שמלות סגנונות ודגמים

Sarong - אלמנט מרהיב של ארון החוף

Sarong - אלמנט מרהיב של ארון החוף

להצטרף לדיון

 
התוכן
  1. תכונות
  2. איך לקשור?
  3. מה ללבוש?
  4. אביזרים

בחוף אופנה, יש אפשרויות רבות עבור בגדים מכל רחבי העולם. אם pareo הפך חלק מוכר של ארון הקיץ, אז הם עדיין מסתכלים סארונג.

בבית, זה יכול להיקרא אחרת, כולל "Mundu".

סארונג הוא צעיף מרובע או מלבני עם צד ארוך למדי - על 2 מ '.

זה דווקא אורכו כי סארונג שונה מן pareo, אשר כבר הפך לחלק מהחיים שלנו. הצד הארוך ביותר של pareo הוא בדרך כלל 1.4 מ '.

ישנן דרכים רבות לקשור סארונג, כך אחד כזה צעיף יכול להחליף כמה דברים. עבור תיירים, multifunctionality הוא מאוד חשוב, ולכן אנו מייעצים לך לשים לב אליו!

תכונות

עבור האוכלוסייה הילידית, סארונג הוא בגד מלא, באמצע בין חצאית לבין שמלה. במדינות שונות זה רק הנקבה או רק את החלק הגברי של הארון, לאחרים יש את כל זה. על פי היציבות של מסורות לאומיות, הפך הסארונג לתלבושת חגיגית ודתית, שנהוג להתלבש בדרך כלל באירועים יוצאי דופן, או הפך לגורם ייחודי של האנשים האבוריג'ינים, המייצג חלק בלתי נפרד מבגדי היומיום.

אנשים מקומיים משתמשים בממחטות מבדים טבעיים מעשיים של צבעים מסורתיים, ותיירים בוחרים סרונגים אור, צייתנים ומעופפים עשויים כותנה, משי, שיפון, סאטן. טבעות מיוחדות אבזמים לתקן את סארונג, וזה מאוד נוח ללבוש. תאילנדים לעיתים קרובות לתקן את הבד על הגוף, מחקה את המכנסיים.

החסד המיוחד שהלבוש נותן לנשים, תנועות חלקות והיכולת לשנות בקלות את צורתן, הפכו את האובייקט הסארונג שמעניין את המעצבים. לכן, את ארון הקיץ כבר מחדש עם פרט אוניברסלי ויפה, נותן את התמונה תעלומה. צבעים יוצאי דופן, שילובים שלהם דפוסים מהודרים הומצאו גם כדי להתאים צעיפים.

בנוסף לשיטות המסורתיות של צביעה ואריגה, הם החלו להשתמש בציור על בד (לדוגמה, batik או ikat).

לאחר שהביא הביתה סארונג, זה יכול להיות אובייקט אמנות (שק, headscarf או צעיף הצוואר) או אפילו פריט פנים (בצורת וילון, כיסוי מיטה, פאנל, מפה). ואתה יכול לשים מזוודה, מחכה לטיולים חדשים.

איך לקשור?

Sarong יש גודל גדול, אז אם יש לך דמיון אתה יכול ליצור תמונות רומנטיות או אתניות. לרוב, סארונג קשור הירכיים או המותניים, כמו חצאית.

שקול דרכים נפוצות של קשירת סארונג. רבים מהם פשוטים לא ייקח הרבה זמן.

הגירסה הקאריביים

מאפשר לך לבחור את גובה הצעיף על הגוף: על המותניים או גבוה מתחת לשד. מפנה מטפחת, אתה צריך לקשור את הזנבות מול הקשר (אתה יכול להשאיר את שניהם בחינם ולהסתיר). דרך אלגנטית יותר היא שונה כי הקשר הוא עשה מוזז: קצה אחד נלקח, וכזנב השני של הקשר, הם פשוט ליירט חתיכת בד לאורך החלק העליון. שאר העניין מסודר כמו ריח, בעדינות תחוב אותו סביב המותניים ואת המסכה את הקשר.

גרסה תאילנדית

הם לסדר את הבד אנכית, לעטוף את הקצה הקצר סביב הגוף ולקשור אותו מלפנים. תחתית הצעיף מעוותת על צד אחד או שניים, הקצוות מורמים עד למותניים והקשר הראשון מוסתר על ידי הווילונות. אתה יכול להחזיק את הבד מתחת לרגליים, כך מכנסיים הרמון. אפשרות זו היא אמינה וקלה לשימוש.

בבורמה

תפר את סארונג לאורך הקצה הקצר, משאיר חורים.לבישת "צינור", ליירט את "זנבות" לאורך הקצה העליון, קשירתם מלפנים, קיפולים להסתכל פנימה מתקבלים. זנבות הקשרים עטופים בפנים. שיטה זו תסייע להפוך את הצעיף לתוך חצאית או שמלה.

האפשרויות הפשוטות ביותר הן לקפל את הבד לאורך, לעטוף את הבד סביב הירכיים ולקשור את הקצוות העליונים. אז חצאית המיני יהיה מוכן. חצאיות אסימטריות יפה מתקבלים על ידי הוספת sarong מרובע.

כיתות אמן יעזור להפוך את השמלה בתוך שניות:

  • לאחר שהחמצת את הבד מאחורי הגב, לחצות את הקצוות העליונים על החזה שלך, לגלגל אותם לתוך קווצות ולקשור אותם בחזרה על הצוואר.
  • השאירו קצה אחד בצד, הרימו את הסארונג מעל החזה, החזיקו את הצעיף מאחורי הגב ועטפו אותו סביב הגוף, יהיה לכם חפיפה של בד על הגב. נסו לעזוב את הפינה התחתונה של צעיף מעל בד חינם. הפינה העליונה השנייה עשויה להיות גם בצד. קצוות אלה ישמשו רצועות: להרים אותם קדימה מתחת לבית השחי, לקשור אותם בחלק האחורי של הצוואר.
  • באופן דומה, ניתן לקשור ממחטה קצרה יותר על כתף אחת: באמצע הסארונג מכוונת לצד אחד, מצד שני, בתי השחי חופפים את הבד, זוויות הצעיף מקופלות לצמות לאחר הצלב הזה, מורמות על הכתף וקשורות למעלה. מתברר שמלה א-סימטרית בסגנון עתיק.

אלו הן הדרכים הפופולריות ביותר. כדאי לנסות למצוא את הגירסה שלך, כי דפוס נבחר היטב סרונג קשור כראוי יוסיף אלגנטיות לדמות.

לדוגמה, נשים עם חזה מפואר טוב יותר לקשור סארונג כמו חצאית, ועם מיניאטורה - כדי לעשות קשרים על החזה. השלמות הנכונה תעזור לתבנית אנכית או אלכסונית נכונה. הוסף מטפחת צמיחה קשורה מעל המותניים. ככל שהכתפיים הצרות יותר, כך הסארונג גבוה יותר.

מה ללבוש?

אנשים ילידים ללבוש את החצאיות האלה עם חולצות מיוחדות. אבל שאר העולם מעדיף להשתמש סארונג כחלק תלבושת החוף, בשילוב עם בגדי ים נפרדים מונוליטי, צמרות ונעליים פתוחות.

צעיפים אלגנטי ובלעדי ניתן ללבוש במסיבות הקיץ כמו שמלה, משלים את התלבושת עם סנדלים על העקב או פלטפורמה. כפכפים רגילים וכפכפי חוף מחליפים כל מראה עם סארונג. יהיו וריאציות מעניינות עם נעליים על עניבות, כאשר סרטים, רצועות "לחבק" את הרגליים.

אביזרים

בהתחשב הפרטים של בגדים הקיץ, כגון אביזרים אתה יכול להישאר כובעים, headbands וצעיפים. תכשיטים בהירים ימצאו את מקומם. זה יכול להיות תכשיטים זולים, עגילים צבעוניים, צמידים, שרשראות ענק של אבנים או זכוכית. קבוצות מעניינות של פגזים, אלמוגים, נוצות.

תמונות חוף כמו שקיות עשוי מחומרים טבעיים: כותנה, קש, וכו ' גדול או קטן, קשה או רך כמו kotomotochki, צורות מגוונות ביותר - זה תלוי ההעדפות שלך ואת הצורך.

כפתורי אבזמים מיוחדים מסייעים לאבטח את התלבושת בצורה מאובטחת, כמו לצעיפים. הם באים בצורות שונות, אשר מאפשר לך להפוך את התמונה אפילו יותר מתוחכם ואלגנטי. לשים על סארונג כמו שמלה, אתה יכול לקשור אותו. פרשנות מודרנית מאפשרת זאת.

תמונת הקיץ לא עושה בלי משקפי שמש גדולים, כי משקפיים כאלה יסייעו להגן על העיניים מפני קרני החריכה. סארונג, בתלבושת, הוא לא רק מחווה לאופנה וליופי, אלא גם דבר נוח מאוד פונקציונלי שיכול להפוך את המרכיב העיקרי של התמונה. כדאי לקבל זוג צעיפים sarong לשנות את המראה שלך כל יום!

כתוב תגובה
מידע מסופק למטרות התייחסות. אין תרופה עצמית. לבריאות, תמיד להתייעץ עם מומחה.

אופנה

יופי

יחסים