הוא מסוגל לקשט לחלוטין כל דמות נשית - זה שמלה עם ריח.

תכונות

בשמלה של סגנון זה, החלק הקדמי מחולק לשני אלמנטים נפרדים. אחד מהם נערם על צד אחד מלמעלה עד השני, וכתוצאה מכך נוצר לחתוך V כמו בשמלה.

לעתים קרובות קשרים משמשים כדי לתקן את השמלה על הדמות. אורך המודלים הוא שונה, אבל הם רואים את הגרסה הקלאסית להיות מעט מתחת לברכיים. לעתים קרובות המודל של שמלה כזו נעשית בצורה של חלוק עם ריח, אבל בדים עבור השמלה הם יקרים ויפים.

קצת היסטוריה

המראה של שמלות עם אפקט של ריח הקשורים דיאנה פון פירסטנברג. הרעיון ליצור דוגמנית כזו של שמלה הגיע מן המעצב המפורסם הזה בשנת 1973 לאחר שהיא יצרה על גבי הריח. בד ג'רזי שימש לתפירת השמלה הראשונה של הסגנון החדש. השמלה הדגישה יפה את הצללית הנשית, לא הפסיקה לזוז והיתה לבושה בקלות. בשנתיים הראשונות, נשים קנו יותר מחמישה מיליון בגדים כאלה.

בשנת 1997, החליטה דיאנה לעדכן את השמלה עם הריח. דגמים חדשים החלו לתפור מבדים מודרניים, קצותיהם קוצרו, והצווארון נעשה צר יותר. השמלה reissued גם בהשתתפות הדפסים מעניינים מעודכן לקצץ. כיום, מודלים כאלה הם ביקוש בקרב נשים נמצאים הארון של אופנה רבים.

כמו כן, אנו מציינים כי בגדים דומים לנשים הופיעו מוקדם יותר. חזרה בשנות ה -40, קלייר מקארדל הציעה לנשים אמריקניות בגדים רופפים שהדיפו ריח. יצירת המעצב הזה היתה תלבושת של ג 'ינס, אבל זה לא היה ממש שמלה עם ריח, כפי שהוא היה משוחק על גבי בגדים אלגנטיים יותר.

מי מתאים?

בשמלה עם אפקט ריח, כל אישה נראית חיננית ומושכת. בזכות הצוואר בצורת V שנוצר על ידי החצאים, אתה יכול למעשה להדגיש ו להאריך מעט את הצוואר.

בנוסף, היתרונות של שמלות כאלה הן:

 • התכווצות חזותית של הכתפיים.
 • קו תחתון קו תחתון.
 • צללית משופרת (הנערה נראית גבוהה ורזה יותר).
 • הגידול החזותי בחזה.

עם יתרונות אלה, הסגנון יכול להיות מומלץ לנשים עם curvaceous, במיוחד אם הדמות דומה משולש הפוך. אם בחורה רוצה לצמצם את המותניים, היא צריכה לבחור תלבושת מוצק ולהוסיף חגורה של אותו צבע עם השמלה.

סגנונות

הנפוצים ביותר של שמלות אלה עם הריח:

 • עם חצאית מתרחבת.
 • עם שולי א-סימטריים.
 • עם חצאית עיפרון.

סרוגה

שמלות אלה שייכות ללבוש מזדמנים. בשמלה עם ריח של סריגים, אישה נראית מאוד אטרקטיבי, כי תלבושת כזו מסייעת ביצירת צללית יפה.

סריגים הוא מעוטר בקלות ועוזר להדגיש עקומות הנשי. בנוסף, שמלות מבד זה שטפו היטב ואין צורך גיהוץ.

סרוגה

שמלות עם אפקט ריח מוצגים על ידי המכונה והן לסרוג יד. אם אתה קושר כזה שמלה עם סריגה או סרוגה, תקבל מוצר ייחודי לטעמך. במקרה זה, דפוסי סרוגים הם בקיץ (מתוך כותנה דקה), צפופה יותר (מתוך צמר אקריליק).

עם שרוולים

שרוולים במודלים עם ריח הם ארוכים וארוכים.יש שמלות כי אין שרוולים בכלל, אבל הם רואים את המוצרים הכי אטרקטיבי עם שרוולים שלושה רבעים. שרוול כזה חושף את פרקי הידיים קצת, מה שמוסיף לדימוי של רומנטיקה ורכות.

עם וילונות

בשמלות כאלה, החלק הקדמי של המוצר, אשר מריח, וילונות יפה. עבור ייצור של בגדים כאלה השתמשו בדים שיכולים לזרום ליפול למטה, להרכיב קיפולים הרכבה. לרוב, שמלות אלה מונוטוניות (במיוחד כחול, אדום, ורוד), אבל יש גם מוצרים עם הדפסה.

אורך

ארוך

אורך זה של השמלה עם הריח נבחר בעיקר לאירועים מיוחדים. במיוחד שמלות מראה מפוארות ברצפה של סגנון זה בצבע ארגמני, כסף, שנהב, לבן, בצבע בורדו ואמרגד.

קיץ מזדמנים שמלות באורך הקרסול הם גם נפוצים. לעתים קרובות, הם מעוצבים עם הדפס בהיר, כגון פרח או תא. שמלות ארוכות רבות של סגנון זה הם שחוקים עם חגורה, אשר בגוון יחד עם או צבעים מנוגדים.

Midi

האורך הממוצע נמצא במודלים עם הריח בתדירות הגבוהה ביותר. שמלות אלה הן צנועות ואלגנטיות, נועזות ומפתות. הם יכולים להיות קשורים עם שימוש בחגורה מונוכרומטית, מקושר בסיכה או בעזרת מחזק מוסתר. שמלות אלה הם מגוונים מאוד עשויים להיות שונים בצורת הצוואר, צבעים, בד או נוכחות של שרוולים.

קצר

בשמלות כאלה עם ריח של אישה נראה מפתה מאוד סקסי. אורך קצר נבחר לעתים קרובות עבור שמלת ערב, להרים לו נעליים עם עקבים תיק אלגנטי.

בשמלה כזאת, נערה תמשוך תשומת לב לרגליה, ולכן המודל הזה מומלץ רק לגברות רזות.

צבעים פופולריים

אדום

מודלים עם ריח של צבע זה ניתן לשים על תאריך או בתיאטרון.

אם אתה רוצה למשוך תשומת לב, להרים שמלה של גוון בהיר, גזוז עם מוסיף צבעים מנוגדים, אבני חן או רקמה.

שחור

מודלים עם ריח של שחור יכול להיקרא אפשרות משרד טוב.

מאז צבע שחור נחשב בסיסי, קל לשלב את כל האביזרים עם תלבושות כאלה.

לבן

לעתים קרובות שמלות לבנות עם ריח מוצגים על ידי מודלים החוף מן בד שקוף ומאוורר. מוצרים כאלה הם כמעט לא מורגש על הגוף ולהביא קרירות ביום קיץ חם.

בנוסף, יש גם דגמים לבנים אלגנטיים - הן מעל הברך והן ארוכות על הרצפה.

כחול

השמלה בצבע זה יכול להיות אלגנטי, כמו גם מזדמנים.

שמלת סאטן כחולה עדינה, משלימה בחגורת כסף, נראית אלגנטית. מודלים כחולים כהים מתאימים לסגנון העסק, שכן הם לא יבלוט במשרד. הם משלימים עם סירות, כמו גם מעיל.

עונה

קיץ

פשתן, כותנה ובדים קלים אחרים משמשים לתפירת דגמי הקיץ עם הריח. לעתים קרובות, עבור שמלות אלה להרים בד צבעוני, כך המוצרים בהירים ועסיסיים.

אביב / סתיו

במזג אוויר סתיו קריר או בתחילת האביב, הם בדרך כלל ללבוש שמלות עם ריח באורך בינוני. הם משלימים מעיל גשם, מעיל או מעיל, וכן מגפיים או נעלי עקב.

חורף

בקור החורף הדרוש ביותר מודל עם ריח של סריגים עבים צמר. בדרך כלל יש להם שרוול ארוך.

מה ללבוש?

כדי להתלבש בסגנון זה אתה יכול להרים כל תיק.

דגם גדול של שקיות מזדמנים, תיק מצמד קטן ותיק עם חגורה דקה ודקה, ייראה בעיניו שווה לא פחות. הצוואר יכול להיות מעוטר צעיף אלגנטי קטן.

אביזרים

בחירה טובה עבור שמלה עם ריח יכול להיקרא חרוזים ארוכים (חרוזים צריך להיות קטן), כמו גם עגילים תלויים.

אם המודל יש שרוול שלושה, כדאי לקשט את פרק היד עם כמה צמידים או שעונים מרשימים. שמלת הערב של סגנון זה הולך טוב עם פנינים ותכשיטי זהב.

נעליים

הזוג האידיאלי של דגמים עם ריח סנדלים או נעליים עם עקבים גבוהים. במיוחד אם השמלה מוצגת באורך הקלאסי שלה - מידי.

סנדלים עם רצועות יעבוד היטב עבור שמלת קיץ. בזמן מגניב כזה שמלה היא ללבוש מגפיים עם stiletto. בחורף, את השמלה עם הריח ניתן להשלים עם מגפיים גבוהים ללא עקב או עם עקבים עמידים, יציבים.

הערות
 1. Ale
  20.02.2016

  השמלה עם הריח היא קצת מפתה כי זה יוצר את האפקט כי הריח יכול לפתוח. אני אוהב את השמלות האלה!

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים