שמלות סגנונות ודגמים

שמלת חולצה - מן הברוטאלי אל המראה אלגנטי

שמלת חולצה - מן הברוטאלי אל המראה אלגנטי

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. מי הולך?
 2. קצת היסטוריה
 3. תכונות
 4. ערב
 5. תוצרת בית
 6. דנים
 7. מצויד
 8. בסגנון עסקי
 9. חינם
 10. השמלה ספארי
 11. צבעים פופולריים
 12. הדפסים אופנתיים
 13. אורך
 14. מגמות אופנה
 15. מה ללבוש?
 16. אביזרים
 17. נעליים

הפופולריות הגבוהה של תלבושות רבות ונוחות כאלה, כמו שמלת חולצה, נחגגת כבר יותר משנה. שמלות בסגנון זה ניתן לראות בארון של אופנה רבים.

מי הולך?

למרות סגנון זה של שמלות נחשב אוניברסלי, הבחירה של השמלה צריך לקחת בחשבון את הניואנסים של הדמות שלהם.

אם הבחורה רזה, הדמות שלה דומה מלבן, מומלץ לבחור שמלת חולצה ישר, אשר יהיה של בד בהיר, יש אורך midi וצל אור.

נערות עם דמות נשית, הדומה לשעון חול, אפשר ללבוש חולצות שמלות מרופדות ומתאימות לכל אורך. אם הדמות היא פרופורציונלית (החלק העליון או התחתון מלא), אתה צריך להפסיק את הבחירה שלך על מודל מרווח של השמלה ללא דפוס וללא חגורה.

שמלת חולצה נרכשת לעתים קרובות ומשוחק על ידי נשים כמו בגדים שמרניים ופשוטים, אבל אלגנטי. זהו סגנון פופולרי בקרב אוהדי מינימליזם ובנות שרוצים ללבוש שמלות נעימות ואלגנטיות בו זמנית.

קצת היסטוריה

סגנון זה של שמלות הומצא על ידי קוקו שאנל המפורסם במאה ה -20, כאשר מעצב האגדי החליט ללוות חולצה נוחה מן הגברים ולהתאים אותו דמות נקבה.

הופעתה של חולצת-מלתחה בארון-הנשים יצרה תחושה אצל הנשים. מאז, סגנון זה נתבע על ידי נשים, אם כי מעת לעת הוא משתנה ומתאים בהתאם לנטיות הזמן.

בשנות ה -50, שמלה כזו שונה על ידי כריסטיאן דיור, להופיע באוספים החדשים שלו. בשנות ה -60, הפופולריות של סגנון זה גדל באופן משמעותי הן בברית המועצות והן בחו"ל. שמלות חולדות יותר ויותר החלו להופיע על כריכות של מגזינים ועל המסלולים. בשנות ה -80, איב סן לורן, שקידם סגנון ספארי באותה תקופה, אהב את המודל.

תכונות

חולצת שמלה היא שמלה של חתך ישר בעיקר, שבו אין מותניים בולט, אבל לעתים קרובות יש צווארון ושרוולים.

עבור רוב הדגמים, צווארונים מוצגים עם אפשרות לעמוד או להפוך. השרוול יכול להיות קבוע בתוספת עם אזיקים, אבל זה יכול להיעדר. על גב השמלה יש בדרך כלל קפל, ואם המוצר הוא מצויד מעט, הקפלים נמצאים גם בחזית.

כמעט כל החולצות מכופתרות, כמו חולצות גברים. במקרה זה, הלחצנים ממוקמים בגלוי או מוסתר מתחת לרצועת. עבור שמלות תפירה בסגנון זה, בעיקר בד טבעי משמש - פשתן, צמר, ג'ינס, קורדרוי, כותנה ועוד. רוב השמלות יש צבע אחיד, אבל יש גם דגמים עם קישוטים ורקמה על שולי, חפתים או צווארון.

ערב

חולצת משי קצרה תהיה בחירה טובה למסיבה. לשם כך, יחד עם להרים נעליים עם עקבים גבוהים ומצמד מעניין.

ניתן גם ליצור תמונה מתאימה לתאריך או למסיבה על פי מודל לבוש חולצה מזדמן, לבחירת נעליים בהירות, תיק יד וחגורה.

צבע השמלה יכול גם לשמש מבטא עבור קשת הערב. כדי לעשות זאת, בחר מודל צבע רווי על ידי הוספת תכשיטי תלבושת בצבע מנוגד מתאים, ומראה בלתי נשכח מובטחת.

אפשרות ערב מעניינת תהיה גם חולצת שמלה שחורה על הרצפה.שים על נעלי העקב שלו, לעשות עיצוב חגיגי להרים תיק קטן. השאירו כמה לחצנים בחלק העליון והתחתון unbuttoned.

תוצרת בית

השמלה של סגנון זה הוא אידיאלי כמו שמלה שחוקה בבית. חולצה ביתית לתפור מ רך ונוח ללבוש בדים. הם מדגישים נשיות והם מתאימים הרבה יותר ללבוש בית יומי מאשר חלוקי רחצה.

דנים

שמלת החולצה, עשוי ג'ינס, הוא מאוד פופולרי בימים אלה הודות הצללית מוצלח ושימוש מעשי. מודלים של ג 'ינס דק יש לחתוך חינם ואורך בינוני. בשמלות כאלה, החומר וילונות מושלם ומדגיש את הדמות.

התלבושת נוחה ונוחה. הוא משלים בחגורה, תיק עור עבה, אביזרים גדולים ונעליים שטוחות.

מן השמלה ג 'ינס חולצה אתה מקבל בסיס מצוין עבור כל יום הארון. על ידי בחירת אביזרים שונים עבור זה, אתה יכול ליצור את הסגנון הרצוי (למשל, עירונית או אתנית) על מנת לקבל קשתות מעשיות ומקוריות עבור כל יום.

לא פחות אטרקטיבי ודנים מודלים שניתן לקרוא קלאסיקות מחמירות. הם נבדלים על ידי צווארון הפוך, בר, וכיסים. כדי ליצור תמונה רטרו, אתה יכול להרים מוצר צל אינדיגו עם רקמה, הוספת שקית רכה כוסות גדולות השמלה על הרציף.

מצויד

מודלים אלה של חולצות הלבשה נבדלים על ידי קו תחתון פרטים של לחתוך, בזכות אשר השימוש שלהם מסייע להפגין את היתרונות של דמות רזה.

בשמלות מצויד, חולצות יש tucks, בשל אשר המוצרים פשוט לשבת על המותניים. לרוב, מודלים אלה יש אורך הברך.

בסגנון עסקי

מאז חולצת השמלה יש צווארון אופייני, כזה תלבושת הוא מתאים למדי כמו שמלה עסקית. במיוחד אם אתה מרים את המוצר בצבעים נמוכים ללא גימור נוסף. החולצה העסקית שמלה היא בעיקר אורך ממוצע, כמו גם את הדף סגור. הוא משולב עם תיק עור וחגורת עור מסוגננת.

חינם

שמלת חולצה יכול להיות רחב, חזותית כמה גדלים גדולים יותר מאשר ילדה לובשת.

שמלות כאלה מ בד זורם פופולריים מאוד, כפי שהם נראים נשית ולא דומים חולצות לגברים. הם תפורים מ שיפון, ג 'ינס, batiste, צמר משובח בדים אחרים.

השמלה ספארי

כך נקרא אחד הזנים של חולצת טריקו, תכונה אופיינית אשר שפע של כיסים רוכסנים. זה הכיסים השמלה יכול להיות ממוקם על גבי, ועל החצאית.

כמו כן, רוב הדגמים של שמלות ספארי יש צווארון דש, חגורה קצר שרוול. בדרך כלל לתפירת שמלות כאלה השתמשו בד עבה. שמלת ספארי בחזית היא מהודקת עם כפתורים או רוכסנים.

צבעים פופולריים

לבן

לבן חולצות הם בין הנפוצים ביותר. מודלים כאלה הם קנו עבור כל יום מלתחה הקיץ, במיוחד אם הם עשויים שיפון, batiste או משי. בשמלה כזו אתה יכול להגדיר באופן מושלם את העור שזוף, כמו גם להדגיש את הדמות רזה.

הצבע הטוב ביותר של אביזרים עבור שמלת חולצה לבנה יהיה בז ', שחור או חום.

שחור

בחולצת שמלה שחורה עם צווארון V ניתן להדגיש דמות רזה. דגמים שחורים יכולים לשמש גם כאלמנט בסיס ללבוש הערב. במקרה זה, הם משלימים עם אביזרים בהירים.

כחול

חולצות של צבע זה מיוצגות לרוב על ידי מודלים דנים, אם כי יש גם מוצרים עשויים כותנה, שיפון, פשתן ובדים אחרים.

הגוון של שמלות כאלה יכול להיות שונה מאוד - מ כחול רך כהה אינדיגו. שמלות כחולות עם הדפס מפוספס, משובץ או פולקה נקודה הם פופולריים מאוד.

שחור ולבן

שמלות חולצה שחורה עם עזרה לקצץ לבן כדי להדגיש את היתרונות של הדמות ולהסתיר פגמים אפשריים. זה יכול להיות שמלה שחורה, שבה האזיקים ואת לוח הם הדגישו לבן.

נקודות פולקה שחורות, ריבועים קטנים וגדולים, כמו גם דפוסי פרחים קטנים או פסים למשוך תשומת לב.

הדפסים אופנתיים

יחד עם פופולרי מאוד בצבע רגיל דוגמנית חולצת דגמים, נשים אופנתיות רבות לקנות תלבושת עם הדפסים.

הצבעים של שמלות אלה הם מגוונים מאוד. אתה יכול לראות שמלות, חולצות עם פסים, נקודות פולקה, פרח, כלוב. בעת בחירת מוצר עם הדפסה, חשוב לקחת בחשבון את הניואנסים של הדמות. לדוגמה, חולצת השמלה בכלוב גדול או רצועת אופקית אינו מומלץ לבעלי צורות מפותלות.

אורך

ארוך על הרצפה

מודל זה של חולצת השמלה הוא תלבושת נשית ומעניינת למדי.

מחברים עבור שמלה כזו יכולה ללכת לאורך כל הדרך, אבל יש גם מוצרים שיש להם כפתורים רק עד המותניים והחצאית נשארת מוצקה בתחתית. שמלה זו בקלות להסתיר רגליים שמנמנות.

Midi

מודלים עם אורך כזה הם ביקוש הן אצל נשים צעירות והן אצל נשים בגיל מבוגר. שמלה זו ניתן ללבוש עם ז'קט או ז'קט. שרוול חולצת השמלה הוא קצר וקצר.

אם אתה רוצה, אתה יכול להדק את החלק העליון של השמלה בחוזקה או להשאיר כמה כפתורים לא מכופתרת.

קצר

שמלת מיני מיני שחוקה בעיקר בקיץ, לובש אותו עם סנדלים שטוחים או עקבים גבוהים.

שמלה זו היא לא מעט אביזרים או שאתה יכול לעשות רק עם שקית. שמלת חולצה קצרה, קצרה, משלימה בדרך כלל בחגורה.

מגמות אופנה

כיום, חולצת שמלה נוכח בסגנונות רבים הנוכחי - מעסק צבאי רומנטי. בגדים כאלה הם הכרחיים בארון קיץ, המאפשר לך ליצור מראה מזדמנים לא טריוויאלי.

המגמה המודרנית היא שילוב של חופש ואלגנטיות - והיא מיוצגת בחולצת השמלה.

דגמים פופולריים עם כיסים גדולים על המותניים והחזה, שבו קו המותניים מודגש בחגורה רחבה של עור או רצועה דקה. דנים שמלות כותנה הם דרשו מאוד, אשר באוספים המודרניים מיוצגים על ידי מודלים רומנטיים עם חיתוך חינם ומוצרים קפדניים עם צללית וינטאג '.

מה ללבוש?

 • שמלת החולצה משלימה לעתים קרובות בחגורה, כך שהתמונה הופכת לנשית יותר.
 • שמלות של סגנון זה משוחק על שלהם, אבל לעתים קרובות הם לובשים חותלות, חותלות או ג 'ינס איתם.
 • עבור חולצת שמלה קלאסית, אתה יכול לבחור צעיף אור של שיפון או משי.
 • התלבושת יכולה להיות משלימה על ידי אפוד פרווה קצר, תיק מרווח ושקפי שמש גדולים.

אביזרים

אביזרים אלגנטיים, למשל, תליון על שרשרת דקה, שקית קטנה עם רצועה דקה או עגילים דקים, תהיה בחירה טובה עבור שמלת חולצה.

עבור מבט וינטאג ', להיפך, הם משתמשים תכשיטים גדולים - חרוזים, עגילים, צמיד. אביזרי גוון חומים עשויים עץ או עור מושלמים עבור שמלת חולצה לבנה.

נעליים

נעליים עם עקבים גבוהים מושלמות לחולצת השמלה. בהתאם לדגם, אלה יכולים להיות סנדלים או נעליים.

כמו כן, סגנון זה משולב היטב עם סנדלים ונעלי בלט. עבור מודל ארוך של שמלה כזו, לבחור נעליים עם עקבים עבים או פלטפורמה. לובש מגפיים עם פלטפורמה או עקב קבוע עם שמלת חולצה תיצור מראה רטרו.

הערות
 1. ריטה
  14.02.2016

  חולצות ארוכות ללבוש הן איכשהו רומנטיות במיוחד.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים