שמלות סגנונות ודגמים

השמלה עם שרוולים עטלף - בהשראת יפן

השמלה שרוול בת - בהשראת יפן

להצטרף לדיון

 
תוכן
 1. שרוול תכונות
 2. מי מתאים?
 3. סרוגה
 4. סרוגה
 5. אורך
 6. טיפים לבחירה
 7. מה ללבוש?

השמלה הראשונה בסגנון באט הופיעו בארונות של נשים האופנה באירופה בשנות ה -40 של המאה העשרים. הבסיס לבריאתם לקח את הקימונו היפני. בגדים כאלה הפך פופולרי במיוחד על ידי שנות השמונים. הם היו מכובד על ידי רחב רחב חצאית צמודה, מה שהופך אותו מאוד נוח ללבוש שמלות בסגנון זה. כיום, שמלות כאלה הם חזרה אופנה.

תלבושות כאלה תפור הן מבדים אור זורמים והן מחומרים חמים יותר וצפופים יותר. החתוך של השמלה המחבט הוא בדרך כלל עגול או סירה. שמלות ערב בסגנון זה לעיתים קרובות יש צוואר צודק למדי, וכמה דגמים למשוך צוואר נמוך.

שרוול תכונות

גולת הכותרת של שמלות העטלף הוא שרוול יוצא דופן. מאז זה דומה האגף של המחבט, זה גרם את המראה של שם של סגנון זה. אורך השרוולים של דגמים שונים של שמלות "בת" הוא שונה. אתה יכול למצוא שני שרוולים ארוכים ושרוולים שלושה רבע. יש שמלות עם שרוולים על האזיקים, כמו גם עם חריצים על השרוולים, חושפים את הידיים.

מי מתאים?

 • שמלה זו נראית נהדר על בחורה עם דמות הדומה משולש הפוך. בשמלה כזו, אתה יכול להסתיר את הכתפיים הרחבות ואת הפגמים של הידיים, תוך שימת דופק ירכיים.
 • סגנון זה מומלץ עבור יפהפיות עם דמות "מלבן", מאז לחתוך את השמלה המחבט יסתיר המותניים רחב.
 • בנות נמוך בשמלה כזו ייראה אפילו נמוך יותר, ולכן הם צריכים ללבוש רק עקבים גבוהים עם השמלה המחבט.
 • ברונטיות מומלץ לבחור בעצמם שמלה בסגנון זה בצבע שחור או בגוון בהיר, וגם עבור בנות שיער בהיר - מוצרים של גוונים רכים יותר טריים יותר. היופי ג'ינג'י לא מומלץ ללבוש שמלה עטלף חום או כתום.

סרוגה

סגנון השמלה "בת", אשר עשוי בד סרוג, יכול לשמש בגדים לבית. באותו זמן זה נראה די ראוותני ואלגנטי.

גם לשימוש יומיומי בנות מודרניות לעתים קרובות לבחור בשמלות סרוגה סרוגה. בגדים כאלה שונים באורך של מיני, צבעים מונוכרוטיים חצאית הצרה.

סרוגה

השמלה "עטלף" של מכונה או יד סריגה לטובה מדגיש את היתרונות של דמות רזה. החלק העליון של שמלה כזו יכול להיות מיוצג על ידי צוואר בצורת V או צוואר א-סימטרי על כתף אחת. כמו כן, יש שמלות גולף ודגמים עם "צווארון".

אורך

ארוך

דפוסי אורך הקרסול הם נדירים יחסית. הם נבחרים על ידי נשים שרוצות להסתיר את הפגמים בחלק התחתון של הדמות. כמו כן, תלבושת בסגנון ארוך בת ניתן להציג כמו שמלת כלה. משלים את התספורת הגבוהה שלו, הכלה תמשוך תשומת לב הכתפיים והצוואר.

Midi

שמלות אלה הן אורך עד הברכיים או מעט נמוך יותר (עד אמצע הרגליים). בינוניות באורך שמלות הן קפדניות מוצק (הם מתאימים למשרד) או עם עיצוב בהיר של בדים אלגנטיים (אתה יכול ללכת למסיבה בשמלה כזו).

קצר

אלה שמלות בסגנון עטלף הם הנפוצים ביותר. הם נבחרים כמו הלבוש קוקטייל, לשימוש יומיומי. שמלות קצרות מבד אלגנטי יכול להיות צוואר עמוק וגב פתוח.סגנון זה נראה יפה כאשר עשוי משי או שיפון, מודלים מעשיים מתפרים מדי יום ויסקוזה או סריגים.

טיפים לבחירה

בנות מלאות צריך להרים שמלה בסגנון זה בזהירות רבה. אם הירכיים גדולות, אתה יכול לבחור מודל ארוך שבו התחתון הוא בחינם. כמו כן כדאי להסתכל על המוצר עם צבעים כהים של החלק התחתון. אבל יפהפיות דקיקות ממליצות על דגמים קצרים של "בת" שיכולים להדגיש את היופי והאלגנטיות של הרגליים.

מה ללבוש?

 • חליפת עטלף קצרה יכול להיות משוחק עם מכנסי ג 'ינס או חותלות.
 • כמו הלבשה עליונה לבוש כזה, אתה יכול ללבוש מקטורן עור קצר, מעיל קשמיר או ז 'קט ארוך.

אביזרים

בחירה טובה עבור שמלה של סגנון זה יהיה תכשיטים ארוכים סביב הצוואר, למשל, חרוזים, שרשרת או שרשרת. הם יכולים גם להרים עגילים ארוכים, ואם שרוול הוא מקוצר, אז צמידים גדולים.

כמה דגמים משלימים את חגורה דקה אלגנטית. זה יכול להיות משוחק על המותניים מעט נמוך (על הירכיים).

נעליים

עדיף ללבוש נעליים כי יש עקבים גבוהים למדי השמלה בת. אם הנערה רזה וגבוהה, השימוש בנעליים על הרציף או נעלי בלט מותר גם כן. עם שמלות קצרות של סגנון כזה, מגפיים גבוהים נראים טוב, עם אלה ארוכים - מגפיים הקרסול.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים