שמלות סגנונות ודגמים

חולצת טריקו - הבחירה לטובת נוחות ומעשיות

חולצת טריקו - הבחירה לטובת נוחות ומעשיות

להצטרף לדיון

 
תוכן
  1. תכונות
  2. מי מתאים?
  3. סרוגה
  4. חתונה
  5. ערב
  6. אורך
  7. מה ללבוש?

בארון בגדים של בחורה מודרנית יש דברים שקשה לנחש את המטרה של הפעם הראשונה. לגברים, חצאיות, מכנסיים קצרים, שמלות, חצאיות, שמלות, סרבלים ועוד. עדיין נשארים תעלומה אמיתית. בינתיים, כל אלה מוזר למדי, במבט ראשון, בגדים הם מעשיים נוח ומעשי, כפי שהם יכולים להחליף שניים או אפילו שלושה דברים בבת אחת.

במאמר של היום נדון אחד הפופולריים ביותר "היברידים" - חולצת טריקו. נספר על מי הדבר הזה הולך במיוחד, על הזנים שלו, כמו גם איך לבצע את זה עם מה לשלב.

תכונות

גם אם מעולם לא ראית שמלת חולצה (וזה מאוד מסופק, כי בזמן הקיץ מספר עצום של בנות לבוש בתלבושת זו), אתה יכול בקלות לדמיין איזה סוג של בגדים זה מבוסס על שם אחד בלבד. חולצת השמלה היא גרסה מאורכת של חולצת שרוולים רגילה.

חולצת השמלה היא שינוי מודרני של החולצה מאוד, שהיה במקור אלמנט של תחתונים, ולאחר מכן עבר לבוש. כיום, לבוש חולצה מתייחס בעיקר ספורט, חוף או סגנונות מזדמנים. הוא נטול שרוולים, יש צללית צמודה וצוואר רדוד.

מי מתאים?

תכונות מיוחדות של השמלה של החולצה לא מאפשרים לה לשמור את הטפסים האמיתיים סוד, אז אתה צריך ללבוש את הדבר הזה רק עבור אלה שאין להם קומפלקסים על הדמות שלהם.

שמלת חולצה הוא תפור בדרך כלל סריגים או בד רך אחרים. חומר כזה בשילוב עם צללית צמודה מדגישה את קווי המתאר של הגוף ואינו מסתיר את הפגמים. בנוסף, השמלה טנק העליון משאיר את הכתפיים ואת הזרועות פתוחות. לכן, אם אתה מחשיב את הבטן או הגוף העליון להיות אזור הבעיה שלך, עדיף לוותר על בגד זה.

חולצת השמלה המרהיבה ביותר נראית על בנות רזות עם סוג "דמות מלבנית" או על בעלי הדמות הנשית ביותר - "שעון חול".

סרוגה

"מייק" היא אחת האפשרויות המועדפות ביותר עבור בנות שמלות עבור העונה החמה. מודלים קיץ, ככלל, עשויים סריגים דקים - בד כי הוא נוח בחום, אלסטיים וגרביים. סרוגה חולצת טריקו שמלות נוחים, אבל יש להם תכונה אחת לא נעימה: החומר הוא נמתח לעתים קרובות התאספו לקפלים על החלקים הבעייתיים ביותר של הגוף. זה חייב להילקח בחשבון בעת ​​בחירת התלבושת דומה.

שמלות סרוגות, חולצות הן דיסקרטי, מונווני, בהיר, עם הדפסים מעניינים. דגמים פופולריים במיוחד בסגנון ימי עם פסים אופקיים.

חתונה

הסוג הכי יוצא דופן של הלבוש חולצות - זה, כמובן, חתונה. במקרים כאלה, בגדים אלגנטי של חומר אצילי, מעוטרים בעיצוב מעולה, נוצרים. הם נראים מאוד תמציתיים, אבל, באותו זמן, מקורי. חולצת טריקו שמלות נבחרים לעתים קרובות על ידי כלות המתכננים חתונה חוצות מסוגננת, למשל, על סיפון ספינה או בבית קפה החוף.

ערב

לאחרונה, חולצת השמלה חדלה להיות בגדים בלעדית עבור כל יום. יותר ויותר, הדבר הזה, עשה בסגנונות שונים: מעסק לערב.

חולצת הערב של הערב היא, ככלל, תלבושת שפשטות הפיצול שלה מפוצלת על ידי תפאורה עשירה. מודלים ערב הם בדרך כלל רקומים עם מספר רב של חרוזים, פרידות או אבני חן.בשמלה חכמה, שמלת גופייה יכולה להיות חתך יוצא דופן, עמוק מספיק על החזה או סדק על החצאית. וריאציה שכיחה למדי של שמלה זו היא שמלה עם שולי מתרחבים או אסימטריים.

אורך

בתחילה, חולצת השמלה נוצרה קצר - כך שזה היה נוח לשחק ספורט או רק להעביר באופן פעיל. עם הזמן, החלו להופיע זנים של שמלות כאלה באורכים שונים מאוד.

ארוך

שמלות ארוכות, חולצות הופיעו בעולם האופנה יחסית לאחרונה, אז הם עדיין נראים יוצאי דופן למדי. מודלים מוארכים, המגיעים עד הקרסוליים, מתאימים במיוחד לנערות גבוהות ודקות. הם משלבים היטב עם תכונות פאנק: מגפיים כבדים, מעילי עור, וכו '

Midi

שמלה של אורך בינוני יכול להתבצע בסגנונות שונים. היא נחשבת לאופציה הרב-גונית ביותר, שכן היא מתאימה לנערות בגבהים שונים.

אם אתה שם חולצת ג 'ינס או ז' קט על שמלה כזו, זה יהיה בהחלט אפשרי לו להופיע בבית הספר. יש אנשים ללבוש תלבושת כזו לעבודה, אבל הם לא צריכים לעשות את זה בכל מקרה - החולצה לבוש מתייחס בגדים לא רשמיים.

קצר

שמלת טנק קצרה היא בדרך כלל אופציה ספורטיבית או בחוף. זה נוח מאוד בחום, יתר על כן, מאפשר לך לנוע בחופשיות. לעתים קרובות יש מודלים מקוצרים עם צוואר עמוק יוצא דופן. מיני שמלות עם חצאית לקפל או מעוטר עם cuffles נראה cockettish ו amusingly.

מה ללבוש?

  • ז 'קט או חולצה. חולצה משובצת, דנים או ז'קט דק בסגנון ספורטיבי יהיה תוספת נהדרת לחולצה. אז על סמך דבר אחד אתה יכול ליצור מספר תמונות שונות.
  • גרביונים או גרבונים. אם זה מגניב בחוץ, אבל אתה לא רוצה לוותר על החולצה האהובה עליך, לנסות לשלב את זה עם גרבונים בהירים, צמודות, חותלות, מכנסי ג 'ינס צמודים או חותלות (jeggings).

נעליים

"מייק" - אחד הסוגים המעטים של שמלות שאינן זקוקות לעקב. אתה יכול ללבוש את זה עם נעלי היומיום נוח - נעלי ספורט, נעלי ספורט, נעלי בלט ואפילו עם נעלי חוף. אוהבי תמונות ראוותניות בוודאי ליהנות שילוב של חולצת טריקו ומגפיים עם סוליות עבות.

אביזרים

חולצת טריקו אינה דורשת אביזרים; העיקר הוא לנסות להימנע דברים מסובכים מדי "אלגנטי". תכשיטים מקוריים (פלסטיק, עור, עץ), משקפי שמש, תרמילים, או פשוט, תיקים נוחים, כפפות, כובעים מצחיקים - כל זה הולך טוב עם התלבושת הזאת.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים