שמלות סגנונות ודגמים

שמלות עם שרוולים raglan - מסתירה פגמים ומוסיף קסם

שמלות עם שרוולים raglan - מסתירה פגמים ומוסיף קסם

להצטרף לדיון

 
התוכן
 1. תכונות
 2. מי מתאים?
 3. סגנונות ודגמים
 4. שמלת Raglan סרוגה
 5. מה ללבוש?

פריטים רבים וסגנונות של מלתחה של נשים היו לווה מדים צבאיים. מכנסיים, מכנסיים, חגורות רחבות עם אבזמים גדולים, כובע, שנקרא כובע - כל זה הוא דוגמה. שרוול raglan נלקח גם בגדים צבאיים של גברים. ליתר דיוק, הוא שאל את הבגדים של גנרל אחד, אשר במהלך הקרבות איבדה יד אחת. הגנרל הזה נקרא ראגלאן, והוא לבש מדים עם שרוולים כאלה כדי להסתיר את העדר גופו.

תכונות

המהות של שרוולים raglan היא שהם חתוכים יחד עם הגב עם המדף של המוצר, כלומר, את השרוולים ואת החלק הכתף של הבגדים הם שלם אחד. במוצרים עם שרוולים כאלה אין כתף הכתף, ובמקום זה עשוי להיות התפר העליון של השרוול.

בגדים עם שרוולים כאלה נראה מאוד יוצא דופן, מעניין, ובכך מושך תשומת לב. למרות העובדה כי כאשר תפירה שרוולים כאלה, ככלל, יותר בד משמש יותר כאשר תפירה רגילים, הם נראים די קל וקל.

מי מתאים?

שמלות, סוודרים, חולצות וחולצות עם שרוולים מסוג זה מתאימים לנשים רבות. הם גם יפה לקשט את שניהם כתפיים רחבות וצרות. במיוחד הם ייראו טוב על הבנות שומן. מאז שרוולים רחבים יהיה מסכה כתפיים שמנמנות וזרועות. תפר מעוקל המחבר את השרוולים עם המוצר, ועובר מן הצוואר אל הזרוע, ויזואלית מקטין את נפח החזה.

לנערות עם צללית בעלת צורה משולשת עם צורה משולשת, שמלות בעלות צווארון V עמוק או בינוני ושרוולי ראגלן קצרים או שלושה רבעים אופטימליים. בהם הכתפיים יופיעו פחות בולט וצר. עבור בנות עם דמות כמו משולש, להיפך, עדיף ללבוש שמלות raglan עם צוואר רדוד. שרוולים מלוטשים יהיה חזותית לעזור להרחיב את הכתפיים. בגדים Raglan לא מומלץ עבור בנות רזה עם צללית מלבנית.

סגנונות ודגמים

לרוב עם שרוולים raglan יש שמלות בסגנון טרפז ושמלות נדן. ישנן וריאציות שונות של שרוולים של Raglan לחתוך. הם שונים זה מזה בעומק ותצורה של הזרוע, אורך ורוחב של השרוול עצמו, נוכחות או היעדר חפתים או להקות אלסטית על מפרקי הידיים. שרוולים כאלה יכולים להיות על שמלות, חולצות, חולצות וסוודרים מבדים שונים. הם, בתורם, יכול להיות חופשי, מצויד או ישר.

סגנונות לחתוך המתאים ביותר עבור מוצרים לחתוך Raglan הם: לחתוך סירה, אנג'ליקה, מעוגל מתחת לגרון ואת הצוואר ב V. התלבושת עם חתך מהדק הוא נשי מאוד ויפה. יחד עם שרוולים רחבה ומעוגלת, זה מגדיל ויזואלית את החלק העליון של הצללית, וזה חשוב במיוחד עבור בנות עם שדיים קטנים.

לעתים קרובות יש שמלות עם שרוכים או סרט דק סביב השער. הם נועדו להבטיח כי הבנות יכול להתאים את עומק הצוואר עבור עצמם. כדי להקטין את עומק הצוואר אתה צריך למשוך אותם למטה, כדי להגדיל מעט להתמוסס. שמלות עם שרוולים כגון אנגליקה הצוואר להפוך את התמונה מפתה מאוד רומנטית.

כאמור, בדים שונים משמשים לתפירה מוצרים עם שרוולים כאלה. אלה הם בעיקר חומרים רכים ורכים בקלות להתאים את הגוף ולא לעכב התנועה. הצבעים של בדים והדפסים על אותם יכול להיות גם שונה: צורות מונו, צבעוני, פרחוני או מופשט.זה מעניין כי מוצרים עם שרוולים כאלה יכולים להיות גם היומיומי והטקסי, אבל בכל מקרה, אישה בבגדים בסגנון כזה ייראה עדין, אוורירי להתבלט מן הרקע הכללי.

שמלת Raglan סרוגה

שמלה סרוגה עם שרוולים raglan הוא מאוד נוח, חם ונעים דבר. במיוחד שמלה זו רלוונטית במזג אוויר קר.

את הצוואר cutout, הצוואר neckline ו neckline הסירה נחשבים סגנונות החתוך המתאים ביותר עבור השמלה. שמלות כאלה ניתן לקנות או סרוג על ידי עצמך. באינטרנט יש מספיק מידע שונה על איך לסרוג שמלה raglan סרוגה עם הידיים שלך. לכן, אם יש לך זמן ותשוקה, אז זה יהיה קל לך לעשות את זה.

מה ללבוש?

בהתחשב בעובדה כי שרוולים raglan להפוך את החלק העליון של הצללית יותר ויותר, אתה צריך לנסות להפוך את החלק התחתון של התלבושת פשוטה וצרה יותר. אורך השמלות יכול להיות שונה, אבל התלבושות עם תחתית צרה מיני ו MIDI נראה הרבה יותר מרשים.

נעליים שמלות לחתוך זה עדיף לבחור קלאסי. רצוי כי צבעם שונה מצבע השמלה. בהתאם לתלבושת, אתה יכול להרים נעליים או סנדלים stiletto.

מתוך אביזרים אתה יכול ללבוש חגורה מסוגנן כדי להתאים את צבע הנעליים שלך וכמה תכשיטים. טוב בשילוב עם שמלות כאלה עגילים ארוכים וגדולים. הם יכולים להיות משולבים עם שרשרת דקה או שרשרת, כמו גם עם צמידים או שעון יד גדול.

הערות
 1. ויטה
  24.02.2016

  אני באמת אוהב שמלות עם תחרה או שקוף raglan שרוולים - התמונה הופכת יותר מעניין ואפילו מסתורי.

 2. אלינה
  23.02.2016

  עכשיו החלטתי על שמלת הערב ליום ההולדת שלי - זה בהחלט יהיה עם שרוול raglan.

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים